Otěhotnění po vysazení hormonální antikoncepce

Anonymní
26.4.20 09:24

Otěhotnění po vysazení

Ahoj :) Mám otázku.. Antikoncepci jsem brala teď necelý rok, měla jsem teď platicko a zbyvali mi ještě 4 prášky a já hned vysadila.. 7.4. Začlo krvácení po vysazeni, myslíte ze je to stejne jako menstruace to krvácení? A jestli je možné potom otěhotnět? Teď se snažíme tak jsem zvědavá jestli dojde další menses :) :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
26.4.20 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj :) Mám otázku.. Antikoncepci jsem brala teď necelý rok, měla jsem teď platicko a zbyvali mi ještě 4 prášky a já hned vysadila.. 7.4. Začlo krvácení po vysazeni, myslíte ze je to stejne jako menstruace to krvácení? A jestli je možné potom otěhotnět? Teď se snažíme tak jsem zvědavá jestli dojde další menses :) :P

Někdo otehotni hned první měsíc po vysazení, někdo za 3 měsíce, jiní zase za rok, dva nebo tři :nevim: nikdo ti tu neřekne jestli zrovna ty můžeš otěhotnět :nevim: a do budoucna, než zalozis další diskuzy, tak ano, může se ti po vysazení rozhazet MS a můžeš mít i spozdeni.. Pod se ti nad rámec spozdi MS, pak dělej testy :palec: držím ti palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10968
26.4.20 10:03

Doporucuji dostudovat biologii rozmnozovaci soustavy člověka a fungování antikoncepce. Myslím že tam najdeš odpovědi na svoje otázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:37

@JancaS84 haha no ty jsi vtipnaa :oops: ptam se na normální otázku, jestli s tím má nekdo zkušenost :P takže ty tvoje debilni kecy si strc do nekam :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
10968
26.4.20 11:21
@Anonymní píše:
@JancaS84 haha no ty jsi vtipnaa :oops: ptam se na normální otázku, jestli s tím má nekdo zkušenost :P takže ty tvoje debilni kecy si strc do nekam :mavam:

Bohužel to nebyl pokus o vtip. Ale tak odpovím ti na tvou otázku, ANO po vysazení antikoncepce můžeš otěhotnět když máš nechraneny styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3262
26.4.20 12:12

Ano přišla ti menstruace a kdy otěhotníš, to těžko říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 13:47

@kavenka ano tak uvidim :)