Otěhotnění po zamlklém těhotenství a očkování na Covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
19.11.21 14:31

Otěhotnění po zamlklém těhotenství a očkování na Covid?

Prosím poraďte.
Jsem po ZT v 8tt (před prazdninama jsem byla na kyretáži). Pak jsem se nechala očkovat na covid, no a od te doby mám rozházený cyklus. Nejdřív 45dni, pak 60dni a teď 38. Zatím se nám nepodařilo otěhotnět, přesto že podle bazální teploty ovulace proběhla. Chápu že je to asi brzo, a jiní čekají a snaží mnohem déle…ale začínám z toho být zoufalá, miminko si moc přejeme a s potratem se pořád nemůžu vyrovnat, obzvlášť když se stále nedaří..
Má to někdo podobně? Otěhotnění po potratu a očkování? Mam pocit že to očkování mi jen rozhazelo cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4419
19.11.21 14:54

@Mianella loni jsem potratila 2× a kyretaz byla v listopadu, v lete jsem mela druhou davku a zacinam 13tt, cyklus bez problemu. Jestli to spis neni to upnuti a nedela to hlava. Chapu tu touhu, ale zkus teplomer az do noveho roku uklidit, vyprdni se na to a dej se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
19.11.21 14:59

Prodělala jsem spontánní potrat, po něm 3 měsíce než se vrátil cyklus, s první vulací biochemické těhotentví ( před ním první dávka očkování) s další ovulací po druhé dávce jsem otěhotněla a výsledek už má měsíc a víc jak 3 kg, třetí dávku jsem dostala v 34 týdnu… neříkám, že očkování nemůže rozhodit cyklkus, ale u mě trvalo 3 měsíce než se mi cyklus srovnal a začala jsem ovulovat po potratu v 11 týdnu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
19.11.21 15:20

Já v lednu revize ve 12tt. Do konce dubna se čekalo, zda odejdou rezidua - odešla. Očkovaná taky v dubnu. Nakonec jsem otěhotněla v srpnu, když jsem se na přestala soustředit, přestala řešit ovulaci a řekla si, ze si užiju dovolenou. Nyní konec 16tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 15:46

Zakladatelko, asi to bude hodně individuální.

Já taky prodělala ZT v 8tt v červnu. První MS v červenci, druhá dávka očkování v srpnu. Pak tedy ještě jedna MS v srpnu a začali jsme se snažit. Otěhotněla jsem okamžitě, nyní jsem ve 12tt.

Já jsem moc ráda, že jsem to očkování stihla a nelituji toho. V současné situaci ho považuji za nezbytné. Rozhodla jsi se ve své situaci pro to nejlepší možné řešení.

Přeji ti, ať brzy najdeš pozitivní test. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4419
19.11.21 16:04
@Anonymní píše:
Já jsem moc ráda, že jsem to očkování stihla a nelituji toho. V současné situaci ho považuji za nezbytné.

Presne to byl duvod proc jsme odlozili o par mesicu snazeni, abych mela kompletni ockovani. Neni nic horsiho nez v prvnim trimestru padnout v 39 horeckou kdy je to pro mimco a jeho vyvoj tak ohrozujici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
19.11.21 18:05
@Mianella píše:
Prosím poraďte.
Jsem po ZT v 8tt (před prazdninama jsem byla na kyretáži). Pak jsem se nechala očkovat na covid, no a od te doby mám rozházený cyklus. Nejdřív 45dni, pak 60dni a teď 38. Zatím se nám nepodařilo otěhotnět, přesto že podle bazální teploty ovulace proběhla. Chápu že je to asi brzo, a jiní čekají a snaží mnohem déle…ale začínám z toho být zoufalá, miminko si moc přejeme a s potratem se pořád nemůžu vyrovnat, obzvlášť když se stále nedaří..
Má to někdo podobně? Otěhotnění po potratu a očkování? Mam pocit že to očkování mi jen rozhazelo cyklus…

Rozhazelo, to není nic neobvyklého, kamarádka s tím má teď po očkování velké problémy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 11:26

@Mianella vím, jaké to je. Mám za sebou letos 2 ZT, v lednu s revizí, v červnu bez. 4 týdny po druhém jsem byla na první dávce, na konci července na druhé-to byl konec jednoho cyklu, proběhl druhý a ve třetím to vyšlo. Zatím v pořádku a snad už to tak zůstane 🙏

Po tom prvním ZT mi trvalo přes 3 měsíce než se mi zklidnil cyklus, podle doktora nic neobvyklého, a po první ovulaci jsem hned otěhotněla, i když to pak bohužel nevyšlo.

Takže očkování ti mohlo cyklus rozhodit, ale stejně tak to může být ještě po tom ZT…

Možná to chce fakt vypnout hlavu, i když sama vím, že to moc nejde. Ale budou Vánoce, tak se třeba zaměstnej přípravami a snad se na tebe brzo usměje štěstí ✊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat