Otěhotnění přes depo proveru

Anonymní
21.6.20 10:03

Otěhotnění přes depo proveru

Ahojky… Chci se asi jen uklidnit nez se dostanu na gyndu na konci příštího týdne. Od půlky května mam pichnutou jiz 2 injekci depoprovera ( v te době jsem mela 2 týdny spozdeni) dr nedelala ani utz ani odber krve ????‍♀️ menstruace pred tim pravidelná i prvni 2 mesice po 1. Injekci. Ale ted… Je to tedy cca 50 dnu spozdeni, prvne jsem se nestresovala protože vím ze ms být nemusí ale citim se divné, bolí me neustále prsa a jsou natekla, podbrisek take boli a tlačí jak kdyby byl nafouknuty, BT dnes rano opět 37,4(tyto hodnoty jsem předtím měla v tehu) a drží se tam již delší dobu, poslední 2 dny se pridala i nevolnost ????‍♀️ proč píšu? Test je negativní ???? ale dost kamarádek melo test negativní třeba az do 10 týdne i moje sestra ????????‍♀️ tak se chci zeotst jestli je tu někdo kdo pri této antiko otehotnel a jaky to melo průběh ????‍♀️ Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.6.20 10:10

Ano, otěhotněla jsem. Jako když jsem brala jakoukoli chemickou antikoncepci.
Zjistila jsem to hned, jak yvšel pozitivní test. Dělala jsem si každý měsíc preventivně.
Těhotenství tedy nedopadlo dobře.
Anonym, nechci to tady rozmazávat. Selhání antikoncepce je tady jako červený hadr na býka. Jáznám spoustu lidí, co otěhotněli přes prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 10:19

Dobře prášky ještě chápu ale depo? Vždyť mi dr tvrdila jak pri ni ani omylem nejde otehotnet ze mi uspi vajecniky, ze nebudu mit ani ovulaci a ted jak ctu internet abych se bála ze i tahle, dle dr údajně 100% antikoncepce je vlastně úplně stejná jako ostatní jen je to daleko věští svinstvo.. A tehu nedopadlo dobre, to jako ze skoncilo? Vliv depo? :,( nechci te trapit a dekuju za zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 10:26
@Anonymní píše:
Dobře prášky ještě chápu ale depo? Vždyť mi dr tvrdila jak pri ni ani omylem nejde otehotnet ze mi uspi vajecniky, ze nebudu mit ani ovulaci a ted jak ctu internet abych se bála ze i tahle, dle dr údajně 100% antikoncepce je vlastně úplně stejná jako ostatní jen je to daleko věští svinstvo.. A tehu nedopadlo dobre, to jako ze skoncilo? Vliv depo? :,( nechci te trapit a dekuju za zkušenost

Dopadlo zamlklým těhotenstvím. Asi i vlivem toho svinstva.
To mi doktorka tvrdila taky, předtím mi nevěřila, že jsem neudělala chybu já.
Já si to poprvé taky myslela, že to byla moje chyba, i když jsem si nebyla vědoma ničeho konkrétního. Co mám ve svém okolí lidi, tak většina otěhotněla, i když užívala antikoncepci. Třeba po šesti letech užívání. Nikdo si nebyl vědom chyby, třeba to byla nějaká prodělaná nemoc, které si nevšimly a která snižuje účinnost.
To nikdo neví.
Nejhorší na tom je, že vlivem toho svinstva(souhlasila sjem s tím v zoufalství), se mi dost zničilo zdraví a společně s vyšším věkem mám problém s otěhotněním, když otěhotnět chci.
A klidně se ptej, už je to dost let. Nemám problém o tom mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
1063
21.6.20 10:36

Kolegyně taky otěhotněla přes depo proveru. Pak z ní ale vylezlo, že nemohla brát prášky, protože na ně zapomínala, tak si nechala píchnout toto a zase zapomínala chodit na injekce. To, že nemáš menstruaci je správně, při tomto by jsi ji mít neměla. Docela se divím, kolik mladých holek, co ještě plánují otěhotnět, toto si dávají. Já sice depo proveru mám taky, ale právě z důvodu, abych neměla menstruaci. A rozhodně už žádný děti nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 10:42

Kacka39

Ahoj ale ja už taky žádné neplánuji nebo aspkn ne pristich 15 let :grin: začala jsem dost brzy po tom co mi tvrdili že děti nebudu mít vůbec a po 2 injekcich na vyvolání ms mi na pohotovosti kde jsem byla pro šílene bolesti břicha řekli že jsem těhotná :grin: no nic bylo to brzy ale byla jsem vlastně šťastná že vůbec děti mit budu a 4mesice pred 17tinama se mi narodila dcera, druha planovane po 3 letech a následně po roce a čtvrt selhal kondom(kojila jsem prášky jsem nemela) a mame 3ti, následně normální antiko prášky, nejsem si vedoma chybi.. A bohuzel… Ukončení :pensive: :pensive:další už fakt ne proto tato antikoncepce:pray:

• Nahlásit
  • Citovat
1063
21.6.20 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj ale ja už taky žádné neplánuji nebo aspkn ne pristich 15 let :grin: začala jsem dost brzy po tom co mi tvrdili že děti nebudu mít vůbec a po 2 injekcich na vyvolání ms mi na pohotovosti kde jsem byla pro šílene bolesti břicha řekli že jsem těhotná :grin: no nic bylo to brzy ale byla jsem vlastně šťastná že vůbec děti mit budu a 4mesice pred 17tinama se mi narodila dcera, druha planovane po 3 letech a následně po roce a čtvrt selhal kondom(kojila jsem prášky jsem nemela) a mame 3ti, následně normální antiko prášky, nejsem si vedoma chybi.. A bohuzel… Ukončení :pensive: :pensive:další už fakt ne proto tato antikoncepce:pray:

Tak to jo, dost často tady právě čtu, jak to berou holky, co děti ještě nemají a za čas by chtěly a pak mají problémy otěhotnět. Ta kolegyně z toho těhotenství dítě má, už asi chodí do školy. Říkala, že to zjistila až v 5 měsíci. Když máš negativní test, tak asi těhotná nebudeš. Ještě bych si ho zkusila udělat třeba za týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 11:24

Kacka39

V 5 mesici? To na to nepřišla driv? Jak to? Nemela žádné pocity na tehu? Ja se jen bojim jestli tomu tt muzu verit :grin: no ale tak v patek na gyndu tam uz budou vedet určitě :pray: a snad to nebude ani žádný problem protože ten tlak a bolení v podbřišku je fakt nepříjemný :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
1063
21.6.20 13:34
@Anonymní píše:
V 5 mesici? To na to nepřišla driv? Jak to? Nemela žádné pocity na tehu? Ja se jen bojim jestli tomu tt muzu verit :grin: no ale tak v patek na gyndu tam uz budou vedet určitě :pray: a snad to nebude ani žádný problem protože ten tlak a bolení v podbřišku je fakt nepříjemný :rolling_eyes:

Každý nemá ty jasný příznaky těhotenství. Já je taky nikdy neměla, když jsem byla těhotná. U téhle HA menstruaci nemáš, tak nepoznáš, že ti měla přijít a nepřišla. Už se mnou nedělá, tak se jí nemůžu přeptat. Tak mi to říkala, tak nevím. Pak už asi nějaký příznak těhu měla, když si to myslela. Tak v pátek napiš, co ti řekli na gyndě, to mě zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama