Otěhotnění po prodělaném genitálním oparu

Anonymní
21.10.19 11:06

Otěhotnění po progelanem geniálním

Dobrý den, chci se zeptat…je tu někdo kdo prodělal genitální opar a normálně otěhotněl bez komplikací? V pondělí jsem byla na vyndání tělíska Mireny s tim že by jsme s partnerem chtěli miminko dva dny na to jsem dostala MS a do toho se mi objevil tento opar… včera jsem byla na pohotovosti dostala jsem Herpesin tablety a krém… doporučili mi rozalgin výplachy… Ptala jsem se také na to kdy se můžeme o miminko snažit a prý mazme počkat dva tři cykli MS… máte s tim někdo zkušenosti? za jakoukoliv odpověď budu ráda…take jsem se dočetla o tea tree olejničku na puchýřky takže zkouším a snad budu brzo zalečená :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.10.19 11:09

Oprava????

Otěhotnění po prodělaném genitálním oparu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 12:33

Já měla opar, léčila jsem asi tyden. Tablety herpesin, herpesin mast. Otěhotněla jsem pak asi po půlroce. Uplně v pohodě. Vysazené prášky po deseti letech a za měsíc těhotna

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 12:42

Ahoj určitě s tím problém mít nebudeš já měla opar i v těhotenství nebyl můj první tak to bylo v pohodě, blbý je že se ti může kdykoliv vrátit každopádně miminko by ohrozit neměl ale nesmí být při porodu to se pak přistupuje k císaři. :roll: ale neboj já ho třeba jednou do roka mám a běhá mi tu dvouletý ulicnik :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 12:51

Já, kdybych měla čekat 2-3 cykly na otěhotnění, tak bych nikdy neotěhotněla :mrgreen:. Je doba, kdy mám genitální opary někdy i v průběhu měsíce, ale především těsně před MS. Tělo je už „zvyklé“ na gen. opary, jen při porodu nemůžeš mít opar, musí být proveden císař. L.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama