Otěhotnění po laparoskopii

Napsat příspěvek
hlozi
4.6.12 14:20

Ahoj, akortá ležím v nemocnici po laparoskopii. Měla jsem v děložním hrdle endometriozu 3 cm velkou bouli vystupující z dělohy, mám neprůchozí levý vejcovod a měla jsem spoustu srůstů v břiše. Jaké jsou vaše zkušenosti s otěhotněním po takovéto operaci?? Nějaké příspěvky jsem pročetla, ale nemám na to pročítat všech 49stránek :oops:
Moc bychom si s manželem mimčo přáli, ale mám strach, že s jedním vejcovodem to nepůjde tak lehce… :(
Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.12 12:05

@NikolDereck a neslyšíš ještě takový ty řeči, že jsi mladá a chce to čas? My to slyšeli pořád, ale je pravda, že u nás se zase nevědělo jakej je problém

@elllis no hele, my máme teprve jednu fotečku. Na další kontrolu jdu teď 21.6. tak snad už bude kulíšek pořádně vidět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.12 12:07

@hlozi Ahojky, tak s takovým případem zkušenost nemám, mě nic nenašli. Ale třeba s tím vejcovodem jsem si taky zjišťovala. Před operací jsem se téhle možnosti bála, tak jsem si zjišťovala informace hlavně kvůli tomu, zda si je dyžtak nechat a nebo nechat odstranit a holky mi psaly, že i s neprůchodným vejcovodem se jim podařilo otěhotnět, tak snad tě tohle aspoň trochu potěší a dá ti to naději ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.6.12 12:31

@smudlinka2019 děkuju ;)
Pan doktor taky říkal, že mechanicky nic otěhotnění nebrání :)
Ale bohužel endometrioza se ráda vrací a nějakým nevysvětlitelným způsobem ovlivňuje plodnost, takže šance jsou malé…Bylo mi doporučeno zkoušet půl roku otěhotně přirozenou cestou a po té zkusít CAR.
Tak jsem zvědavá, jak dopadneme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.12 12:40

@hlozi tak držím palce, aby se povedlo a do Caru jste nemuseli :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.6.12 12:50

@smudlinka2019
děkuju moc :palec:
moje doktorka mě teda moc nepotěšila, ta mi rovnou řekla, že to vidí na IVF, že je šance pramalá..Ale manža je zlatíčko, on mi dodává sílu a neději, že to bude v pohodě :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
15.7.12 17:23

Ahoj Lucienkaaa a ostatní kočky, snad si na mě holky ještě vzpomenete :D :D, fakt hodně dlouho jsem tu nebyla :(.
Dneska na mě vlezla nějaká depka, tak jsem se za váma přišla juknout, tak snad to nevadí ;) :).
A jak se máte a jak u vás pokračuje snaženíčko?? Koukám, že tobě se Lucienkooo zadařilo, to ti moooc gratuluju!!! :)
Můžu se zeptat kolik jsi do toho investovala?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.12 17:33

apendix, ileus

Nenašel by se tu třeba někdo, kdo prodělal operaci slepého střeva a později ještě zauzlení střev (strangulační ileus) kvůli utvořeným srůstům po slepém střevu a jak to bylo potom s otěhotněním? Jestli byly třeba nějaké problémy s početím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
15.7.12 20:34

@AndreaZ :mavam: :mavam: :mavam:
návrat ztracené členky :lol:
neházej flintu do žita a hlavu vzhůru, vše se dá řešit ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Stannyna
16.7.12 06:11

Ahojte bojovnice! :-)

Vidím, že nejsem jedinná, která tady dlouho nebyla a jakmile na mě vlezla depka, tak jsem se za Vámi přišla podívat a z Vašich příspěvků načerpat energii i sílu.. Předem chci pogratulovat všem bojovnicím, že to všechno zvládáte a smekám před Vámi klobouk!!! A všem co ještě bojují, bych ráda popřála hodně sil!!! A doporučení ( z vlastní zkušenosti :-) ) Co nejvíce navštěvovat tyhle stránky, protože i mě tady holky opravdu pomohly!!! Byla jsem na laparce v únoru.. MS i OVU už po několikati letech konečně mám :-) Jenže už teď mi musí k udržení pomáhat Orgametril.. No co už.. Hlavně, že to funguje.. Jenže u mě happy end není.. Miminka se nedočkám asi nikdy.. A to mě trápí nejvíc, když už by to šlo, tak zase postrádám tatínka :-D Blbý noo.. :-D Začínám se odhodlávat k psychiatrovi, protože už nezvládám být ani se svou neteří bez slz a bolesti na srdíčku.. Jak se říká „pomalu mě to zabíjí“ Ale díky Vám jsem se naučila, si říkat Hlavu vzhůru, vše dobře dopadne :-) (i když nějak cítím z mé intuice, že už nemám sílu bojovat) V mém příspěvku je to samý smajlík, ale u monitoru brečím, jako želva :-D Blbý noo :-D Holky, držím Vám všem pěstičky a přeji sílu!!! (A hlavně, aby to Vám všem vyšlo při nejmenším PERFEKTNĚ!!! :-) ) Tak se zatím mějte a já jdu :zed: :-D :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
560
16.7.12 06:36

Neplac, mam kamaradku, ktere rekli, ze nikdy nebude mit miminko a ono se zadarilo, kdyz to jeden mesic nedostala nebrala to v potaz pac pocitali s tim ze nebude zajistovali si adopci a ona v tom otehotnela, nemozne ale pravdive

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
16.7.12 07:54
@elllis píše:
@AndreaZ :mavam: :mavam: :mavam:
návrat ztracené členky :lol:
neházej flintu do žita a hlavu vzhůru, vše se dá řešit ;) :hug:

Ahoooj Elllis :mavam: :mavam: :mavam:, Fííííha, koukám a nemůžu uvěřit vlastním očím, ty jsi těhu a dokonce z toho posledního IUI!!! To je parááááda :) :) :).
J0 to jsi hezky napsala - návrat ztracené čleky :D. To sedí :). :kytka:
No máš pravdu, vše se dá řešit, jen k tomu mít sílu a potřebné prašule :D :D.
Každoádně i přes tu ztracenou naději to na mě někdy padne s tím, že to prostě musí jednou vyjít :D.
A jak se máš, mamino??? :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sonatorek
16.7.12 16:56

Ahoj holky můžu se k vám přidat? jsem druhej měsíc po laparo byla jsem na odstranění srůstů a na profukácha tet uš je vše v pořádku já i manža. Tet uš jen čekat :roll: a to je to nejhorší. tet jsme to zkoušeli první měsíc po MS a zatím nevím co bude. Měla jsem to dostat mimulej týden ve středu a zatim nic :) Pořád si říkám že to není ani možný že bych mohla bejt těhu že to je rozházenej ciklus po laparo tak uvidíme :) Břich mě bolí pořád na MS ale ta mrcha se ne a ne rozject :D

• Nahlásit
  • Citovat
5229
16.7.12 18:44
@AndreaZ píše:
Ahoooj Elllis :mavam: :mavam: :mavam:, Fííííha, koukám a nemůžu uvěřit vlastním očím, ty jsi těhu a dokonce z toho posledního IUI!!! To je parááááda :) :) :).
J0 to jsi hezky napsala - návrat ztracené čleky :D. To sedí :). :kytka:
No máš pravdu, vše se dá řešit, jen k tomu mít sílu a potřebné prašule :D :D.
Každoádně i přes tu ztracenou naději to na mě někdy padne s tím, že to prostě musí jednou vyjít :D.
A jak se máš, mamino??? :*

Díky, daří se nám dobře, rosteme jak blázen 8o a pomalu se chystáme. I když si pořád říkám, že času je dost, ono to utíká :roll:
Myslela jsem, žes věděla, že nám to klaplo…
Jsem zdárnej případ toho, že to může vyjít… jen se na čloběk nesmí moc upnout… já v podstatě nevěřila, zabíjela čas před dalším IVF, lyžovala, pařila ;) a výsledek vidíš v metříku :mrgreen:
Opravdu musí člověk vypnout a ono to vyjde, když to nejmíň čekáš a nebo se tovlastně ani nehodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
16.7.12 20:47
@elllis píše:
Díky, daří se nám dobře, rosteme jak blázen 8o a pomalu se chystáme. I když si pořád říkám, že času je dost, ono to utíká :roll:
Myslela jsem, žes věděla, že nám to klaplo…
Jsem zdárnej případ toho, že to může vyjít… jen se na čloběk nesmí moc upnout… já v podstatě nevěřila, zabíjela čas před dalším IVF, lyžovala, pařila ;) a výsledek vidíš v metříku :mrgreen:
Opravdu musí člověk vypnout a ono to vyjde, když to nejmíň čekáš a nebo se tovlastně ani nehodí…

Nééé, to jsem nevěděla, že ti to vyšlo!
Máš pravdu, plno holčin otěhu, až když to nejmín potřebovaly, tak uvidíme, třeba opravdu příjde ten zázrak. :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama