Otěhotnění po porodu

Anonymní
3.4.21 18:25

Otěhotnění po porodu

Dobrý den.

5.2.2021 se narodil můj syn… bohužel to nezvládl, doktoři už mu nedokázali pomoct. :(

Prožila jsem šestinedělí jako by měla asi každá maminka a to bez sexu. Po 4 týdnem po porodu jsem dostala menstruaci. Po uplynutí šestinedělí jsme se opět začali snažit. Po dobu 14 dní jsme měli sex 4× z toho se partner 3× neuspokojil. Předevčírem po bylo poprvé, co dosáhl orgasmu.

Má otázka zní, dá se otěhotnět i z předčasné ejakulace takhle brzy? Nebo že by se zadařilo i v 1. den očekávané menstruace, která ale nepřišla? Momentálně mám 2 dny zpoždění, byla bych bych neskutečně šťastná, kdybych byla znovu těhotná.

S ohledem na intimní záležitost dávám tento dotaz jako anonymní.

Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.4.21 18:31

Urcite se otehotnet da hned po sestinedeli, i z predcasne ejakulace.
Moje osobni zkusenost je dat telu par mesicu cas, aby se dostalo zpet do formy, sedly si hormony apod.
Nevim v jakem tydnu jsi rodila, ja prisla o zdrave dite ve 41tt, dala jsem tomu cca 5 mesicu a znovu otehotnela, bylo z toho ale biochemicke tehotenstvi, dalsi mesic se opet zadarilo a ted jsem v 17tt a cekam dvojcatka.
Ale jsem ten typ, ktery kdyz si rekne, ze chce byt tehotna, tak v dany mesic otehotnim.
Drzim palce, at je to brzy tak, jak si prejes.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 18:37
@Anonymní píše:
Urcite se otehotnet da hned po sestinedeli, i z predcasne ejakulace.
Moje osobni zkusenost je dat telu par mesicu cas, aby se dostalo zpet do formy, sedly si hormony apod.
Nevim v jakem tydnu jsi rodila, ja prisla o zdrave dite ve 41tt, dala jsem tomu cca 5 mesicu a znovu otehotnela, bylo z toho ale biochemicke tehotenstvi, dalsi mesic se opet zadarilo a ted jsem v 17tt a cekam dvojcatka.
Ale jsem ten typ, ktery kdyz si rekne, ze chce byt tehotna, tak v dany mesic otehotnim.
Drzim palce, at je to brzy tak, jak si prejes.

Rodila jsem ve 37tt

• Citovat
  • Nahlásit
18084
3.4.21 18:37

Naše babičky říkaly, že právě pozor na otěhotnění hned po porodu, že to jde samo, že je to jak pohnojené… :mrgreen: já jsem otěhotněla 3 měsíce po porodu a napoprvé / nechtěně teda / :mrgreen: tak ti držím moc palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat