Otěhotnění po vysazení HA, příznaky

Anonymní
4.4.20 13:57

Otěhotnění po vysazení HA, příznaky

Zdravím vás, ráda bych se s váma podělila o můj příběh a zároveň vás poprosila o názory, jak jste to měly vy. Po 2 letech jsem vysadila HA protože jsme se s přítelem rozhodli, že jsme už připravení na miminko. Ha jsem vysadila, za 14 dní jsem ihned dostala ovulaci, možná tomu pomohla chlorella a kyselina listová na doporučení známé. Každopádně ovulace mi začala 25. března. Ob dva dny jsme spolu s přítelem spali. A ted nevím. Téměř každý den se mi na chvíli udělá zle, jakoby na zvracení ale nikdy jsem nezvracela. Točí se mi často hlava a dnes jsem měla neuvěřitelné křeče v podbříšku. Podbříšek stále cítím, po celou dobu od ovulace ale nebylo to tak intenzivní jak dnes. Myslíte si, že by se mohlo jednat o těhotenství nebo to může být způsobené vysazením HA? Prosím pomozte :) :? Předem děkuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3116
4.4.20 14:01

50 na 50.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
4.4.20 14:21
@Anonymní píše:
Zdravím vás, ráda bych se s váma podělila o můj příběh a zároveň vás poprosila o názory, jak jste to měly vy. Po 2 letech jsem vysadila HA protože jsme se s přítelem rozhodli, že jsme už připravení na miminko. Ha jsem vysadila, za 14 dní jsem ihned dostala ovulaci, možná tomu pomohla chlorella a kyselina listová na doporučení známé. Každopádně ovulace mi začala 25. března. Ob dva dny jsme spolu s přítelem spali. A ted nevím. Téměř každý den se mi na chvíli udělá zle, jakoby na zvracení ale nikdy jsem nezvracela. Točí se mi často hlava a dnes jsem měla neuvěřitelné křeče v podbříšku. Podbříšek stále cítím, po celou dobu od ovulace ale nebylo to tak intenzivní jak dnes. Myslíte si, že by se mohlo jednat o těhotenství nebo to může být způsobené vysazením HA? Prosím pomozte :) :? Předem děkuji za odpovědi :srdce:

Můžou to být jen rozhozené hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama