Otěhotnění po samovolném potratu - stres

3
16.9.20 10:15

Otěhotnění po samovolném potratu - stres

Ahoj holky,

Vím že se tady ta otázka stále opakuje, ALE.

Začátkem července jsem samovolně potratila 7+3tt jednalo se o zamlklé těhu, fazolka se přestala vyvíjet a růst. Na revizi mě neposlali, protože údajně odešlo vše. 3 týdny po tom jsem stále krvácela, Tak jsem dostala nějakou včelku do zadku, 3 dny po ze mě vyšel ještě nějaký ten cucek a od té doby klid. Teď druhý týden v září se dostavila první MS, která trvala 3 dny, byla slabá. Brala jsem ještě ATB slabý penicilín kvůli čepům v krku. Včera jsem si udělala těhu test a vyšlo tohle.. OTÁZKA. Jsem třeba na začátku těhu, nebo to je zbytek třeba nějakých hormonů? Ta čárečka tam je fakt slaboučká. Prosím o Vaše názory. Pochopitelně bych byla ráda, ale zároveň se strašně bojím.
Děkuji moc za Vaše názory!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
129
16.9.20 10:39

Moje zkušenost - potrat v 9tt - do týdne bylo HCG na nule… Takže gratuluji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
16.9.20 10:47

@shanoona ja mela potrat asi paty tyden a hcg se me drzelo pres mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 12:09

A nevíte holky, za jak dlouho se těhu ukáže přes test z krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3504
16.9.20 12:36

Zajdi si na krev zítra a pak v pondeli a kdyz bude hcg rust, tak teprve potom ti nekdo s jistotou rekne, ze jsi tehotna. Polocas rozpadu hcg je znamy, ale nevime, jak vysoke hcg jsi mela v tom cervenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
16.9.20 12:43

Bohužel já měla taky HCG asi měsíc. Jak píšou holky zajdi na krev a za 2 dny znovu jestli roste. Přeji ať to vyjde :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 18:00

Tak jsem šla na krev a zítra budu vědět, nevydržela jsem a koupila jsem si test digi. :srdce:
Tak snad se vše povede.. ale bojím se, že to je moc brzo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama