Otěhotnění po mimoděložním těhotenství, kdy?

726
6.10.13 19:40

Otěhotnění po mimoděložním těhotenství...kdy?

Ahoj holky, je tu takových témat jako mám já asi tisíce. Ale buď jsou staré nebo jsem tam nenašla, to co bych potřebovala. Chtěla jsem se zeptat všech, co si tímto prošly, kdy se jim podařilo otěhotnět? Jsem po laparoskopii a odstranění pravého vejcovodu. Snažení máme povolené po 14-ti dnech od laparky. Moc děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7898
6.10.13 19:42

Mám známou a podařilo se jí po mimoděložním otěhotnět hned na poprvé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
6.10.13 19:44
@mamartina píše:
Mám známou a podařilo se jí po mimoděložním otěhotnět hned na poprvé ;)

Tak to moc děkuji za pozitivní zprávičku! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
6.10.13 19:46

Co doktor to názor… sice nemám po mimoděložním ale po „obyčejném“ zamlklém těhotenství nicméně dovoleno snažit se znovu o dítě máme až za 4 měsíce. Byť se nikdo nepodělá z toho kdyby to vyšlo dřív. jen se něčím potřebují krýt kdybych opět potratila. Ale-mám povinné šestinedělí, čekám na menstruaci a pak budu péct cukroví a pojedem na dovču a pak… snad už bude na cestě!

nevím jestli je moudré po takovém zásahu do těla hned po 14 dnech začít zase tvořit… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
6.10.13 19:51
@Khalesi píše:
Co doktor to názor… sice nemám po mimoděložním ale po „obyčejném“ zamlklém těhotenství nicméně dovoleno snažit se znovu o dítě máme až za 4 měsíce. Byť se nikdo nepodělá z toho kdyby to vyšlo dřív. jen se něčím potřebují krýt kdybych opět potratila. Ale-mám povinné šestinedělí, čekám na menstruaci a pak budu péct cukroví a pojedem na dovču a pak… snad už bude na cestě!nevím jestli je moudré po takovém zásahu do těla hned po 14 dnech začít zase tvořit… :think:

No, mě původně doktorka řekla ať se snažíme po první ms, a já jsem jí řekla jestli se máme chránit nebo jestli mi dá antikoncepci a ona, že ne. A že pokud by se zadařilo hned, tak že se to nemá říkat nahlas, ale že s tím nikdo nic nenadělá a že příroda si poradí. Znám hodně žen, co otěhotnělo v 6-ti nedělí, ale po porodu. :) Jsem také názoru, že příroda si poradí. Držím pěstičky, aby se brzy zadařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
4.12.13 17:22

Ahoj, holky mám podobnou zkušenost. Jsem týden po laparoskopii, kdy mi byl z důvodu mimoděložního odstraněn levý vejcovod. Sama nevím kdy je nejlepší začit opět zkoušet :nevim: při propouštění z nemocnice mi doktorka řikala, že můžem začít bez problémů hned za 4týdny, ale dnes, když jsem byla na kontrole kde mi vyndavali stehy jiná doktorka tvrdila, až za 3měsíce 8o prý by tam byla možnost, že to sklouzne opět do místa, kde mi byl odstaněn vejcovod z důvodu hojení :roll: sama nevím komu dát za pravdu. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
4.12.13 17:51
@addeellaa píše:
Ahoj, holky mám podobnou zkušenost. Jsem týden po laparoskopii, kdy mi byl z důvodu mimoděložního odstraněn levý vejcovod. Sama nevím kdy je nejlepší začit opět zkoušet :nevim: při propouštění z nemocnice mi doktorka řikala, že můžem začít bez problémů hned za 4týdny, ale dnes, když jsem byla na kontrole kde mi vyndavali stehy jiná doktorka tvrdila, až za 3měsíce 8o prý by tam byla možnost, že to sklouzne opět do místa, kde mi byl odstaněn vejcovod z důvodu hojení :roll: sama nevím komu dát za pravdu. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky :lol:

Ahojky, co doktor to názor. Můžu ti říct, že my jsme se snažili hned a nic se nestalo, chce to, ale opravdu po první menstruaci. Máš to jako šestinedělí a kolik žen v něm taky otěhotní, příroda si s tím poradí. :) Přeji ti, aby ti to brzy vyšlo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
4.12.13 18:17

Děkuju za odpověd :) každý je fakt individuální, my jsme se začali snažit teď v září a v říjnu jsem s největší pravděpodobností otěhotněla. Šlo to fakt rychle, ale bohužel né tou cestou, kterou mělo. :zed: 11.12 jdu na prohlídku ke svému gynekologovi tak se na to zeptám znova, snad budu moudřejší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
4.12.13 22:32

Ahoj holky, měla jsem stejný problém s mimoděložní těhotenství. Ted jsem cca měsíc těhotná a objednaná k doktorce až za 14 dní. Jsem nervozní, zda-li se to nebude opakovat.Ta možnost tu přece jen je.Snad vše dobře dopadne. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
4.12.13 23:43
@Maruska82 píše:
Ahoj holky, měla jsem stejný problém s mimoděložní těhotenství. Ted jsem cca měsíc těhotná a objednaná k doktorce až za 14 dní. Jsem nervozní, zda-li se to nebude opakovat.Ta možnost tu přece jen je.Snad vše dobře dopadne. :?:

Ahojky, tak ti budu držet moc palce, aby to vyšlo :kytka: :potlesk: určitě to bude ok. V mém okolí mám spoustu holek, který po mimoděložním otěhotněly naprosto bez problémů. A jak dlouho jste se snažili, po mimo než si zase otěhotněla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.12.13 09:48

:) Musím přiznat, že při prvním nebo druhém pokusu. :D Mám z toho radost.Ale jinak jsme raději čakali 6 měsíců. Doktor nám doporučil, že není nač spěchat. Už se nemohu dočkat, jak to dopadne. Mám 4letou holčičku a ta by se asi taky těšila. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
6.12.13 13:22
@Maruska82 píše: :) Musím přiznat, že při prvním nebo druhém pokusu. :D Mám z toho radost.Ale jinak jsme raději čakali 6 měsíců. Doktor nám doporučil, že není nač spěchat. Už se nemohu dočkat, jak to dopadne. Mám 4letou holčičku a ta by se asi taky těšila. :andel:

Tak dej pak vědět jak ti to dopadlo :lol: Já jdu za týden na kontrolu ke svému gynekologovi tak se ho na to zeptám ještě znova-pro jistotu :roll: Stejně je to nejlepší nechat přírodě ta si poradí sama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.12.13 13:49

To víš, že dám :) Tak zatím papík :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.14 00:55

Veronika T

Ahojte holky zatim tu ctu starsi prispjevky ale skusim to treba mi nekdo poradi,30.11.2014jsem byla na po mimodelozne tehotna odejmuti leveho vajecniku, po op 4 den sem mela men jen 5 dni a na stedry den jsem si delala tehotensky test a vysel pozityvni a tet mam strach jak to vse bude a dopadne ma nekdo takove skusenosti, prosim napiste v pondeli budu volat DR. a mam priserny pocity a strasny strach tak zatim pa :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
2.1.15 17:00

@10 Veronika ahoj kocko, ja jsem po laparce 14.11. 2014. Ted mam ovulaci a lámu si hlavu nad tim, zda se snažit nebo ne. Bojím se, z bude jeste brzo… Proto úplne chapu, ze se bojis! Kdy jdeš k Dr uz víš? Řekla ti něco po telefonu? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama