Otěhotnění po vyndání tělíska Mirena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibink
Nováček 10 příspěvků 13.10.12 20:27
Otěhotnění po vyndání tělíska Mirena

Máte někdo skušenosti z otěhotněním po vyndání tělíska Mirena? Jak dlouho po vyndání jste otěhotněli?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17434 příspěvků 13.10.12 20:57

Ahoj, po mirene muzes otehotnet hned, prakticky hned po vyndani se muzes snazit.ale do kdy po ni otehotnis zalezi na tvem tele. muzes hned, muzes za rok.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17434 příspěvků 13.10.12 21:00

Ja otehotnela po vyndani do pul roku bez snazeni, jen bez ochrany i kdyz prognozy byly male, ze se to povede diky zdravotnim komplikacim, ale prodelala jsem laparku tak mozna proto.je to individualni, nikdo ti nerekne kdy se to podari. jedina tedy ta vyhoda je, ze nemusis cekat na nejaky cyklus a zacit hned.

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 13.10.12 21:04

Otěhotněla jsem napoprvé, aniž by prošel jediný cyklus, ale nedopadlo to dobře. Těžko říct, jestli to bylo tím, že se to povedlo hned, protože potratů jsem pak měla víc.. já bych nechala projít min jeden cyklus, jen tak pro pocit..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.12 21:18

Tělísko vyndáno v červenci, zatím se snažíme :mrgreen:

hana135
Kecalka 121 příspěvků 13.10.12 21:33

Já si nechala vyndat Mirenu loni koncem června a začátkem října už jsem našla 2 čárky na testu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.12 21:46
Eliška

Nechala jsem 1 cyklus projít a pak jsme se začali snažit a vyšlo to napodruhé. (Ale nedopadlo to bohužel, no :,( ) - to si ale nemyslím, že bylo Mirenou, druhý cyklus už byl normální. (Zato ten první, to bylo hrooozné krvácení.)

Almatka
Kelišová 6941 příspěvků 13.10.12 22:20

JJ, někdy v říjnu 2010 mi tělísko vyndali. Září 2011 jsem zjistila, že budu máma. (A už mi to slušně lezlo na mozek :oops: )

hacko111
Kecalka 327 příspěvků 13.10.12 22:30

Já otěhotněla za 6 měsíců po vyndáni ;-)

Mili36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 14:55

Ahojky, chci se zeptat a vím, že doktorky verdikt je jistota. Ale už to nemůžu vydržet, tak chci spíše ukonejšit :). Od 28.9. mám vyndanou mirenu, MS se nedostavil. Při obou dětech jsem „blila jako alík“ do 8.měsíců, přestalo mi chutnat kouření. K dnešku už týden - jsem na tom obdobně - nebliju, ale je mi ukrutně zle od žaludku, nechutná mi kouřit. Test negativní, ale myslím, že na něj je ještě brzo. Myslíte, že už můžu být těhotná? Díky za rady a postřehy

bee.rush
Kelišová 7072 příspěvků 29.10.14 15:02

Mne chvili trvalo, nez se srovnaly cykly. Taky mi prislo, ze to musi byt tehotenstvi a pritom to jen byla nerovnovaha (unava, zaludek na vode, lepsi cich). Ale uvidis, treba se zadarilo :)

Mili36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 15:18

Tak doufám, že to klapne, páč ten můj je ze mě už na nervy :lol:

Mili36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 14:03

Tak jsem dneska byla na provokačce, zatím nic. Ale kupodivu nezoufám :). Zatím teda, páč se znám a za chvíli to přijde a budu plašit, že je něco špatně :(

anita.kom
Povídálka 19 příspěvků 15.12.14 11:03

Ahoj. Vzkřísím tuhle diskuzi. Za jak dlouho po vynání Mireny se vám podařilo zapadnout?

briggitta
Závislačka 2775 příspěvků 15.12.14 11:13

Tělísko mi mudr vyndal na konci května a hned víkend po vyndání jsem dostala první MS. A otěhotněla jsem v půlce července. V té době mi bylo téměř 36 let a bylo to mé třetí těhotenství, u kterého jsme se ani nijak nesnažili, nechali to na náhodě. :mrgreen: První dvě otěhotnění trvaly vždy více než rok a bylo mi pod 30. ;)
Jo a třetí těhotenství mi tu spí v postýlce a bude jí 8 měsíců. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama