Otěhotnění pravidelným stykem podařilo se vždy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MissDetectiv
Povídálka 36 příspěvků 20.07.19 09:56
Otehotneni pravidelnym stykem podarilo se vzdy?

Ahoj,

uz nějakou dobu to tu pročítam a vycházi mi jeden poznatek, který bych si rada ověřila.
Při snažení tu jsou často zmiňované různé ovutesty, výpočty měření, statistické metody s dohady o tom, kdy mit styk nebo ne, aby to vyslo…
Ja jsem hrozne neschopna delat nejake pravidelne mereni mimo ten sex, tak me zaujaly ty, co pisou… delame to (delali jsme to) obden a cca do 3 mesicu se zadarilo…prijde mi, ze se timto zpusobem dari vsem a hodne… :mrgreen:
Je nekdo, kdo se prirozene miloval obden, obdva a stejne se mu bez lekarske priciny nezadarilo v obdobi toho pul roku??
Diky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 10:14

Ano 8 let bez ochrany, vyšetření všechny v pořádku a stejně se nepovedlo

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9794 příspěvků 20.07.19 10:21

Samozřejně. Víc než dvacet procent párů má problémy s početím i po roce pravidelného snažení a musí vyhledat pomoc lékaře.

MissDetectiv
Povídálka 36 příspěvků 20.07.19 10:21

A nic se nezjistilo? :think:

MissDetectiv
Povídálka 36 příspěvků 20.07.19 10:27

@Janli to je jasne…vim ze zkusenosti me zname lekarky, ze samozrejme lide maji zdravotni komplikace, ale jsou i pary, ktere po roce prijdou s problemy s pocetim a pak se zjisti, ze spolu spi 2× za mesic v dobe, kdy si mysli, ze je ovulace a pritom ji vubec netrefuji…
Proto me zajimaji zkusenosti lidi, kteri skutecne maji pravidelny styk cely mesic a nejedou na stylu - spime spolu protoze je dobra teplota, hlen apod. zda byli v situaci, ze lekarsky vse ok a pritom se nezadarilo…

M-A
Kecalka 446 příspěvků 20.07.19 10:34

Prvni syn byl poctive udelame mimino, snazili jsme se kazdy den minimalne dvakrat behem 14 dnu a vyslo to, po 6 letech nynejsi tehotenstvi pouze na dva styky behem mesice, a to ten druhy byl jeste takovy, no, smesny :roll: byly bojove podminky :lol:
Kolegyne v praci si delaly srandu, ze kolem myho chlapa staci jen projit a jakej to je kanec a tak… nebudu lhat, ze takovahle statistika meho muze netesi :D

Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 20.07.19 10:43

No nám ne. Jsme oba zdraví.

veria
Nadpozemská drbna 26026 příspěvků 20.07.19 10:50

Tak to víš ze takový existují a není jich zrovna málo. I my jsme byli jedni z nich. Paradoxně se přirozene zadarilo až po mnoha letech ze sexu úplně nepravidelného a obcasneho ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 10:58

My dva roky a nic. Příčina se nezjistila, nakonec to vyšlo z inseminace.

Michelle_M
Závislačka 2778 příspěvků 20.07.19 11:04

My jsme to u prvního dítěte tak zkoušeli, ale teda jen čtyři měsíce, říkala jsem si, že to přece musí stačit, když jsme zdraví a relativně mladí. Když se nic nedělo, přečetla jsem si něco o ovulaci a jak to vlastně funguje :D a další cyklus jsme zkusili nejdřív menší abstinenci a potom sex v den, kdy se objeví plodný hlen a pak třeba ještě o den dva později znovu. Vyšlo to na poprvé a další dvě těhotenství taky hned v prvním cyklu, jedno teda nedopadlo dobře. Ale hodně lidí mi říkalo, že do toho musíme bušit obden, je to celkem rozšířená metoda, tak asi jiným funguje lépe :)

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9794 příspěvků 20.07.19 11:11
@MissDetectiv píše:
@Janli to je jasne…vim ze zkusenosti me zname lekarky, ze samozrejme lide maji zdravotni komplikace, ale jsou i pary, ktere po roce prijdou s problemy s pocetim a pak se zjisti, ze spolu spi 2× za mesic v dobe, kdy si mysli, ze je ovulace a pritom ji vubec netrefuji…
Proto me zajimaji zkusenosti lidi, kteri skutecne maji pravidelny styk cely mesic a nejedou na stylu - spime spolu protoze je dobra teplota, hlen apod. zda byli v situaci, ze lekarsky vse ok a pritom se nezadarilo…

Tak takových je minimum a já ani takový pár neznám. My jsme s manželem trtkali jak králíci a přesto se první dítě zadařilo až po třech letech a IVF. Stejně jako všechny neplodné páry v okolí. Když je problém tak to ani pravidelný sex nezachrání. Když problém není, tak stačí jediný sex a je to. A že je dost velká pravděpodobnost, že aspoň jednou do roka se těsně před ovulaci trefíš.

MissDetectiv
Povídálka 36 příspěvků 20.07.19 13:04

@Michelle_M taky si to prave rikam…tak uvidime…dekuji za odpoved kazdopadne :blush: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 13:17

O první mimčo jsme se snažili skoro rok a půl. Pak jsem začala být nervózní, přečetla si něco o ovulaci, měření bazální teploty a ovulačních testech. Začala jsem si měřit teplotu a dělat ty ovulační testy a načasovali jsme sex před ovulaci a hned první cyklus se zadařilo.
O druhé mimčo jsme se snažili taky skoro rok a půl. Od začátku jsem poctivě měřila teplotu, sledovala ovulaci, časovali jsme sex do toho období, ale prostě to vyšlo až za skoro rok a půl.
Je mi teda ale už víc let a to v tom taky hraje dost roli. Čím je žena starší, tím se pravděpodobnost otěhotnění snižuje.
Jinak gynekolog mi říkal, že ta rozšířená rada dělat to obden není až tak dobrá. Že je naopak lepší sexuální abstinence cca 4-5 dní (ale ne déle než 7 dní) a načasovat to pak nejlépe 2 dny před ovulaci (a přesně takto jsem otěhotněla poprvé i podruhé - sexuální abstinence skoro týden a pak sex před ovulací).

Myška9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 13:24
@Anonymní píše:
O první mimčo jsme se snažili skoro rok a půl. Pak jsem začala být nervózní, přečetla si něco o ovulaci, měření bazální teploty a ovulačních testech. Začala jsem si měřit teplotu a dělat ty ovulační testy a načasovali jsme sex před ovulaci a hned první cyklus se zadařilo.
O druhé mimčo jsme se snažili taky skoro rok a půl. Od začátku jsem poctivě měřila teplotu, sledovala ovulaci, časovali jsme sex do toho období, ale prostě to vyšlo až za skoro rok a půl.
Je mi teda ale už víc let a to v tom taky hraje dost roli. Čím je žena starší, tím se pravděpodobnost otěhotnění snižuje.
Jinak gynekolog mi říkal, že ta rozšířená rada dělat to obden není až tak dobrá. Že je naopak lepší sexuální abstinence cca 4-5 dní (ale ne déle než 7 dní) a načasovat to pak nejlépe 2 dny před ovulaci (a přesně takto jsem otěhotněla poprvé i podruhé - sexuální abstinence skoro týden a pak sex před ovulací).

Přesně to samé s tou abstinenci před mi pan doktor řekl před par dny, po měsíci snažení, kdy jsme to dělali skoro pořad se smál a říkál, že spermie také potřebuji dozrat atd… :slight_smile:

debra.morgan
Echt Kelišová 9707 příspěvků 20.07.19 13:35

Já během necelého roku a půl otěhotněla 2×, předtím jsem x let brala antikoncepci, z toho 1. tehotenstvi nedopadlo. Ovulaci jsem neměřila nebo snad jen 1×, hlen nesledovala, občas jsem koukla na aplikaci, ktera pocita plodne dny, ale to je takovy carovani z vody…byly měsíce, kdy byl sex třeba 2× týdně a míň, pak měsíce, kdy se mi kolena moc nepotkaly…nakonec jsem otěhotněla vždy po antibiotikách a v měsíci, kdy byl sex tak 2× ;) :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama