Otěhotnění po vytažení tělíska

2
3.2.21 18:21

Otěhotnění po vytažení tělíska

Čauky ženy 😁 minulý týden v úterý mi bylo vytaženo nehormonalni tělísko po 5ti letech. Další antikoncepci ani nic jsem si nenechala napsat chceme další mimčo. No dneska celý den mě bolí břicho jak kdybych to měla dostat, ale termín další MS mám až 16.2 je možnost že jsem otěhotněla a bolí mě to z následků uhnízdění? 🤦 🙈 😅 Nebo jak dlouho po vytažení tělíska se vám povedlo otěhotnět? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
3.2.21 18:31

Za tři měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
3.2.21 18:34

Známá otěhotněla ještě ten měsíc, kdy si tělísko nechala vytáhnout :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
3.2.21 18:35

Podle mě trollí. Ten dotaz je zcela absudrní - poznat těhotenství tyden po vytažení tělíska… A navíc už ho vložila do druhé diskuze.
Jinak záleží na mnoha věcech, pokud je mladá a plodná, tak se to může povést hned další měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 18:41

Ja otehotnela prvni mesic.
Taky bolesti jak na ms. Tak jsme na ti vlitli bez ochrany a ms uz neprisla… Takze asi bolestiva ovulace. Nicemu to nevadilo, jen jsme chteli pockat jeden cyklus :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 18:43
@beata84 píše:
Podle mě trollí. Ten dotaz je zcela absudrní - poznat těhotenství tyden po vytažení tělíska… A navíc už ho vložila do druhé diskuze.
Jinak záleží na mnoha věcech, pokud je mladá a plodná, tak se to může povést hned další měsíc.

A proc absurdni? I to tehotenstvi jsem po tydnu poznala. Presne jsem citila v kterem miste je vajicko a pak uhnizdeni. Muzes si myslet co chces. Ale podle me to mozne je. Test mi to jen potvrdil. Ani manzel mi to neveril, ze to mohu citit.
Podle mne je to tim, jak bylo pet let telo v necinnosti, tak jsou tyto mista citlivější…

• Citovat
  • Nahlásit
5328
3.2.21 21:03

Otěhotnět můžeš hned při první ovulaci u který tam to tělísko není já otěhotněla i s tím tělískem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat