Otěhotnění pomocí vyšetření prostaty partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brokenfork
Nováček 3 příspěvky 14.03.18 20:02
Otěhotnění pomocí vyšetření prostaty partnera

Zdravím všechny snažilky. Snazili jsme se dlouhou dobu s pritelem o miminko a stale nic, jeste k tomu ho skolila nemoc a musel dochazet k urologovi. Meli podezření na zánět prostaty. Partner se s byvalou zenou snazil umele o mimi deset let a nic. Ona tedy prilis zdrava nebyla a on ma spatny spermiogram uz nekolik let a co si budem povidat, vekem se to ještě zhorsuje. Ted kam tim směřuji. Jde o to, ze mu doktor delal masáže prostaty. Jednou takhle prisel po masazi dom a meli jsme sex a za dva tydny byly na testu dve slabe carky. Nemohli jsme tomu uverit az kdyz nas trklo, ze jsme kdysi nekde cetli, ze masazi prostaty se uvolni nejaka tekutina, ktera pomaha spermijkam doplavat dal a dosahnout sveho cile. Jsme si oba jisti, ze to bylo urcite tim. Jen pisi svuj pribeh a moc moc doufam, ze to nektere z vas pomuze. Ja jsem ted ve tretim mesici a jsme stastni jako blechy. Doufam, ze jsem pomohla a opravdu to neni vymysl.

edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 14.03.18 20:39

Gratuluji k otěhotnění. Ale kdyby to skutečně mělo nějakou souvislost, dávno si chlapi strkají prsty do prčic. Ale třeba někdo vyzkouší. Třeba jsi průkopnice v léčbě špatného spermiogramu. Kéž by. Do teď je to spíš neléčitelné.

Brokenfork
Nováček 3 příspěvky 14.03.18 21:02

Jo to mi rikala kamaradka taky, ale myslim si, ze je to tim, ze dostat chlapa k doktorovi byl odjakziva problem a ktery tam pujde dobrovolne? Bohuzel zadny. Navic na toto vyšetření uz vubec ne. Pro chlapa je tohle dost citlive tema. Jen kdyz vim jak moc zly ma pritel spermiogram, jsme přesvědčeni že nam toto pomohlo :-) a dekuji za gratulaci. Chtela jsem to sem napsat, ze to za zkousku stoji a nikomu to samozřejmě nenutim :-) jen aby to bylo v povědomí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama