Otěhotnění před menstruací kapičkami lásky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 18:53
Otěhotnění před menstruací kapičkami lásky?

Jeden takový ošemetný dotaz. Měla jsem tři dny do menstruace ( a klasické příznaky toho, že má přijít - sucho a tak) a měli jsme s přítelem chráněný styk. Bohužel se nám při souloži kondom celý prorval, přítel ale pro jistotu vždy před vyvrcholením ejakuluje mimo. Vše zůstalo venku, ale kapičkám lásky se člověk nevyvaruje. Jak velká šance je na otěhotnění?

Reakce:
Nikolacek
Závislačka 2511 příspěvků 08.07.19 19:00

Myslím že moc velká ne… Ale mně se to stalo a čekám rovnou dvojčata… Čímž tě nechci děsit, ale stát se může, no… :nevim:

kačenka 1234
Stálice 82 příspěvků 08.07.19 19:03
@Anonymní píše:
Jeden takový ošemetný dotaz. Měla jsem tři dny do menstruace ( a klasické příznaky toho, že má přijít - sucho a tak) a měli jsme s přítelem chráněný styk. Bohužel se nám při souloži kondom celý prorval, přítel ale pro jistotu vždy před vyvrcholením ejakuluje mimo. Vše zůstalo venku, ale kapičkám lásky se člověk nevyvaruje. Jak velká šance je na otěhotnění?

Ja to měla stejný a nic dělala jsem si tolik testu a žádná čárka nic a gynekolog mi řekl ze je hodně malá šance aby jsem otěhotněla :mavam:

jessikka
Extra třída :D 11128 příspěvků 08.07.19 19:44

Nulová.

Váš příspěvek
Reklama