Reklama

Otěhotnění po svatbě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 18:52
Otěhotnění po svatbě

Ahoj holky, snažíme se s manželem o miminko, řekli jsme si že po svatbě se budeme snažit o miminko máme měsíc a půl po svatbě, od 15let neberu antikoncepci je mi 23,myslela jsem že když tak dlouho neberu antikoncepci, že to půjde hned. Asi jsem si to představovala v růžových barvách, skoro každý máme pohlavní styk-tudíž ani pozor si nedáváme, a proto se ptám jak dlouho jste se snazili vy o miminko? Brali jste nějaké vitamíny? Paní gynekolozka mi řekla že mám brát kyselinu listovou, bojím se že díky tomu že mám rozrušenou sklerózu a crohnovu nemoc ani neotehotnim :(, poradí te mi někdo děkuji

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 18:55

Holky a ještě jsem se chtěla zeptat když máme pohlavní styk při menstruaci a dělá se do vnitr je šance na otěhotnění, blbé odpovědi si nechte :palec:

Russet
Extra třída :D 10432 příspěvků 30.07.18 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snažíme se s manželem o miminko, řekli jsme si že po svatbě se budeme snažit o miminko máme měsíc a půl po svatbě, od 15let neberu antikoncepci je mi 23,myslela jsem že když tak dlouho neberu antikoncepci, že to půjde hned. Asi jsem si to představovala v růžových barvách, skoro každý máme pohlavní styk-tudíž ani pozor si nedáváme, a proto se ptám jak dlouho jste se snazili vy o miminko? Brali jste nějaké vitamíny? Paní gynekolozka mi řekla že mám brát kyselinu listovou, bojím se že díky tomu že mám rozrušenou sklerózu a crohnovu nemoc ani neotehotnim :(, poradí te mi někdo děkuji

A ve čtrnácti jsi antikoncepci brala? 8o Trvalo mi to něco přes rok. A antikoncepci jsem nebrala před těhotenstvím vůbec.

chaela
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 30.07.18 18:56

Měsíc a půl po svatbě máš za sebou jen jeden cyklus a kus dalšího. To bych fakt nepovažovala za snažení a nestresovala. Normální je otěhotnět do roka, pokud ani to ne, tak pak se to řeší s doktory. Samozřejmě vitamíny uškodit nemusí, ta listovka se hodně doporučuje. Ale na samotný otehotneni vliv nemají. Dej tomu čas, jeden měsíc je fakt málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 18:58

@Russet brala jsem antikoncepci tak 3 měsíce

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 30.07.18 19:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snažíme se s manželem o miminko, řekli jsme si že po svatbě se budeme snažit o miminko máme měsíc a půl po svatbě, od 15let neberu antikoncepci je mi 23,myslela jsem že když tak dlouho neberu antikoncepci, že to půjde hned. Asi jsem si to představovala v růžových barvách, skoro každý máme pohlavní styk-tudíž ani pozor si nedáváme, a proto se ptám jak dlouho jste se snazili vy o miminko? Brali jste nějaké vitamíny? Paní gynekolozka mi řekla že mám brát kyselinu listovou, bojím se že díky tomu že mám rozrušenou sklerózu a crohnovu nemoc ani neotehotnim :(, poradí te mi někdo děkuji

Začni tím, že si zjistíš zda a kdy máš ovulaci. Jestli vůbec. Sex každý den kvůli otehotneni není k ničemu, pokud vás to ale baví ok. Ale snažíte se teprve měsíc. Takhle bych vysilovala až po roce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 19:02

@lachtanice86 jojo to já vím, hlavně mám menstruacni kalendář, kde mi to samo plodné dny vypočítá ;)

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 30.07.18 19:04
@Anonymní píše:
Holky a ještě jsem se chtěla zeptat když máme pohlavní styk při menstruaci a dělá se do vnitr je šance na otěhotnění, blbé odpovědi si nechte :palec:

Zjisti si,kdy máš ovulaci a nebo co je vubec ovulace a pak napiš nesmysl.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 30.07.18 19:05
@Anonymní píše:
@lachtanice86 jojo to já vím, hlavně mám menstruacni kalendář, kde mi to samo plodné dny vypočítá ;)

Jo,tak když to je kalendář,tak ten musí mit pravdu :mrgreen: :roll: to snad nemyslis vazne..

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 30.07.18 19:06

prosím ještě si to rozmysli s tím dítětem

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 30.07.18 19:07

Já jsem otěhotněla dva měsíce po svatbě. Bylo to naše druhé dítě a plánovali jsme ho o rok později… takže tak :-D

Jinak je opravdu normální zhruba do roka otěhotnět a svatba v tom hraje pramalou roli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 19:09

@Kaileee důvod

LucBed
Kecalka 132 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 19:11

Možná bych to tak neřešila a pak to přijde tak nějak samo :) Jinak roztroušená skleroza by ti v tom bránit neměla - pokud jsi vše konzultovala s lékařem. Nám se při „eresce“ podařilo napoprvé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 19:14
@Kaileee píše:
prosím ještě si to rozmysli s tím dítětem

Proc bych si to jako měla rozmyslet?

Eponna
Kecalka 107 příspěvků 30.07.18 19:15

Já bych se nestresovala. Někde jsem se dokonce četla, že za celý rok jsou opravdu plodné jen dvě ovulace. ;) Hlavně je důležité zjistit, kdy ta ovulace vůbec je. Každý to má jinak…důležité je na to nemyslet, nenervovat a spíš si užívat dělání miminka(v těho­tenství si sexu moc užít nemusíte). Když si po každé souloži budete dělat těhotenský test je to spíš na škodu…jinak já otěhotněla dost rychle, 10.ledna jsme si spolu začali a 28.ledna jsem měla poslední menstruaci. Těhotenství bylo neplánované, ale já i přítel máme zdravotní problémy a shodli jsme se na tom že pokud zrovna my dva spolu budeme chtít děti je to na pár let snažení a stresu v různých centrech(sportku už si sázet ani nemusíme, máme vybráno :lol: ). Tak jsme ochranu řešili sporadicky, věděli jsme, že ta pravděpodobnost je minimální a pokud se to přihodí je to vážně osud. Takže za mě hlavně nestresovat. Co se má stát se stane ať jsou zdravotní problémy jakékoli. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama