Otěhotnění po odebrání obou vejcovodů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Irena91
Povídálka 14 příspěvků 25.11.18 02:36
Otehotneni po odebrani obou vejcovodu

Ahojky holky, během necelého půl roku jsem přišla o oba vejcovody z důvodu mimoděložního těhotenství bylo to po IUI. Teď mě čeká v lednu IVF. Je tu někdo kdo si tím taky prošel a už drží miminko v ruce? A vyšlo Vám to na poprvé?

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68522 příspěvků 25.11.18 07:53

IVF nesouvisí s tím, jestli máš vejcovody. A jestli někomu vyšlo IVF napoprvé nemá vypovídající hodnotu. Moje kamarádka teď byla na IVF poprvé a je ve 14. týdnu. Další byla na IVF už 6× a nepovedlo se ani jedno. Takže to ti nikdo nedokáže říct, jak to budeš mít. Já byla 2× a taky se nezadařilo. S holkama v diskuzi to bylo tak, že někomu jo, někomu ne. Nemá to žádný vzorec, ze kterého by se dalo vycházet.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15552 příspěvků 25.11.18 08:20

@Irena91 já bych byla narodil od @terinka4444 v tvém případě velký optimista, otehotnis evidentně velmi snadno, 2× za půl roku a evidentně ani nepotracis v brzkém stádiu, když šly vejcovody pryč.

Janča209
Kelišová 7366 příspěvků 25.11.18 08:49

@Irena91 Taky bych v tvém případě byla velký optimista, očividně problém s otěhotněním nemáte, takže věřím, že to klapne napoprvé. ;)

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 25.11.18 08:52

Pokud tvoje tělo nemá s těhotenstvím problém, tak bych byla optimistická. Není důvod, aby to nevyšlo. Držím palce!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 25.11.18 09:02

to je pravda, kvalita tvých vajíček a partnerových spermií bude asi dobrá, což si myslím, že je pro úspěch IVF významný faktor! Takže - bud optimistka :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 09:15

Pardon anonym, píši o nás. Ale vzhledem k tomu, že podstupují IUI, tak zase kvalita tak valná nebude a s otěhotněním problém evidentně je. U nás kvalita vajíček i spermií byla a bylo to stejně k ničemu. Také mám za sebou dvě mimoděložní, IVF vyšlo na potřetí, přestože manžel spermie super, a u mně taky nic nenašli. Ta mimoděložní byla z IVF. To už tobě extra nehrozí, krom těhotenství v rohu dělohy, ale to je prý poměrně vzácné. K oplodnění dojde, protože dneska už neponechávají nic náhodě a oplodňují jednotlivá vajíčka sami, to už je standard. A IVF je specifické. Ty vlastně nevíš, jestli je dobrá kvalita spermií a vajíček, jestli udržíš embryo, jestli se uhnízdí. Jestli bude dobré. To neví nikdo. Taky držím palce, aby ti to vyšlo hned.

Šťastná Adélka
Povídálka 32 příspěvků 25.11.18 11:17

Nemám vejcovody, podařil se první KET (takže vyšlo na druhý pokus) a miminko čekáme začátkem ledna ;) :dance:

Irena91
Povídálka 14 příspěvků 25.11.18 11:29

Děkuji holky za pozitivní reakce já je potřebuji jako sůl, musím 100% věřit že teď to výjde vím že je to o myšlení. Spoléhám na doktory a na to co mi řekli, že překážka je odstraněna a teď to výjde, navíc jsem mladá je mi 27 let což je jen plus.

Šťastná Adélka
Povídálka 32 příspěvků 25.11.18 11:54

@Irena91 To víš že jo :) Pokud je problém v chybějících vejcovodech a jinak jste v pořádku, tak se to dřív nebo později podaří. Bohužel to není jenom o hlavě, ale i o štěstí. Já jsem po prvním neúspěšném pokusu málem házela flintu do žita, ale byla to blbost, stačilo se jen oklepat a zkusit znovu. Vždyť jsou holky, co to zkouší i 10krát a nic, no a někomu to vyjde napoprvé ani nemrkne. Hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 22:02

Já.Přišla jsem o oba vejcovody.Měla jsem je zničené po opakovaných srůstech,pak těžký zánět.Vyšly mi 2 ivf,mám dvě děti :srdce: :srdce:

Irena91
Povídálka 14 příspěvků 25.11.18 22:41

Anonymní Ahojky ty máš dvojčátka a nechala sis zavést dvě embrya? Já nad tím přemýšlím, že bych si nechala zavést dvě hned napoprvé sice pak budu mít jen dva pokusy ale co už

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 09:36
@Irena91 píše:
Anonymní Ahojky ty máš dvojčátka a nechala sis zavést dvě embrya? Já nad tím přemýšlím, že bych si nechala zavést dvě hned napoprvé sice pak budu mít jen dva pokusy ale co už

Nemám dvojčata.Nechala jsem poprvé zavést dvě.Z toho mám první dceru,podruhé jedno a nechytlo se.Potřetí opět dvě a z toho je druhá dcera.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >