Otěhotnění přes antikoncepci, je to možné?

Anonymní
27.12.20 11:24

Otěhotnění přes antikoncepci, je to možné?

Dobrý den je mi 23 let a antikoncepci užívám pravidelně od svých 17 let. (Vždy v cca 10:00) a pohlavní styk jsem měla s přítelem 12.12. a 15.12. Problém je ten že měla před několika dny dorazit ms a tak jsem si včera dělala test a vyšel pozitivní. Je to vůbec možné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1693
27.12.20 11:32

Tak není to 100% ochrana takže to možné je, ale ta pravděbodobnost je fakt malá. Neměla jsi nějaké střevní potíže? Nemoc, léky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3891
27.12.20 11:37

Ano je to možné, ale vysoce nepravděpodobné. Nepila jsi alkohol, zvracela, antibiotika? Já ji brala 15 let a těhotná jsem nikdy nebyla, ani jsme nepoužívali žádnou doplňkovou ochranu. Takže ano, můžeš být jedna z milionu, ale moc se mi tomu nechce věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
27.12.20 11:38

Ano, možné to je, nebyla byste první ani poslední, kdo otěhotněl přes HA. Neměla jste ale třeba ATB, průjem, zvracení, opravdu jste nezapomněla
Testů si udělejte víc. Každopádně falešně pozitivní test údajně může způsobit i cysta. Testujte dál a objednejte se k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
27.12.20 11:40
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 23 let a antikoncepci užívám pravidelně od svých 17 let. (Vždy v cca 10:00) a pohlavní styk jsem měla s přítelem 12.12. a 15.12. Problém je ten že měla před několika dny dorazit ms a tak jsem si včera dělala test a vyšel pozitivní. Je to vůbec možné?

Na základě každé druhé diskuse tady na emiminu je To víc než pravděpodobné, ba naopak jisté.
Na základě osobních zkušeností svých a přátel je to vysoce nepravděpodobné, ale ne nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
27.12.20 11:43

Na 99% chyba v užívání. Ale v tom případě to není otěhotnění přes antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
27.12.20 11:45

Mozne to je. Bohuzel zadna antikoncepce neni 100% :nevim: pro jistotu bych zasla k lekari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
27.12.20 11:47

Běž zítra na krev, jako samoplátce a budeš mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
27.12.20 11:48

U normálního člověka je otěhotnění přes HA nemožné, u normálního uživatele Emimina je otěhotnění přes libovolnou antikoncepci 100% jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14751
27.12.20 11:49

Ja brala ha 14let a těhotná jsem nikdy nebyla. Na těhotenství pres ha a spravne užívání, nevěřím.
Nemoc, zvracení, alkohol, léky, to vše může ovlivňovat spolehlivost, ale to by si mela vědět, je to v pribalovem letaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
27.12.20 11:52

Takhle, přes tabletky jsem nikdy neotěhotněla, a to jsem brala léta… I se stalo, že jsem někdy zapomněla, brala antibiotika i jsem měla střevní chřipku. Moje maminka má třeba nejmladší ségru přes antikoncepci, protože brala antibiotika na angínu, ale před tolika lety, konkrétně 30 lety nebyla antikoncepce, tam kde je dneska. Takže chyba bude zřejmě někde mezi platíčkem a sklenicí na zapití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
27.12.20 11:52

Gratuluji ti už teď. Buď ráda. My jsme oba zdraví a nejde nam to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
27.12.20 11:56
@Juniorr píše:
Gratuluji ti už teď. Buď ráda. My jsme oba zdraví a nejde nam to.

Zakladatelka bere HA takze dite asi nechce. Nechapu k cemu ji gratulujes :roll: nechtene tehotenstvi neni zadne terno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
27.12.20 12:06

@MartaLil89 lepší nechtěně než nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
27.12.20 12:15
@Juniorr píše:
@MartaLil89 lepší nechtěně než nikdy

No jak pro koho. Chapu a je mi lito zenskych ktere se dlouho snazi a nejde jim otehotnet, preju at se ti zadari a at mas brzy miminko :kytka: ale gratulovat k (pravdepodobne) nechtenemu tehotenstvi mi prijde trochu pres caru. Byla jsem v podobne situaci jako zakladatelka, vystresovana, nervozni a jeste mi nekdo gratulovat k diteti ktere nechci tak ho poslu nekam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat