Otěhotnění po lécích na oddálení menstruace

Anonymní
6.11.19 10:11

Otěhotnění po lécích na oddálení menstruace

Ahojky, mám dotaz :) více jak před měsícem jsem kvůli dovolené brala léky na oddálení menstruace… Během dovolené jsme měli normální sex, při kterém si přítel dávám pozor, ale byl bez ochrany. Na konci září, po dovolené, jsem vysadila léky a menstruace normálně přišla… Teď když bych ji měla zase dostat, tak mám malé spozdeni, ale hlavně jsem neskutečně unavená a pořád chodím čůrat… Je v době, kdy se berou léky na oddálení, pravděpodobnejsi, že dojde k oplodnění? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11032
6.11.19 10:15

A co si udělat test třeba? jinak ty léky jsou srač. ka, takže je běžný, že to rozhází cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 10:16
@Lekninka91 píše:
A co si udělat test třeba? jinak ty léky jsou srač. ka, takže je běžný, že to rozhází cyklus

Na test mi přijde brzo, jen se ptám, jestli s tím má někdo zkušenost… Hlavně mě děsí ta neskutečná únava a curani

• Nahlásit
  • Citovat
1805
6.11.19 10:20

Otěhotněla jsem s prášky na oddálení MS, ale bohužel se to nevyvíjelo jak mělo a v 6tt ZT. Je to pěkný svinstvo. Udělej si TT a uvidíš. My to tu nerozluštíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11032
6.11.19 10:26
@Anonymní píše:
Na test mi přijde brzo, jen se ptám, jestli s tím má někdo zkušenost… Hlavně mě děsí ta neskutečná únava a curani

píšeš, že máš zpoždění, to už test většinou ukáže :zed: ale když už jedna menstruace proběhla, tak nejspíš stejně těhotná nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4998
6.11.19 10:29
@Anonymní píše:
Na test mi přijde brzo, jen se ptám, jestli s tím má někdo zkušenost… Hlavně mě děsí ta neskutečná únava a curani

Mas zpoždění a na test ti přijde brzo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 11:56
@Anonymní píše:

Brzo? Když máš zpoždění? Kdy myslíš že si ten test máš jinak udělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7886
6.11.19 13:06

Na test opravdu brzo není co jsme tak pochopila tak od toho styku máš víc jak měsíc?
Někdo testuje í 8 dní po ovulaci..a pokud máš zpoždění a měla by si být těhotná tak tam musíš mít //..
Jinak únava může být z posunu času..brzo tma atd.. A chrání můžeš být trochu nachlazena ani o tom nemusíš vědět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama