Otěhotnění po mimoděložním

13
9.3.21 12:40

Otěhotnění po mimoděložním

Ahojte holky.. Jsem týden po laparaskopii mimoděložniho těhotenství + mne vzali pravý vejcovod… Snažíme se s přítelem přes rok a když se konečně zadarilo, tak to bohužel dopadlo špatně 😐 jsem dost netrpěliva a nebaví mě čekat 😐 proto se chci zeptat kdy jste zkoušeli další pokus? Vím že bych měla mít šestinedělí, ale to už jsme s přítelem jaksi porušili 😁 Kdy jste to zacli zkoušet znovu hned po první MS nebo jste čekali raci ty 3 mesice jak doktoři doporučuji? 😶

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1576
9.3.21 12:49

Já jsem čekala 6 nedel tuším, spíš kratsi dobu, měsíc urcite. Vzali mi také pravy vejcovod. Druhe dítko se zdařilo, sice až po 2 letech, ale to bylo tim, že mi ovulace probihala stale na pravém vaječníku jak na potvoru..na levém vyjimecne. Prostě se nestridaly. Ale povedlo se, to je důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.3.21 14:49

My jsme dodrželi ty 3 měsíce, po psychické stránce jsem nechtěla nějakou dobu o dítěti ani slyšet, ale doktoři říkali, že nemáme nějakou dlouho čekat, že by tam mohly být srůsty. 5 měsíců od operace se zadařilo a teď čekáme každým dnem na naši princeznu :srdce: přeju hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.3.21 15:02

@pajka08 jeee tak to je super tak to vám moc gratuluju a snad se poštěstí i nám 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
9.3.21 17:43

Kamarádka mela mimodelozni, počkali do první ms a zdařilo se napoprvé, dnes ma dvouměsíční holcicku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
8.5.21 19:28

Ahoj, jsem na tom podobně, 25.3.2021 mi odebrali levý vejcovod MT, řekli ze po 2 měsicích se můžu snažit, MS dorazila cca po měsíci, jako běžná MS, citím se fit a taky se chci v podstatě teď snazit, jen se bojím je to 1,5 mesice cca ze kdyby to vyšlo hned aby to nezajelo tam, kam nema😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 23:56

@Alča1995 taky jsme měli strach, zkusili jsme a nepodařilo se 🤷‍♀️ tak doufejme že se to vcil poštěstí dokat nejsou srusty, budu držet palečky i vám 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.5.21 09:42

@nikejsn já si říkam, že dokuď tam nejsou zase nějaký strůsty, tak že by to mohlo vyjít. Ale strach mám že se to bude opakovat :(…ten ale asi jen tak nezmizí…cetla jsem a spousta holek to zkoušela hned…tak uvidim a budu doufat jen v to dobré…a moc děkuju : :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.5.21 12:38

@Alča1995 noo sak prave taky dokud ty srusty tam nejsou, jsou to potvory 😶 Taky z toho mám strach, ale musíme překonat i ten strach 🙂 nic jiného nám ani nezbývá 🤷‍♀️ bude léto, zajeďte si s přítelem na dovcu a třeba to půjde jedna báseň 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.5.21 16:41

@nikejsn no řekli sme si, že se budem intenzivně snazit🙂 a že to bude dobrý, pak bych si vyčítala ze kuli strachu sem to nezkusila hned, buď a nebo🙂 přiroda si musí poradit🙂 buh vi co by za ty dalši 2 mesice se tam utvořilo…babsky rady řikaj (i ta moje babicka) ze dokud sem pohnojena ať to zkousím😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.5.21 16:51

@Alča1995 preeesne tak 😁 tak potom až se vám to podaří určitě dej vědět 🙂 nás čekají plodné dny za týden tak už jsem jako na trní a modlím se za všechny aby to už konečně vyšlo 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.5.21 17:27

@nikejsn určitě dam vědět jak jsem dopadla😊 😀…ja jimy pravě procházím (plod. dny)…mimoděložní na sobe poznam, tak kdyby se zadařilo tak to snad bude jiné🤭 a přeju hodně štěstí at jsou z nás brzo maminky👨‍👩‍👧‍👦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.5.21 17:36

@Alča1995 tak to mas dobre, že to poznáš.. Ja praveze ne jela jsem do nemocnice za 5min. 12 😒 dekuju a nápodobně určitě se brzy už taky dočkáme ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.5.21 19:35

Nikdy jsem těhotná nebyla ale už před terminem MS jsem tušila že takhle tělo se citit nema, plis jsem pak tyden po spoždění zacala krvacet😏naštesti ja byla hlidana v nemocnici odben krev (hcg)… to mě mrzí…hlavni je že jsi v pořadku😚…a ano snad se nám to povede🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.5.21 19:52

@Alča1995 ahaaa… No já právě věděla že jsem těhotná, protože mě hrozně bolely prsa a MS jsem nedostala a testy pozitivní.. A na gyndu jsem sla až nějak za 14 dni aby šlo na ultrazvuku něco vidět no a tám jsem se to až dozvedela 😒 žádné bolesti ani krvácení jsem neměla tak mě ani nenapadlo, že by to mohlo být mimoděložní 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat