Otěhotnění po samovolném potratu

155
24.2.13 23:59

Otehotneni po samovolnem potratu

Ahoj holky
Mam na vas takovy dotaz, mozna si budete myslet, ze jsem padla na hlavu :(
Minuly tyden v nedeli jsem v 7tydnu tehotenstvi potratila.Na cisteni jsem nemusela, o vse se postarala priroda.
Doktorka mi rekla, ze az prestanu krvacet, tak se muzeme zacit snazit znovu.
Vcera jsem prestala krvacet, a hned jsme se zacali snazit. Myslite, ze je moznost, ze otehotnim? Neni to moc brzy?
Dekuji moc za odpovedi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5970
25.2.13 00:08

@ErikaRIKY Neni to moc brzy a možnost, že otěhotníš právě v tomhle cyklu je opravdu velká, protože tělo je,,nadupané" hormony ještě z minulého těhotenství. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
25.2.13 00:08

Me to taky doporucovala doktorka, potratila jsem na jare v 6tt, rekla mi jen, ze dokud krvacim tak zadny sex, tampon nebo bazen (vana) a pak klidne at zacnem… a to jsem dokonce mela cystu. Ja sama jsem si dala 3mesice odpocinek, napred jsem si chtela vyresit cystu (mela skoro 5cm - tak jsem pila caje na cysty a tinktury) a taky psychicky… nejak me to sebralo, ten potrat… ale urcite zkousejte. a moznost otehotneni je pry mozna jeste vetsi. pry se rika ze po potratu tam je pekne pohnojino. drzim pesti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
25.2.13 00:11

Holky moc dekuju :)) tak uz ted predem lituji meho muze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
25.2.13 00:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
25.2.13 07:31

Možnost je :kytka:. Já takhle potratila před rokem a zítra slavíme první narozky syna. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lindsay15
25.2.13 08:09

Já loni v červenci potratila v 8tt, na revizi jsem nebyla.Ten měsíc jsme se vůbec nesnažili, protože jsem na tom nebyla zrovna psychicky nejlépe, takže jsme nehlídali ani ovulaci nic. Když byla chuť, tak se prostě šlo na věc :cert: Všichni mi říkali, jak se mi po potratu rozhodí MS a já můžu mít i týden zpoždění. V půlce srpna jsem měla zpoždění dva dny, ale když jsme jeli do města, udělalo se mi zle a já už tušila. Koupila jsem si test a byly tam // ;) Takže nepřišla ani první MS a za pár týdnů rodím :kytka: Tak držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
155
25.2.13 09:42

Holky mam z toho husi kuzi :) my jsme se uz zacali snazit. Vedela jsem uz od zacatku, ze to tehotenstvi neni dobre a jen se cekalo.Hcg mi nerostlo tak jak by melo. Vysplhalo se nejvice na 413.Tak to jsem rada.Ja nikdy nehlidaka ovulaci, nic…presne jak pises Linsday..kdyz je chut :) jenze ja ji ted mam furf :D muz na me vceda koukal jak ja bl ce, kdyz jsem po styku zacala delat stojku ;D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lindsay15
25.2.13 09:49

@ErikaRIKY Jestli k vám mimčo chce, cestu si najde, hlavně mysli pozitivně, nemysli na snažení ;)Říká se že po potratu je „pohnojeno“ a pak už to jde lehce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
6931
28.3.13 18:38

@ErikaRIKY Ahoj, ani nevíš, jak Ti rozumím, na začátku března jsem potratila a hned, jak jsem se dočistila, jsme se začali znovu snažit. A tak doufám.
Co u vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
28.3.13 18:43
@ErikaRIKY píše:
Ahoj holky
Mam na vas takovy dotaz, mozna si budete myslet, ze jsem padla na hlavu :(
Minuly tyden v nedeli jsem v 7tydnu tehotenstvi potratila.Na cisteni jsem nemusela, o vse se postarala priroda.
Doktorka mi rekla, ze az prestanu krvacet, tak se muzeme zacit snazit znovu.
Vcera jsem prestala krvacet, a hned jsme se zacali snazit. Myslite, ze je moznost, ze otehotnim? Neni to moc brzy?
Dekuji moc za odpovedi!

Pokud se tvé tělo dostalo z potratu samo, tak bych se nebála. Byla jsem na tom přesně jako ty. Doktorka mi říkala že mám 4 měsíce počkat a pak přijít na kontrolu. Za 4 měsíce jsem šla na kontrolu a už jsem byla v 6tt :oops:.
Držím palce ať vám vše dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
29.3.13 12:52

No holky tak hned co jsem dokrvacela jsme se zacali snazit..ted jsem dostala menstruaci (mudr. mi ji mudela vyvolat, protoze se nechtela dostavit) tak hned co domenstruuji to budeme zkouset dal..uvidime!! Tak drzte palecky :) Klody: ono to vyjde neboj! Musime byt jen trpelive..a tolik na to nemyslet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6931
29.3.13 12:57

@ErikaRIKY Já vím, no, ale mám pocit, že mi to moc nejde. Snad ani na výšce jsem tolik nepřemýšlela, co teď… :zed: :roll: A ten čas se vleče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
30.3.13 20:23

@ErikaRIKY já otěhotněla za 3 měsíce po samov. potratu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.13 20:26

Tak já potratila v únoru samovolně a otěhotněla sem hned ten cyklus, další MS se nedostavila a to sme se předtím snažili půl roku, takže je fakt velká šance!!! Taky sem z toho byla překvapená :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat