Otěhotnění po několika antibiotikách

Anonymní
27.6.21 19:06

Otehotneni po nekolika antibiotikách

Ahojky,

Resime s pritelem problem. Ted jsem mela nekolikatery antibiotika (asi 4×) a hnrd na to nebo mozna v prubehu poslednich sem otehotnela. Myslite ze to an plod bude mit nejaky vliv? Nemate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
27.6.21 19:09

To ti řeknou až doktoři na vyšetřeních, může to mít vliv i nemusí. Každopádně držím pěsti ať je mimčo v poradku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
27.6.21 19:21
@Anonymní píše:
Ahojky,Resime s pritelem problem. Ted jsem mela nekolikatery antibiotika (asi 4×) a hnrd na to nebo mozna v prubehu poslednich sem otehotnela. Myslite ze to an plod bude mit nejaky vliv? Nemate nekdo zkusenost?

Muze a nemusí. Řekni to svému lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.6.21 19:26

Ja totiz mela opakovany zanrt mocoveho mechyre. A tak mi dokola davali antibiotika a pritel je z toho na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
27.6.21 19:29

Musíš počkat, s největší pravděpodobností, pokud by to mělo nějaký zásadní vliv na vývoj, tak to těhotenství odejde samo. Taky záleží jaké atb jsi měla, jsou taková, co můžeš brát i v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.6.21 19:50

To asi nebyk ten typ co bych mohls brat v tehu. Jen jedny z nich asi. Ale brala sem je od brezna s takovyma mezerama 2-3 tydny a tak. A tehu sem az ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
27.6.21 20:22

No embrio v prvních týdnech ještě není napojené na tebe a nebere si z tebe živiny tak snad to bude dobré… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.21 20:29

Ze zacatku je to bud a nebo. Pokud by to bylo blby, tehotenstvi by se ani neuchytilo. Resila jsem prakticky to same na zacatku tehu a ted mi tu spi krasna zdrava holcicka. A zaroven zarodek jeste neni napojen na maminku… cetla jsem i, ze proto ani neni takovy prusvih, kdyz zena holduje alkoholu na zacatku tehu, (kdy jeste nevi, ze je tehotna) protoze se miminko napoji na maminku treba az nekdy po 7tt, kdy uz vynecha menses a zena uz vi…(jen hadam).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
27.6.21 20:32

Já měla antibiotika od ledna do září snad vkuse. V říjnu jsem pak otěhotněla a podle UTZ je malý naprosto zdravý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
27.6.21 21:25
@Kacii94 píše:
To asi nebyk ten typ co bych mohls brat v tehu. Jen jedny z nich asi. Ale brala sem je od brezna s takovyma mezerama 2-3 tydny a tak. A tehu sem az ted.

A kdy jsi dobrala teda poslední atb a měla poslední menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.6.21 03:14

Posledni antibio sem dobrala tesne pred menzes mozna par dni s ni. Ale delala jsem si tehu test kde ti ukaze kolik je to tydnu a bylo na nem 3+ takze jsem mohla mit menzes a byt uz v tom. Stava se to. Tzn sem brala posledni behem toho sem jiz byla zdrejmne v tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat