Otěhotnění pomoci darovaných vajíček - zkušenosti?

7.2.20 14:29

Otěhotnění pomoci darovaných vajíček - zkušenosti?

Můžete se prosím podělit se zkušenosti s otehotnenim pomoci darovaných vajicek? Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3307
7.2.20 14:32

Znám pár, kdy se ani tohle nepovedlo. Cena nakonec šla přes 100tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
7.2.20 14:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 14:45

První pokus: Europe IVF Interantional Praha - 5 krásných aa blastocyst, přístup a chování děsný, úspěšnost nula. Jeden velký omyl za 150 000,–! samoplátce…

Druhý pokus Gennet Archa - po první transferu jedné blastocysty jsem 12tt, přístup super a naprostá spokojenost.

Nevím jestli tak záleží na výběru centra, ale asi ano.

Za co jsem tedy byla vděčná, že jsem nemusela podstupovat stimulaci a mohla jít jen rovnou na KET.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 15:23

Vyšla nám druhá dárkyně. Kolik nás to stálo ani psát nebudu, ale vyšlo to. Pokud jsi starší, nebo víš, že je problém u tebe, je šance hodně velká, některá centra mají až 60% úspěch. Vybírejte CAR, který se specializuje na darování. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 16:10

Spolužačka ze střední darovala, byla ze 7 dětí a štvalo jí to tak moc, že se rozhodla děti nikdy nemít. Darovala známé co nemohla mít miminko a zadařilo se na první pokus. Nelituje toho vůbec a ani se necítí být s dítětem jakkoliv spojená. Holčičce jsou teď 4 roky a roste do krásy. Prosím radši anonymně, nejde o mě, tak jen pro jistotu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 16:59

Ahojky, já jsem podruhé těhotná s DV. Poprvé syn 1,5 a teď jsem ve 26tt s holčičkou. Vždy se povedlo napoprvé. Před tím rok a půl zkoušení IVF bez úspěchu. Chlapeček byl narozen ve 40tt úplně v pohodě a měl skoro 4 kila. Všichni říkají jak mi je podobný jen oči má na tatínka :lol:.
Jsem ráda, že jsem podstoupila právě tuhle možnost. Držím palce všem kteří se rozhodují. Není to lehké, ale výsledek je nádherný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1387
7.2.20 18:13
@Anonymní píše:
Spolužačka ze střední darovala, byla ze 7 dětí a štvalo jí to tak moc, že se rozhodla děti nikdy nemít. Darovala známé co nemohla mít miminko a zadařilo se na první pokus. Nelituje toho vůbec a ani se necítí být s dítětem jakkoliv spojená. Holčičce jsou teď 4 roky a roste do krásy. Prosím radši anonymně, nejde o mě, tak jen pro jistotu :)

Není možné takto adresně darovat pouze anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 18:56
@Pajik 76 píše:
Není možné takto adresně darovat pouze anonymně.

Jasný nesmysl, takhle to u nás nejde

• Nahlásit
  • Citovat
1387
7.2.20 19:06
@Anonymní píše:
Jasný nesmysl, takhle to u nás nejde

Já fakt nechápu proč sem někdo dává anonym, když nedává osobní informace… a navíc k tomu si vymýšlí takový nesmysly :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13520
7.2.20 19:37
@Anonymní píše:
Spolužačka ze střední darovala, byla ze 7 dětí a štvalo jí to tak moc, že se rozhodla děti nikdy nemít. Darovala známé co nemohla mít miminko a zadařilo se na první pokus. Nelituje toho vůbec a ani se necítí být s dítětem jakkoliv spojená. Holčičce jsou teď 4 roky a roste do krásy. Prosím radši anonymně, nejde o mě, tak jen pro jistotu :)

Ale žena nikdy nedostane vajíčka dárkyně, kterou si přivedla. Vždy dostane vajíčka od cizí dárkyně a ta, kterou přivedla dá vajíčka zase jiné ženě. Takže ta holčička stoprocentně není její. Je to právě kvůli tomu, aby tam nevznikl problém s citovou angažovaností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 21:43

@Pajik 76 taky to nechápu :nevim: plácá nesmysly a holky, co se v tom ještě neorientují si pak budou myslet bůh ví co :think:
Asi chce být důležitá, ale evidentně vůbec neví, o co jde a jak to chodí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.2.20 11:35

Takhle mi to bylo řečeno :think: ja si přísahám bohu nevymýšlím, říkám to, co mi takhle řekla ona :nevim: nikdy jsem takovou situaci neřešila, takže pouze vyprávím příběh který mi opravdu takhle doslova řekla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.2.20 19:42
@Anonymní píše:
Takhle mi to bylo řečeno :think: ja si přísahám bohu nevymýšlím, říkám to, co mi takhle řekla ona :nevim: nikdy jsem takovou situaci neřešila, takže pouze vyprávím příběh který mi opravdu takhle doslova řekla :nevim:

tak ti kecala, na to vem jed

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.2.20 13:48

A máte někdo zkušenost s klinikou Unica? dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama