Otěhotnění před zpožděnou menstruací

Anonymní
5.8.20 21:33

Otěhotnění před zpožděnou menstruací

Zdravím, chci se zeptat zda je možné otěhotnění před zpožděnou menstruací. 28.6. jsem měla s přítelem nechráněný styk, byly to 2 dny po ovulaci, střední šance otěhotnět (podle mns kalendáře). Další nechráněný byl 5.7. a 6.7. jsem měla dostat menstruaci. Jelikož jsem byla na dovolené u moře v horku a ten měsíc zhubla asi 3 kg tak jsem měla zpoždění a dostala jsem to až 10.7. Během zpoždění jsme měli další 2 nechráněné styky. Je možné otěhotnění již 28.6., i když jsem následně menstruaci dostala a příznaky se dostaví až teď? Nebo je možné otěhotnění během zpoždění? Mám to dostat 9.8., ale i přesto, že mi není špatně, tak mám trochu citlivá prsa, již druhý den občasné lehké bolení v podbřišku a někdy takový tlačivý pocit. Minulý týden jsem měla strašné křeče v žaludku, ale to myslím s těhotenstvím nesouvisí. Mimo to mám od včerejšího večera takový bílo - žlutý výtok. Obvykle, když to mám dostat pociťují silnější bolesti den před mns a ne déle. Antikoncepci neberu, ale to myslím všichni z textu pochopí.
Předem moc děkuji za vaše názory a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama