Otěhotnění přes antikoncepci lindynette 20

Anonymní
2.8.21 23:06

Otěhotnění přes antikoncepci lindynette 20

Zdravím, už 4 měsíce beru antikoncepci v názvu zmíněnou… od středy 28.7. mám citlivé prsa, natekají a občas cítím jakoby pnutí. Dnes 2.8. mě začalo bolet v podbříšku. Občas i nějaký nevolnosti…
Myslíte, že bych mohla být těhu?
Test jsem si dělala jen jedna čárka, dostat bych to měla za cca 10 dnů, kdy je nejvhodnější doba si test udělat znovu aby výsledek byl jistější?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34632
2.8.21 23:08
@Anonymní píše:
Zdravím, už 4 měsíce beru antikoncepci v názvu zmíněnou… od středy 28.7. mám citlivé prsa, natekají a občas cítím jakoby pnutí. Dnes 2.8. mě začalo bolet v podbříšku. Občas i nějaký nevolnosti…
Myslíte, že bych mohla být těhu?
Test jsem si dělala jen jedna čárka, dostat bych to měla za cca 10 dnů, kdy je nejvhodnější doba si test udělat znovu aby výsledek byl jistější?

Když nebudeš za těch 10 dní krvácet z vysazení. Bolest a citlivost může způsobovat i ta HA a břicho bolí spíš z jiných důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 23:19

@Russet tuhle HA jsem brala dřív asi rok a nikdy jsem to neměla. Jen mě to znepokojilo. Uvidím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10882
3.8.21 08:23

Pokud si neudělala uživatelskou chybu tak není důvod si myslet, že jsi těhotná. Příznaky jsou vedlejší účinky antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
3.8.21 08:31
@Anonymní píše:
@Russet tuhle HA jsem brala dřív asi rok a nikdy jsem to neměla. Jen mě to znepokojilo. Uvidím :nevim:

A udělala jsi nějakou chybu, vzala prášek později, měla průjem nebo jsi hodně zvracela? Jinak nemáš důvod si myslel, že jsi „přes“ antikoncepci otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 09:07

@Russet popravdě byli dny kdy jsem na to prděla a brala to všelijak. Průjem nebyl, spíš zácpa.. zvracení taky ne, jen nevolnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
10882
3.8.21 10:53
@Anonymní píše:
@Russet popravdě byli dny kdy jsem na to prděla a brala to všelijak. Průjem nebyl, spíš zácpa.. zvracení taky ne, jen nevolnosti.

Tak jestli ji bereš jak tě napadne, tak těhotná být můžeš. Potom teda nechápu proč ji vůbec bereš. Udělej si test zhruba za tech 10 dní kdy to máš dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
3.8.21 11:11

Spíš sis rozhodla tělo tím branim nebranim a ano takto můžeš otěhotnět…
Zkus si udělat test pokud nepřijde ms teď je to jen hadani ale může to být prostě tím že ji tak blbě bereš..takze bud ji neber nebo ji ber ale pravidelně a nastav si budik na každý den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 11:30

@Kajka9 beru každý den, jen ne ve stejnou hodinu. Nenapadlo mě, že to může mít vliv na její účinnost

• Citovat
  • Nahlásit
11659
3.8.21 11:34
@Anonymní píše:
@Kajka9 beru každý den, jen ne ve stejnou hodinu. Nenapadlo mě, že to může mít vliv na její účinnost

Tak ono je nejlepší +- ve stejnou hodinu nemusí to být na minutu ale ne třeba 10-12 hodinový rozptyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 11:41

@Kajka9 brala jsem je cca v 19:00 až do 23:00… ale byli i dny kdy jsem brala 2 v jednom dni..

• Citovat
  • Nahlásit
11659
3.8.21 12:01
@Anonymní píše:
@Kajka9 brala jsem je cca v 19:00 až do 23:00… ale byli i dny kdy jsem brala 2 v jednom dni..

No tak to je blbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
3.8.21 13:32
@Anonymní píše:

Tak to bych si ten test zopakovala a na braní prášku si nařídila budík. Nejsou to lentilky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 15:13

@Kajka9
Nevíte prosím někdo, jestli by mohl být plod pak nějak nemocný kdybych byla těhotná, když beru tu antikoncepci?

• Citovat
  • Nahlásit
451
5.8.21 15:16

Nemyslím si, pokud se to potvrdí, hned ji vysad. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie