Otěhotnění po vysazení HA, půl roku se nedaří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LaraW
Nováček 2 příspěvky 07.10.18 00:12
Otěhotnění po vysazení HA, půl roku se nedaří

Ahoj holky, v březnu tohoto roku jsem po dvou letech braní vysadila HA a snažím se otěhotnět. Nyní je už říjen a pořád nic :( Už z toho začínám být celkem frustrovaná. Četla jsem tu příspěvky, jak se mnohým podařilo otěhotnět takřka hned, tak z toho už začínám být nervózní. Jedno dítě už mám a to se podařilo tenkrát „omylem“, kdy jsem brala HA a do toho antibiotika. Teď už měsíce s partnerem (jiný muž než otec mého dítěte) ochranu nepoužíváme a stále se nic neděje, a to jsme „v akci“ v průměru 4-5× týdně. Existuje něco, co by otěhotnění napomohlo? Nebo je ještě stále brzy to řešit a mám to nechat na přírodě? Nebo je problém v hlavě, že po tom podvědomě toužím? Nebo bych se měla nechat jít vyšetřit, zda nemám potíže s plodností? Já už nevím :think: Za odpovědi díky moc! :srdce:

Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 07.10.18 01:23

Tak obecně se uvádí rok..spoustu žen ti tu řekne že nemáš vyšilovat, ale já např.čekala rok a půl!! než jsem poslala manžela na spermio kde zjistili že je má ,,líné"..a to už spolu jedno dítě máme..kdybych to řešila dřív mohla jsem si ušetřit spoustu nadějí,jakože teď už to MUSÍ vyjít, kazdy měsíc..spermio je to nejjednodušší co můžete udělat, za dvě hoďky víte na čem jste a podle toho se můžete zařídit dál ;)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 07.10.18 01:46

Jo už vidím tu diskusi s vasektomií..tak to je má rada zbytečná, to asi na spermio nepůjde když s tebou dítě nechce.

Russet
Extra třída :D 12103 příspěvků 07.10.18 01:59
@LaraW píše:
Ahoj holky, v březnu tohoto roku jsem po dvou letech braní vysadila HA a snažím se otěhotnět. Nyní je už říjen a pořád nic :( Už z toho začínám být celkem frustrovaná. Četla jsem tu příspěvky, jak se mnohým podařilo otěhotnět takřka hned, tak z toho už začínám být nervózní. Jedno dítě už mám a to se podařilo tenkrát „omylem“, kdy jsem brala HA a do toho antibiotika. Teď už měsíce s partnerem (jiný muž než otec mého dítěte) ochranu nepoužíváme a stále se nic neděje, a to jsme „v akci“ v průměru 4-5× týdně. Existuje něco, co by otěhotnění napomohlo? Nebo je ještě stále brzy to řešit a mám to nechat na přírodě? Nebo je problém v hlavě, že po tom podvědomě toužím? Nebo bych se měla nechat jít vyšetřit, zda nemám potíže s plodností? Já už nevím :think: Za odpovědi díky moc! :srdce:

Nech se vyšetřit a chlápka se zeptej na tu vasektomii :P

karkarka
Závislačka 2796 příspěvků 07.10.18 07:27

Takze se snažíte o dite a patner si chce nechat udelat vasektomii jo? To se snazis tajne otehotnet a protože to nejde,napadlo te,jestli si ji uz v minulosti nenechal udelat :)

skorotehotna
Kecalka 321 příspěvků 07.10.18 08:50

Tohle musí bejt troll ne? V jedny diskuzi se na to partner netvari a v druhy založené po deseti minutách už se snaží o dítě?

Janli
Kelišová 6241 příspěvků 07.10.18 08:56
@skorotehotna píše:
Tohle musí bejt troll ne? V jedny diskuzi se na to partner netvari a v druhy založené po deseti minutách už se snaží o dítě?

Evidentně chlap vůbec netuší, že se snaží o dítě a až se zadaří, bude obšťastněn pohádkou o selhávající antikoncepci… pokud teda neměl dost rozumu a už nemá uzlík na pytlíku :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >