Otěhotnění přes antikoncepci se sníženými hormony

Anonymní
3.1.21 18:15

Otěhotnění přes antikoncepci se sníženými hormony

Dobrý den,
mám antikoncepci se sníženými hormony, jelikož z obyčejné mě dost bolela hlava. No jenže vybrala jsem ty bílé prášky, které mají způsobit menstruaci a nic. Mám už 4 dny zpoždění a jsem celkem nervózní. Třetí dítě by jsme sice chtěli, ale ne teď. Je možnost, že bych přes ně mohla otěhotnět??
Normálně jsem menstruaci dostala hned druhý den po vziti bílého prášku a teď už tak dlouho zpoždění. Test jsem zkoušela a je „zatím“ negativní. Stalo se to někomu? Sestřička mi po telefonu řekla, že bych nebyla první ani poslední, co otěhotněla přes prášky a že kdybych byla těhotná, test by to stejně ještě ukázat nemohl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
588
3.1.21 18:23

Tak když jsem brala ha, kde byly dvě barvy pilulek tak bílé 7 tablet byly neaktivní a nevadilo, když jsem je nebrala, MS přišla v tu dobu většinou. Ale může se stát že někde nedostane MS ani v pauze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 18:49

@Sallema já tam mám jen 4 bílé

• Citovat
  • Nahlásit
368
3.1.21 18:58

Moje kamarádka otěhotněla s tímto typem antikoncepce 2×…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:11

@Půáček no mě trochu pobolivá podbříšek jako před MS, ale ne moc..a mám výtok takový „jako sopel“ čirý ( mívám takový někdy při ovulaci) a semtam trochu bílý :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1127
3.1.21 21:13

Taky beru antikoncepci se čtyřma bílýma práškama a ms dostanu vždy až když beru i dva dny další plato

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat