Reklama

Otěhotnění po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amonanka
Nováček 7 příspěvků 07.10.08 13:09
otěhotnění po vysazení antikoncepce

Ahoj holky,
mám 2 letého kluka, který nám vyšel hned napoprvé po vysazení HA Cilest v mých 25 letech. Po skončení kojení jsem opět začala brát HA a teď se snažíme o druhé miminko od srpna a zatím se nedaří. Menstruaci mám dost nepravidelnou, poprvé po vysazení prášků na den přesně, po druhé trval cyklus 26 dní a po třetí pouze 22 dní. Vím, že tři měsíce není zase tolik a několik cyklů po vysazení HA může být anovulačních, ale ta nepravidelnost mě znepokojuje, máte s tím nějaká zkušenosti? Moc děkuji předem za všechny odpovědi.

Reklama

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 07.10.08 13:25

Já měla cyklus po vysazení HA taky nepravidelný a spíš se mi zkracoval.
Otěhotnět se nám povedlo 4 měsíce po vysazení. Ale bylo to takové neplánované otěhotnění, chtěli jsme ještě nějaký měsíc počkat. Aktivně jsme se nesnažili.

3 měsíce ještě není žádná doba. Hlavně asi díky tomu nepravidelnému cyklu, se blbě určí ovulace. Ještě bych nějaký měsíc tak 2-3 vyčkala. Možná pak zkusit dr., aby srovnala cyklus. Ale co jsem tu přečetla nějaké diskuze o srovnání cyklu, nebyli ženský moc spokojený.

Takže jsem vlastně neporadila…
Tak snad jen hodně štěstí.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.08 13:32

S malým jsem otěhotněla hned po vysazení HA a teď s druhým to byl takový problém, že jsem vyhledala pomoc CARu a nakonec se nám zadařilo cca za rok a 4 měsíce!!!
Budu držet palečky aby ti to co nejdřív vyšlo a nemusela jsi procházet tím čím jsem si prošla já, včetně jednoho neúspěšného těhu atd. atd.

Moooc držím palečky :srdce: :srdce: :srdce:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 07.10.08 13:39

Tak obě dětičky se nám povedly skoro hned po vysazení. Dcerka do 2 měs a druhý jsme dali 3měs pauzu a pak do 14dnů:-)

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 07.10.08 13:42

nam se maly povedl po 7 mesicich po vysazeni…taky mi ze zacatku haproval cyklus…

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 07.10.08 14:09

Koukám, že v tom nejsem sama, první hned po vysazení HA, druhému se nechce, tři měsíce a nic, taky mám nepravidelný cyklus, brala jsem Cerazette a co jsem se tady dočetla je tahle antikoncepce na rozhození cyklu jak vytvořená.
Příjemné snažení, žádné nervíky a hlavně co nejdřív // :lol:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.08 14:25

Amiro - Cerazette je největší svinstvo na světě - měla jsem po tom šílené problémy!!!! Už nikdy si tuto HA nenechám napsat! Opravdu něco tak šíleného jsm v životě nezažila - např. 4 dny špinění, 15 dní MS, týden klid a pak zase nanovo - to byl děs běs a měla jsem problémy se sliznicí a nevím s čím ještě! no pěkně děkuju za takovou HA :evil: :evil: :evil:

Holky, vydržte, určitě se vám to brzo ustálí a brzo na testíku budou // - moc vám držím palečky!!! http://www.sirmi.ic.cz/smajl/477.gif

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.08 14:27

amonanka - ještě mě napadlo s těma anovulačníma cyklama, to zjistíš jednoduše - buď si začni měřit BT nebo si kup v lékárně Ovulační testy, pracují úplně stejně jako těhu testíky a budeš mít hned jasno jestli máš OVU nebo ne!

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 07.10.08 14:40

Cerazette jsem brala taky a už nikdy víc! Je to zbytečně drahý, to si radši budu kupovat kondomy :D
První se nám povedlo po 7 měs. od vysazení, zkončilo to bohužel potratem. Pak pak po půlroční pauze hned na druhý pokus a teď po ukončení kojení (antik. jsem brala jen 6 měs.) 4 pokus - měřila jsem BT a všechny cykly byly ovulační, ale různě dlouhé.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 07.10.08 15:39

Teda nejste moc netrpelivy? :roll:
Ja HA pred otehotnenim nebrala 4 roky, cyklus jsem mela pravidelny, ale stejnak nam trvalo pres pul roku, nez se zadarilo… Myslim, ze je to normalni, naopak ze se zadari hned prvni cyklus snazeni je podle me vyjimka. Zkus proste merit BT a uvidis.

amonanka
Nováček 7 příspěvků 07.10.08 19:53

Ahoj holky,
všem moc děkuji za všechny vaše příspěvky, potěšilo mě, že v tom nejsem sama!
Amonanka

daloula
Echt Kelišová 9441 příspěvků 12.10.08 15:02

Já jsem taky u prvního dítěte otěhotněla hned první měsíc po vysazení HA. Teď, po cca. 2 letech jsme se začali snažit o druhé, tak jsem zvědavá za jak dlouho se zadaří ( zkoušíme teprve první měsíc :D ). Při kojení jsem si nechala píchnout Depo Proveru, a až zpětně jsem zjistila co za svinstvo to je. Na víc jak půl roku mi to rozhodilo cyklus, teď se to srovnalo klasickou antikoncepcí.

Janicka198
Povídálka 23 příspěvků 27.06.16 13:01

Já jsem brala HA lunafem rok a v listopadu jsem ji vysadila teď je to 7 měsíců a stále ni. Tento týden čekám Ms. Tak doufám ze se to povede :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >