Reklama

Otěhotnění pomocí vyšetření prostaty partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brokenfork
Nováček 3 příspěvky 14.03.18 20:02
Otěhotnění pomocí vyšetření prostaty partnera

Zdravím všechny snažilky. Snazili jsme se dlouhou dobu s pritelem o miminko a stale nic, jeste k tomu ho skolila nemoc a musel dochazet k urologovi. Meli podezření na zánět prostaty. Partner se s byvalou zenou snazil umele o mimi deset let a nic. Ona tedy prilis zdrava nebyla a on ma spatny spermiogram uz nekolik let a co si budem povidat, vekem se to ještě zhorsuje. Ted kam tim směřuji. Jde o to, ze mu doktor delal masáže prostaty. Jednou takhle prisel po masazi dom a meli jsme sex a za dva tydny byly na testu dve slabe carky. Nemohli jsme tomu uverit az kdyz nas trklo, ze jsme kdysi nekde cetli, ze masazi prostaty se uvolni nejaka tekutina, ktera pomaha spermijkam doplavat dal a dosahnout sveho cile. Jsme si oba jisti, ze to bylo urcite tim. Jen pisi svuj pribeh a moc moc doufam, ze to nektere z vas pomuze. Ja jsem ted ve tretim mesici a jsme stastni jako blechy. Doufam, ze jsem pomohla a opravdu to neni vymysl.

edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 14.03.18 20:39

Gratuluji k otěhotnění. Ale kdyby to skutečně mělo nějakou souvislost, dávno si chlapi strkají prsty do prčic. Ale třeba někdo vyzkouší. Třeba jsi průkopnice v léčbě špatného spermiogramu. Kéž by. Do teď je to spíš neléčitelné.

Brokenfork
Nováček 3 příspěvky 14.03.18 21:02

Jo to mi rikala kamaradka taky, ale myslim si, ze je to tim, ze dostat chlapa k doktorovi byl odjakziva problem a ktery tam pujde dobrovolne? Bohuzel zadny. Navic na toto vyšetření uz vubec ne. Pro chlapa je tohle dost citlive tema. Jen kdyz vim jak moc zly ma pritel spermiogram, jsme přesvědčeni že nam toto pomohlo :-) a dekuji za gratulaci. Chtela jsem to sem napsat, ze to za zkousku stoji a nikomu to samozřejmě nenutim :-) jen aby to bylo v povědomí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama