Otěhotnění po mini interupci, nejlépe hned?

18.11.19 10:28

Otěhotnění po miniinterupci, nejlépe hned ????

Dobrý den, omlouvám se za dotaz, ale snad se obejde bez odsuzovaní. 8.11.2019 jsem podstoupila miniinterupci v 7+4tt. Byla indikovaná lékařem z toho důvodu, že mám za sebou tři porody císařským řezem, z toho poslední byla dvojčata. I když se mi nechtělo, tak jsem poslechla lékaře a rodinu, jelikož opravdu máme čtyři děti (10, 9 a dvojčata 6,5roku) a je pravda, že to je dost ???? navic ty císařské řezy. V den miniinterupce jsem měla sto chutí utéct ze sálu, což jsem bohužel neudělala. Po zákroku jsem vůbec nekrvacela ani nešpinila a dodnes stále nekrvacím ani nešpiním. Ale k dotazu. Po kontrole 4dny po zákroku jsem měla děložní sliznici 14mm, není to moc po interupci? A další dotaz, je zde někdo, kdo by otěhotněl brzy po miniinterupci? A třeba i někdo kdo má za sebou více jak tři císaře? Nemohu si pomoct, postoupení miniinterupce bylo to nejhorší co jsem kdy zažila a miminko bych si opravdu moc přála. Děkuji zda jste dočetly až sem a snad se najde někdo kdo by poradil, nebo něco podobného zažil. Velmi děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1293
18.11.19 10:36

To snad ne 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12542
18.11.19 10:38

Rozumím tomu správně, že jsi nedávno šla dobrovolně na interupci a teď chceš miminko? To je vtip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
18.11.19 10:39

Tak proč si tam lezla když si to dítě chtěla??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.11.19 10:42

Pokud vím tak po miniinterupci můžeš znovu hned otěhotnět ale přeci jen jsi ji podstoupila před 10 dny, to je celkem hodně krátká doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6303
18.11.19 10:46
@PrcekVladka píše:
Dobrý den, omlouvám se za dotaz, ale snad se obejde bez odsuzovaní. 8.11.2019 jsem podstoupila miniinterupci v 7+4tt. Byla indikovaná lékařem z toho důvodu, že mám za sebou tři porody císařským řezem, z toho poslední byla dvojčata. I když se mi nechtělo, tak jsem poslechla lékaře a rodinu, jelikož opravdu máme čtyři děti (10, 9 a dvojčata 6,5roku) a je pravda, že to je dost ???? navic ty císařské řezy. V den miniinterupce jsem měla sto chutí utéct ze sálu, což jsem bohužel neudělala. Po zákroku jsem vůbec nekrvacela ani nešpinila a dodnes stále nekrvacím ani nešpiním. Ale k dotazu. Po kontrole 4dny po zákroku jsem měla děložní sliznici 14mm, není to moc po interupci? A další dotaz, je zde někdo, kdo by otěhotněl brzy po miniinterupci? A třeba i někdo kdo má za sebou více jak tři císaře? Nemohu si pomoct, postoupení miniinterupce bylo to nejhorší co jsem kdy zažila a miminko bych si opravdu moc přála. Děkuji zda jste dočetly až sem a snad se najde někdo kdo by poradil, nebo něco podobného zažil. Velmi děkuji :srdce:

8o To snad ne :roll: Když si to miminko tam moc přeješ, tak proč jsi šla teď na potrat? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 10:47

Nemusíte být hned zlé, prostě lékař nakazal, jelikož jsem po třech císařích, rodina také neustále jela, že páté dítě a ještě s mým zdrav. stavem, ze sálu jsem opravdu chtěla utéct, ale v tu chvíli už to nešlo. Kdyby šlo vrátit čas, tak nedojdu ani do té nemocnice. Ale bylo to všechno tak rychlé, od zjištění těhotenství do miniinterupce uběhly jen tři dny :( prosím nebylo a není to lehké :zed: někdy bohužel věří člověk lékaři a opravdu v tom návalu emocí, když mě zasypal informacemi, že pokud si dítě nechám tak se mnou nechce mít jako lékař nic společného, jsem s miniinterupcí souhlasila :zed: :zed: nezlobte se na mě prosím, někdy člověk udělá velikou chybu, které velmi lituje :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6303
18.11.19 10:52
@PrcekVladka píše:
Nemusíte být hned zlé, prostě lékař nakazal, jelikož jsem po třech císařích, rodina také neustále jela, že páté dítě a ještě s mým zdrav. stavem, ze sálu jsem opravdu chtěla utéct, ale v tu chvíli už to nešlo. Kdyby šlo vrátit čas, tak nedojdu ani do té nemocnice. Ale bylo to všechno tak rychlé, od zjištění těhotenství do miniinterupce uběhly jen tři dny :( prosím nebylo a není to lehké :zed: někdy bohužel věří člověk lékaři a opravdu v tom návalu emocí, když mě zasypal informacemi, že pokud si dítě nechám tak se mnou nechce mít jako lékař nic společného, jsem s miniinterupcí souhlasila :zed: :zed: nezlobte se na mě prosím, někdy člověk udělá velikou chybu, které velmi lituje :,(

A teď máš pocit, že tvůj zdravotní stav je bez problémů, takže můžeš otěhotně, jo? Zvlášť když před 2 týdny nebyl :nevim: Nebo půjdeš i přes mrtvoly, jak se říká, protože jsi teď zatoužila po dalším dítěti? Není to jen tvůj rozmar? Ostatní možná vidí to, co ty vidět nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12542
18.11.19 10:55

@PrcekVladka nezlob se, je tady spousta žen, které nemohou otěhotně anebo takové jako já například která musela podstoupit potrat-porod v 18týdnu kvůli vadě miminka. Toto mě nadzvedlo ze židle.
Ale mrzí mě že chyby lituješ. Nicméně pokud rodina s tím nesouhlasí, tak jak chceš mít 5.té miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10515
18.11.19 10:56
@PrcekVladka píše:
Nemusíte být hned zlé, prostě lékař nakazal, jelikož jsem po třech císařích, rodina také neustále jela, že páté dítě a ještě s mým zdrav. stavem, ze sálu jsem opravdu chtěla utéct, ale v tu chvíli už to nešlo. Kdyby šlo vrátit čas, tak nedojdu ani do té nemocnice. Ale bylo to všechno tak rychlé, od zjištění těhotenství do miniinterupce uběhly jen tři dny :( prosím nebylo a není to lehké :zed: někdy bohužel věří člověk lékaři a opravdu v tom návalu emocí, když mě zasypal informacemi, že pokud si dítě nechám tak se mnou nechce mít jako lékař nic společného, jsem s miniinterupcí souhlasila :zed: :zed: nezlobte se na mě prosím, někdy člověk udělá velikou chybu, které velmi lituje :,(

A manžel ten se k tomu staví jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@bartsch můj zdravotní stav je stále stejný, bylo to kvůli třem císařům co mám za sebou. Samozřejmě mít více času na promyšlení situace a rozumnou promluvu i s jiným než s mým gynekologem, tak rozhodně na zákrok nejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule

Čtyři ti nestačí? Bude stačit pět? A nejsi to ty, kdo tady sháněl kontakty na porodnice, kde maji zkušenosti se čtvrtým císařem? Stojí ten risk za to?

• Citovat
  • Nahlásit
18.11.19 10:59

@ivašot. Manžel po rozmyšlení a velké promluvě co a jak říká, že by s miminkem souhlasil. Jen prostě v tu chvíli bylo opravdu hodně málo času a názorů na rozhodování :,( bohužel čas vrátit nejde :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.11.19 10:59

@PrcekVladka kdyby mi doktor řekl že pokud nepůjdu na potrat tak se mnou nechce nicmit… Okamžitě bych se zvedla a šla k jinému doktorovi. Rozhodně bych se nenachala vtlačit do ničeho co nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 11:00

@lebambule neshanela jsem informace o porodnicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie