Otěhotnění po prodělaném genitálním oparu

Anonymní
21.10.19 11:06

Otěhotnění po progelanem geniálním

Dobrý den, chci se zeptat…je tu někdo kdo prodělal genitální opar a normálně otěhotněl bez komplikací? V pondělí jsem byla na vyndání tělíska Mireny s tim že by jsme s partnerem chtěli miminko dva dny na to jsem dostala MS a do toho se mi objevil tento opar… včera jsem byla na pohotovosti dostala jsem Herpesin tablety a krém… doporučili mi rozalgin výplachy… Ptala jsem se také na to kdy se můžeme o miminko snažit a prý mazme počkat dva tři cykli MS… máte s tim někdo zkušenosti? za jakoukoliv odpověď budu ráda…take jsem se dočetla o tea tree olejničku na puchýřky takže zkouším a snad budu brzo zalečená :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.19 11:09

Oprava????

Otěhotnění po prodělaném genitálním oparu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 12:33

Já měla opar, léčila jsem asi tyden. Tablety herpesin, herpesin mast. Otěhotněla jsem pak asi po půlroce. Uplně v pohodě. Vysazené prášky po deseti letech a za měsíc těhotna

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 12:42

Ahoj určitě s tím problém mít nebudeš já měla opar i v těhotenství nebyl můj první tak to bylo v pohodě, blbý je že se ti může kdykoliv vrátit každopádně miminko by ohrozit neměl ale nesmí být při porodu to se pak přistupuje k císaři. :roll: ale neboj já ho třeba jednou do roka mám a běhá mi tu dvouletý ulicnik :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 12:51

Já, kdybych měla čekat 2-3 cykly na otěhotnění, tak bych nikdy neotěhotněla :mrgreen:. Je doba, kdy mám genitální opary někdy i v průběhu měsíce, ale především těsně před MS. Tělo je už „zvyklé“ na gen. opary, jen při porodu nemůžeš mít opar, musí být proveden císař. L.

• Citovat
  • Nahlásit
28.6.20 21:57
@Anonymní píše:
Já, kdybych měla čekat 2-3 cykly na otěhotnění, tak bych nikdy neotěhotněla :mrgreen:. Je doba, kdy mám genitální opary někdy i v průběhu měsíce, ale především těsně před MS. Tělo je už „zvyklé“ na gen. opary, jen při porodu nemůžeš mít opar, musí být proveden císař. L.
dekuji, moc jste me uklidnila. Trpim na genitslni opary co mesic posledni dobou. Planujeme miminko, doktro mi tez rekl, vysadit prasky a zacit se snazit 🙂 :woman_shruggi :srdce: ng_tone2: Tak snad se zadari :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama