Otěhotnění po kyretáži (aneb jak jsem zvláštně otěhotněla)

1532
13.9.06 14:26

Otěhotnění po kyretáži (aneb jak jsem zvláštně otěhotněla)

Ahoj všechny podobně zklamané snažilky jako já.

V únoru 2006 jsme po 9-ti měsíčním snažení s manželem zjistili, že jsem těhotná. Bylo to nádherné. Paní doktorka mě však pozvala na kontrolu až v 8tt a to už miminku nebilo srdíčko. V nemocnici mi provedli kyretáž (v dubnu), po které jsem dostala zánět dělohy a týden ležela na kapačkách v nemocnici. V tu dobu mě doktoři dokonce strašili, že děti možná nebudu moct mít. Pak ale obrátili, že jsme zánět podchytili včas a že budu v pořádku. Nyní se mi blíží čas porodu a byla jsem trochu smutná, tak jsem se rozhodla že napíšu sem. Nicméně po 4 menstruacích už se snažíme, tak doufám, že se nám zadaří.
Jak brzo se snažíte vy, co vás to také potkalo???

ANEB: 8O
Také jsem vám chtěla napsat jak se mi vlastně podařilo otěhotnět poprvé. Tenkrát jak se dlouho nedařilo jsem už byla nešťastná a potkala jsem člověka, který mi pomohl (mimi jsem samozřejmě pak čekala s manžílkem :) . Třeba některé z vás pomohu také:

V práci za mnou přišel zákazník a místo obch. jednání mi začal věštit z ruky a z očí apod. V tu dobu jsem se tomu smála :lol:
Druhý den mi ale volal, že mám problém a že mi s ním chce pomoci. Že se snažíme o dítě a že se nedaří. To mi poklesla čelist :o Ať s manželem vyfotíme oči a zašleme mu je mailem, že poradí.
Manžel z toho měl pochopitelně srandu, ale za pokus nic nedáte, tak jsme to zkusili a poslali vyfocený oči. Tři dny se nic nedělo a po třech dnech mi ten pán zavolal a řekl, že mám dělohu položenou více nalevo a vzadu (říká se tomu zakloněná děloha) no a to, že je jediný problém. Poradil nám polohu zezadu (trošičku ze strany) a po styku ležet alespoň 20 min na levém boku. Divil se že o zakloněné děloze nevím, že mi to měla říct má gynekoložka. Opravdu jsem to netušila. Řekl, že když to budu dodržovat tak jsem do 3 měsíců těhotná. Tak jsme to s manželem zkusili a otěhotnění se povedlo hned na poprvé. Já totiž na levém boku pro jistotu raději rovnou usnula :)
Pak to sice skončilo někdy v 6-7tt, ale povedlo se to. A teď to poprvé zkoušíme znovu a doufám, že to zase vyjde. Pokud ano, rozhodně to sem nezapomenu napsat!!

Pro skeptické :) Možná se to povedlo jen tím, že mě ten pán docela uklidnil a já byla psychicky vyrovnaná. Před tím jsem už začínala nervovat. I když fakt nevím, jak to z těch očí mohl poznat. Doktorka mi pak zakloněnou dělohu potvrdila!

Nemáte některá taky nějaký zajímavý příběh, jak se vám podařilo otěhotnět? Mě ten můj přijde až těžko uvěřitelný. Teď čekám na MS. Třeba nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4548
13.9.06 14:37

Ahoj Kato, tvuj pribeh s ocima je fakt moc zajimavy. Hlavne, ze to fungovalo a urcite zase bude. :wink: Ja jsem byla na kyretazi 11/2005, pak jsem ale mela problemy s hormony a prodluzujicim se cyklem. Nakonec jsem otehotnela na konci cervna s pomoci meho gynekologa, ktery, misto srovnani cyklu mi proplachnul vejcovody a ciste medicinskou metodou - folikulometrii v mem nekonecnem cyklu urcil plodne dny - cimz se tedy nakonec vyresily i ty dlouhe cykly, ze? Mozna jsem tomu prispela bylinkami, pupalkovym olejem a grapovym dzusem, kdo vi. :lol: Tak preji, at se brzy zadari. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
13.9.06 14:56

Ahoj Saraai,

díky za reakci. Strašně dlouho jsem váhala, jestli to sem mám napsat. Připadala jsem si jako blázen, který věří šarlatánům. Ale důležitý přece je, že to vyšlo a snad to vyjde zas. Taky na to jdu i bylinkama a beru Calibrum babyplan. Snažím se jíst zdravě, ale někdy to u mě nefunguje. Jsem hroznej žravec :)
Jsem ráda, že se ti to na podruhé podařilo. Vždycky je nějaká naděje a doktoři jsou dneska fakt schopný. (některý) Moje kamarádka měla také dlouhý cyklus, píchali jí injekce a nic moc teda neřešili. Jednou to měla po 2 pak 3 měsících. Snažili se s manžílkem dlouho. Teď je v pátém měsíci nějak sama od sebe :D a je to ta nejšťastnější těhulka, kterou znám osobně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.06 15:48

ahojky kato.ja mela zamlkle tehu 31.5.mimi bylo ve 12 tydnu.tet uz se z milackem snazime opet,ale zatim to nak nejde.neznas kontakt na toho pana?moc by me to zajimalo docela takovym vecem verim. :wink:
drzim palecky at se vam to brzoucku podari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
13.9.06 16:12

Ahoj
Já měla kyretáž po zamlklém potratu loni 31.7. 2005. Nějak jsem s manželem chytli druhou mízu. Sex u nás vypadal, jako před lety, kdy jsme se poznali. První MS ještě proběhla a druhá už nepřišla. Přitom jsme se chránili, ale uplavala nám jedna mrška. :oops: :oops: Teď máme další krásnou holčičku. Těhu bylo bez komplikací a porodila jsem týden po termínu. Po předchozím císaři přirozenou cestou. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
13.9.06 16:18

Krásný!!!! Moc vám to přeju. Slyšet pozitiva je důležitý. To je moc dobře, že se vám to takhle povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
13.9.06 21:09

Ahoj takhle mi jednou na maturitnímvečírku předpověděl jeden kluk, z ruky. Řekl mi, že v 21 porodim kluka a pak holku. Že člověk se kterým teď jsem není to ono..... A já se mu vysmála, já a v 21 dítě???Ani náhoudou.

A realita???

Opravdu jsem se s tehdejším klukem rozešla, v 21 porodila chlapce, po 10 měsích otěhotněla znovu, potratila po 14 týdnech.
A tento rok porodila dceru, akorát mrtvou.

Až na malé detaily, měl pravdu.

Jak píše Dalmi, nemáš kontakt, to by mě taky zajímalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
13.9.06 21:24

mamamila
Mně jednou předpověděla kartářka. (velmi známá a dobrá) Budu mít dvě děti. Kluka a holku. První kluk by měl přijít ve dvaceti a holka 2roky po něm. Porodila jsem ve 22letech holčičku. Před tím nic. Potom další nepodařené těhu a hned na to mám další holčičku. Takže věřím na to, že každý si svůj osud určuje sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
13.9.06 21:44
Luca235 píše:
mamamila
Mně jednou předpověděla kartářka. (velmi známá a dobrá) Budu mít dvě děti. Kluka a holku. První kluk by měl přijít ve dvaceti a holka 2roky po něm. Porodila jsem ve 22letech holčičku. Před tím nic. Potom další nepodařené těhu a hned na to mám další holčičku. Takže věřím na to, že každý si svůj osud určuje sám.

To jo to máš pravdu, každý ho má od narození daný…jen jsem chtěla říct, že se v něčem trefil a v něčem přestřelil :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
13.9.06 21:51
mamamila píše:
Luca235 píše:
mamamila
To jo to máš pravdu, každý ho má od narození daný…jen jsem chtěla říct, že se v něčem trefil a v něčem přestřelil :D :D :D

mamamilo
Přeju ti, aby se mýlil a ty si porodila miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
13.9.06 21:54

On se trefil v tom, že budu mít jinho muže, že budu mít syna, a dceru,ty malé detaily byly, že mezitím bude potrat a dcera se narodí mrtvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.06 22:16

mamamilo ty jsi vsude :lol: :lol: :lol:
me predpovedela kartarka ze prvni dite bude kluk.mozna to byl teko kluk(potratila jsem ve 12 tydnu)pak mi predpovedela holcicku.sice se o par let sekla,ale doufam ze jinak mela pravdu.moc si preji holcicku,ale brala bych i kluka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
13.9.06 23:01

Ahojky ! My jsme přišli o mimíska koncem roku 2004 :cry: Dlouho se nám nedařilo až nás odeslali do CARu, podle různých vyšetřeních vše v pořádku, jen mírně zvýšená imunita. Teď se přelečuju a koncem měsíce budeme mít výsledky. No a doufám, že bude vše v pořádku a budeme se zase moct začít snažit.
No a pokud by se nám hned zadařilo, vycházelo by to časově stejně jako právě před dvěma rokama… Není to znamení ??? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
14.9.06 12:24

Ahoj, já jsem byla na kyretáži 30.4.2005 po zamlklém těhu v 3-4t.t. a asi po 14 dnech jsem otěhotněla znovu. Nedávali jsme si pozor, poprvé se nám to povedlo po 1,5 roce, tak mě nenapadlo, že by to znovu mohlo jít rychleji. Měla jsem z toho velký strach, že se situace bude opakovat, ale všechno bylo v pořádku, tělo si s tím poradilo a dneska už mám 7 měsíčního chlapečka.
Hodně štěstí ať máš brzy //.
Anina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
14.9.06 13:33
dalmatinka píše:
mamamilo ty jsi vsude :lol: :lol: :lol:
me predpovedela kartarka ze prvni dite bude kluk.mozna to byl teko kluk(potratila jsem ve 12 tydnu)pak mi predpovedela holcicku.sice se o par let sekla,ale doufam ze jinak mela pravdu.moc si preji holcicku,ale brala bych i kluka. :wink:

Holka to víš, všude musím přispět svou troškou do mlýna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama