otěhotnění po laparoskopii

76
19.6.07 13:29

otěhotnění po laparoskopii

Zaslal: út 19. červen, 2007 10:34 Předmět: Dotázek

Ahojky holky, mám takový dotázek. Od října minulého roku se snažím s přítelem otěhotnět a pořád nic. Nejprve jsem brala Proveru a Estroferm, jelikož se mi po 9ti letech užívání antikoncepce nedostavovala menstruace a pak mě MUDr. poslal na laparoskopii, jelikož jsem měla cysty. Na laparoskopii nezjistili nic, mám průchozí vejcovody bez problémů, jen mi říkali, že mi nějak propíchali vaječníky či co. Teď mám první menstruaci od laparoskopie, která proběhla 3. května 2007, ale bez pomoci agolutinu bych ji asi nedostala, je šílená, všechno mě bolí a moc krvácím, to jsem nikdy neměla. Ale chtěla jsem se zeptat spíš jestli některá z vás po laparoskopii úspěšně a za jak dlouho otěhotněla. Ještě jsem tu četla, že některým pomohlo i užívání Sarapisu. Je to pravda? Jinak beru jen kyselinu listovou. Nebo jsou nějaké čaje? Já našla jen „ženský“ na úpravu menstruačního cyklu a pak už jen „těhotenský“, ale na podporu otěhotnění nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3648
19.6.07 13:59

Ahoj Kriss.
Tomu propíchnutí vaječníků se říká skarifikace, dělá se to u polycystických vaječníků. Dělali mi to na začátku října 2005 a o rok a tři týdny později byla malá na světě :lol:
Po operaci jsem žádné prášky nebrala, resp. dobrala jsem pouze ty, co jsem měla před ní na vyvolání MS. Ta přišla po těch prášcích a další už sama, ale ne po čtyřech, ale po osmi týdnech, jestli si to dobře pamatuju.
Je hodně případů otěhotnění po laparce, jednak pomůže ten léčebný zákrok a pak se taky ty vaječníky snad nějak prokrví a probudí.
Myslím, že je tu celá diskuse o syndromu PCO, tak možná tam ti poradí ohledně čajů a vůbec.
Přeju, ať se brzo zadaří.
Christabel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
19.6.07 15:35

Ahoj, ja sem byla na laparoskopii, kde mi zjistili nepruchodne vejcovody, takze to trochu prostouchli :) a otehotnela sem hned druhy mesic na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
20.6.07 00:18

Ahojky,

já jsem otěhotněla týden po laparce!!! Vejcovody byly průchodné, ale i Dr. mi říkala, že zákrokem se ještě srovnají. Asi mě také uklidnilo, že jsem v pořádku a Dr. nás popoháněla, ať to opravdu zkusíme hned. Hodně štěstí.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
20.6.07 07:21

Ahojky holky, tak jste mě docela povzbudily s tím, jak rychle to po laparce šlo, jen já jsem byla teď na gyndě a doktor mi nadal, že jsme se s přítelem milovali 2 týdny po ní, žeprý jsem měla počkat do první MS a až pak se snažit, že jsem mohla dostat nějakou infekci, ale v nemocnici mi nikdo nic neřekl, ach jo :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.07 08:05

Kriss: tak já tohle absolvovala po 1,5 roků neúspěšném cpaní se hormonama podporující otěhotnění s PCO, no a na valentýna 14.2.2006 mě doktoři „kuchli“ :D (průchodnost OK + „proděravění“ vaječníků) no a na čarodějnice se nám „zadařilo“. Tj . po 2,5 měsících :D

Přeji všem snažilkám brzké //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
1.7.07 13:59

Ahoj holky, jak si to tu tak ctu, tak snad popozenu dr., aby nam tu laparku udelala co nejdriv.
Mame ted po 2IUI a cekame zatim na vysledek. Dr.rikala, ze bychom jeste jednu absolvovali a pak by me poslala na laparku.
Kazdopadne je to pro nas velka nadeje, ze by se pak mohlo podarit.

Mejte se krasne!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2871
9.3.13 21:27
@rusalka píše:
Ahoj, ja sem byla na laparoskopii, kde mi zjistili nepruchodne vejcovody, takze to trochu prostouchli :) a otehotnela sem hned druhy mesic na to…

je, tak to je krásné číst. Mě laparoskopie čeká k vůli tomu, že mám cystu na levém. To propíchání vaječníků se ještě uvidí, jestli se dostaví ovu. Spíš mě tady zajímalo, jak moc brzy je možné se snažit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2871
9.3.13 21:29

Můj doktor pořád vyčkával, s laparkou. Ale já už to tak moc chci mít za sebou. Ať vlastně vím, na čem jsem. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama