Otěhotnění po samovolném potratu bez menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denny97
Kecalka 194 příspěvků 06.05.18 11:20
Otěhotnění po samovolném potratu bez menstruace

Ahoj :) chci se zeptat. Před 7 týdny jsem v 5 týdnu měla samovolný potrat. Hcg bylo pak na 0. Ale menstruaci jsem neměla. Ve čtvrtek jsem si dělala test a byl slabý duch, ale každým dnem to stoupalo a dnes už je čárka krásně výrazná. No zeptat se chci na to jestli je možné, že jsem těhotná i bez menstruace. Nechci hned běžet k doktorovi, tam by to stejně asi ještě nepoznal. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 06.05.18 11:27

@Denny97 než přijde ms musí přijít ovulace. Takže ano.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61018 příspěvků 3 inzeráty 06.05.18 11:42

@Denny97 Ano, je to možné a dokonce bych řekla, že i celkem časté. Já mám druhé détko stejně.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.05.18 11:58

Já jsem teď v 27tt a taky takhle :) v 5. týdnu jsem potratila a hned další cyklus otěhotněla :)

Denny97
Kecalka 194 příspěvků 06.05.18 12:19
.

To jste mě potěšily :) děkuji za odpovědi :)

Denny97
Kecalka 194 příspěvků 07.05.18 17:52
...

Tak teď mi vyšel i clearblue :) v pátek jdu na gynekologii na kontrolu tak jsem zvědavá jestli něco uvidí :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama