Otěhotněni po sterilizaci? Jsem v koncích

Anonymní
6.9.20 16:26

Otěhotněni po sterilizaci ? Jsem v koncích

Ahoj prosim anonym, velmi citlivé téma :oops:

Mám za sebou uz přes dva roky sterilizaci je mi 26, mam dve malé deti 8 a 5 let ;) no vztaj s partnerem po 9 letech v koncich, jenže jeste do nedávna jsme spolu normalne spali, s nikým jiným si to ani neumím představit :roll: no abych upřesnila muj dotaz nebo spíš se vypsala :roll: sterilizaci jsem postoupila, protoze ani jeden z nas jsme nechteli dalsi deti, jelikož syn je pres prasky (opravdu pres prasky, ani jednou jsem nevynechala) a dcera pres injekce, tak mi dr doporučila, ale po opravdu pečlivém zvážení sterilizaci, tak jsem do toho bez váhání šla.
NO ted momentálně uz je to 14 dni co jsem to nedostala, myslela jsem si ze to mam z nervu, ale uz 4 dny me bolí šíleně ale opravdu šíleně prsa, tak jsem v patek zkusila test, a ono do p… tam byl opravdu duch… :zed: chci se zeptat jestli s tim mate nekdo zkušenost? Opravdu to jde? Me dr tvrdila jakbto nejde vratit a ze pokud budu chtít dalsi deti tak jedine umělé oplodnění :nevim: :roll: momentálně se rozchazime s partnerem i kdyz ja nechci ale on se vidí nejspis jinde :nevim: :zed: a do toho tohle… přestávám to dávat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15905
6.9.20 16:29

Jestli jsi otěhotněla, tak se o tebe budou advokáti prát jako o zlaté vejce. Neboj, ta nemocnice tě bude s dítětem v podstatě zivit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 16:33
@pohledzdruhestrany píše:
Jestli jsi otěhotněla, tak se o tebe budou advokáti prát jako o zlaté vejce. Neboj, ta nemocnice tě bude s dítětem v podstatě zivit.

Ja nechci aby me nikdo zivil, nedokazu si predstavit další dítě, proto jsem ji podstoupila v tolika letech přeci :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
403
6.9.20 16:36

Tak on ten test obcas muze ukazat chybny vysledek, z cehoz by se v tvem pripade dalo vychazet.
V opacnem pripade potrebujes pouze dobreho pravnika a po financni strance si nebudes muset delat zadne starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
6.9.20 16:37

No, já bych šla hned zítra k doktorce, ať se na Tebe podívá.
Ale po 14 dnech meškání už by byla dálnice :think: Nesetkala jsem se s tím, že by otěhotnění šlo po sterilizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
6.9.20 16:38
@Anonymní píše: .....nedokazu si predstavit další dítě, proto jsem ji podstoupila v tolika letech přeci …

Pokud bys opravdu mela byt tehotna, existuje nekolik reseni i pro takovou situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17068
6.9.20 16:39

Záleží jak byla sterilizace provedena. Pokud podvazem tak mohl sklouznout. Pokud odebráním vejcovodů, tak je těhotenství vyloučené. Ale vzhledem k tomu, že jsi 14 dní po menzes a na testu je jen duch, viděla bych to spíš na cystu, která může způsobit pozitivitu testu. Objednej se co nejdřív k lékaři ať víš, co se děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
6.9.20 16:40
@Anonymní píše:
Ja nechci aby me nikdo zivil, nedokazu si predstavit další dítě, proto jsem ji podstoupila v tolika letech přeci :roll:

Ani sterilizace neni 100%, i kdyz to riziko otěhotnění je tam velmi male. Pokud dalsi dite nechces, volila bych interrupci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 16:41
@carsin píše:
Pokud bys opravdu mela byt tehotna, existuje nekolik reseni i pro takovou situaci.

Ja mam za sebou 1 porod konec klestemi druhy akutni cs, špatně zašita deloha musela jsem pak na reoperaci, a jeden potrat kdy miminko neroztlo a druhý na moji žádost. Pak mi dr rekla ze dalsi potrat neudela.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5634
6.9.20 16:46

@pohledzdruhestrany A to usuzujes z ceho? O sterilizaci je znamo, ze neni 100%, predpokladam, ze to je napsane i v informovanem souhlasu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
6.9.20 16:46
@Anonymní píše:
Ja mam za sebou 1 porod konec klestemi druhy akutni cs, špatně zašita deloha musela jsem pak na reoperaci, a jeden potrat kdy miminko neroztlo a druhý na moji žádost. Pak mi dr rekla ze dalsi potrat neudela.. :roll:

Z jakeho důvodu neudela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
6.9.20 17:05

Tak tomu se rika pech. Bohuzel mozne to je, ani sterilizace neni stoprocentni. Vis jakou metodou ti byla delana?
Sterilizace delana v mladem veku, je jednim z rizikovych faktoru, kdy muze selhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 17:06

No hlavně si dojdi na gyn., při otěhotnění přes sterilizaci může být častěji mimoděložní těhotenství, což je nebezpečné. Jinak žádná metoda není 100%. Je to i v souhlasu se zákrokem, mám sterilizaci dělanou loni. A pak máš nárok na inzerupci zdarma.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 17:09
@pohledzdruhestrany píše:
Jestli jsi otěhotněla, tak se o tebe budou advokáti prát jako o zlaté vejce. Neboj, ta nemocnice tě bude s dítětem v podstatě zivit.

Myslíš, že jsou tak pitomí :lol: pěkně to podepíšeš, že nic není 100%.

• Citovat
  • Nahlásit
15905
6.9.20 17:24
@Wani píše:
Ani sterilizace neni 100%, i kdyz to riziko otěhotnění je tam velmi male. Pokud dalsi dite nechces, volila bych interrupci.

Tak ten papír bych chtěl vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama