Otěhotnění po operaci celé štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 12:26
otěhotnění po operaci celé štítné žlázy

Ahoj holky, má prosím některá zkušenost s otěhotněním po operaci štítné žlázy? před 12ti lety jsem byla na operaci s jednou půlkou, po 5ti letech jsem porodila, ale nyní mi našli adenomy i na druhé zbývající půlce tak jdu na operaci.
Nevíte za jak dlouho bych mohla otěhotnět?
Děkuji za info.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14171 příspěvků 26.04.18 12:49

Až ti po operaci srovnají hormony a dají tě dohromady

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 13:01

Nevíš jak za jak dlouho budou srovnané hormony?

ka2ka
Extra třída :D 14171 příspěvků 26.04.18 14:02

To neví ani mudr mě je rovnají už čtyři roky, ale porodit jsem mezi tím dokázala, musíš se domluvit s endo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 14:04

Dobře, děkuju za informace. Já jsem už několik let předávkovaná, mám vysokovu dávku, tak věřím, že po operaci se vše ustálí.

ka2ka
Extra třída :D 14171 příspěvků 26.04.18 14:13

Uvidíš, každý reaguje jinak ona štítná e pěkný svinstvo

Ivoryy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 20:01

Věřím, že jak nefunguje správně štítná žláza, tak nebfunguje správně ani těhotenství natož otěhotnět.
Snad se po operaci vše ustálí a bude to v pořádku…:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Skončí nájezdy opilců? Palma de Mallorca zavádí vysoké pokuty za pití na ulici

Obyvatelům metropole Baleárských ostrovů Palma de Mallorca došla trpělivost s... číst dále >

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >