Otěhotnění po vyndání tělíska

Anonymní
22.9.20 21:29

Otěhotnění po vyndání tělíska

Dobrý večer, prosím vás pěkně chtěla jsem se zeptat je možné otehtnet ihned po vyndání tělíska? Měla jsem nehormonalni. Nechala jsem si ho vyndat 14.9. a s přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk ale nevím zda to bylo v cera nebo předevčírem 😔 😔přítel si to neuvědomil o pustil to do mě, mám za 4 dny mít ovulaci. Jaká je šance otěhotnění? Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5324
22.9.20 21:41

Samozřejmě, ze můžeš otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 21:43

@JancaS84 a sakra 😔 děkuji, uvidím zda dorazí ms přítel teď ještě miminko nechce říkal že pokud budu těhotná že půjdu na interupci 😔 ale to už bych nedala psychicky.

• Citovat
  • Nahlásit
5324
22.9.20 21:48
@Anonymní píše:
@JancaS84 a sakra 😔 děkuji, uvidím zda dorazí ms přítel teď ještě miminko nechce říkal že pokud budu těhotná že půjdu na interupci 😔 ale to už bych nedala psychicky.

Jo, to je super chlap pro život. Bez si hned ráno pro pilulku po snad ještě zaucinkuje. A toho dementa pošli dal do oběhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
22.9.20 22:36

Tělísko působí jen svou přítomností v děloze. Po jeho odstranění můžeš ihned otěhotnět. Proč sis je dala odstranit, když otěhotnět nechceš? Je to velká chyba. Druhá chyba je, že jsi příteli neoblékla kondom. Když byl navyklý to pouštět do Tebe, nemá přerušování nacvičeno a není divu že se neovládl a stříkl to do Tebe. Pokud chceš odvrátit nebezpečí otěhotnění a následné miniinterrupce, dej si nejpozději do pěti dnů zavést tělísko znovu. Bude to působit jako spolehlivá dodatečná antikoncepce. Protože jsi v období blízko ovulace, není jisté, že by Tě Postinor ochránil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 06:37

@JancaS84 za prvé je to k vůli tomu že jsme spolu krátce jsme spolu 7 měsíců. A mám 3 letou holčičku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 06:41

@Lemrucha tělísko jsem si nechala vyndat z důvodu že mi nesedlo dělalo mi neplechu 😔 a kondom bohužel nesnesu jsem na něj alergická nebo co. Já bych miminko chtěla a moc 🙄 a přítel mě na interupci nedonutí mám už 1 za sebou kterou jsem měla před rokem a byla jsem psychicky úplně v háji. Boji se tě bychom to finančně nezvládli 😔

• Citovat
  • Nahlásit
8009
23.9.20 07:01

Jasný. Takže podvod na přítele. Super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 07:04

@karkarka to není žádný podvod… Přítel ví že si to chci nechat. On chce taky mimco ale boji se že bychom to nedalo finančně 🙄 😔 proto mi říká že bych to dala pryč jenom z tohoto důvodu

• Citovat
  • Nahlásit
5324
23.9.20 07:15
@Anonymní píše:
@Lemrucha tělísko jsem si nechala vyndat z důvodu že mi nesedlo dělalo mi neplechu 😔 a kondom bohužel nesnesu jsem na něj alergická nebo co. Já bych miminko chtěla a moc 🙄 a přítel mě na interupci nedonutí mám už 1 za sebou kterou jsem měla před rokem a byla jsem psychicky úplně v háji. Boji se tě bychom to finančně nezvládli 😔

Kecy, existuje X jiných forem ochrany. Kondomy bez latexu, spermicidy, pesary atd atd. No aby si to pak nemusela zvládat finančně sama když o by to dítě nechtěl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 07:40

@JancaS84 to jsem nevěděla že existují kondomy bez latexu 😔 Dr mi říkala že mi nebude nic dávat aby si mi tělo odpočinulu z důvodu že mi tělísko dělalo problémy doma už mám koupenou antikoncepci ale tu si mám vzít až mi přijde menstruace. Přítel si jinak umí dávat pozor ale teď si to vůbec neuvědomil že nemám tělísko, sama bych nebyla přítel říkal že kdybych si to nechala tak by se s tím smířil a že bychom to nějak zvládli. Nemyslí to vůbec ve zlem 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
5
1.10.20 10:49

Dobrý den,
Mate nějaká zkusenosti s nehormonalnim teliskem Gold T? Nechala jsem si jej vyndat, jelikož chceme rodinu a už mam 5 dni zpozdeni, ale test je stale negativní. Strašně mě boli prsa, ale neuveritelne, takovou bolest jsem ještě nemela a to mě před ms vždy prsa pobolivaji. Páli mě zaha a jsem stale jak zmlacena. Vůbec nevím co si o tom myslet. Hledala jsem, zda tu není někdo kdo by měl stejnou zkušenost, ale spis se zpozdeni delo u nich po hormonalnim telisku. Po tom nehormonalnim krvaceli po vyndani do par dnu(ja vůbec) a ms prisla normalne. Zkratka tomu nerozumim a nevím zda volat dr nebo ještě počkat nebo vlastně co… :nevim: Dekuji moc za vaši odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama