Otěhotnění - po vysazení antikoncepce, pauza

17.4.17 15:42

Otěhotnění-po vysazení antikoncepce, pauza

Ahoj, jdu si pro radu. V létě bychom se rádi začali pokoušet o miminko. Nyní ještě beru antikoncepci a tak přemýšlím, zda je lepší vysadit antikoncepci už nyní a cca ty 3-4 měsíce se chránit jinak, a nebo vysadit až v létě. Ono každý tvrdí něco jiného. Někdo, že je lepší udělat pauzu a hormonálne se srovnat, ale zase v mém okolí všichni otěhotněli ten měsíc po vysazení a i na gyndě mi řekl že je to větší pravděpodobnost, neboť tělo je,,pohnojeno" a že i doporučuje nedělat pauzu. Tak budu ráda za vaše zkušenosti a rady. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1007
17.4.17 15:46

To samé ti budou tvrdit i tady, někdo je pro udělat pauzu, někdo na to vlítne hned.. My se máme v plánu zácit snažit v červnu a pauzu dělat nebudu.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
17.4.17 15:47

Taky mi gynekolog řekl, že žádná očista není potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 15:50

Očista třeba není, ale mne cyklus naskocil az po roce a i tak mizerne. Takže pocitej i s tímto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
17.4.17 15:51

My jsem se „snažili“ (= nechali věcem volný průběh) hned a vyšlo to akorát, že jsem otěhotněla čtvrtý měsíc. Ale třeba sestřenka otěhotněla hned po vysazení a díky tomu má dvojčata :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
17.4.17 19:00

Ahoj, tak my jsme k prvnímu prisli i pres prášky :mrgreen: u druheho jsme rekli ze uděláme 3 měsíční pauzu k očištění, ale nejak se to zvrtlo a za mesic jsem byla tehu a ted jsem v breznu vysadila a hned se snažíme, tak uvidím, jak rychle to pujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 22:24

Ahoj, mně po vysazení trvalo půl roku, než jsem vůbec sama od sebe dostala MS. I po 8 měsících to není ještě úplně ideální. Takže za mě vysadit už teď, ale každá to máme jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama