Otěhotnění přes HA po 5 týdnech od styku duch?

Anonymní
9.12.20 13:45

Otěhotnění přes HA po 5 týdnech od styku duch?

Ahoj, omlouvám se, oživovala jsem tady alespoň už 4 diskuze a ozvala se mi pouze jedna paní. Nutně potřebuju vědět co mám dělat.
Takže, beru antikoncepci, snažím se ji brát co nejpravidelněji. Přesně před měsícem proběhl styk, přítel se neudělal vůbec. Kondom jsme nepoužili, po dvou týdnech od styku jsem si dělala test z lékárny, vyšel negativně. Krvácení jsem měla minulý týden.
Já ale opět panikařila a tak jsem šla do drogerie Teta koupit test Sluníčko. Neudělala jsem to z ranní moči. Na jednom mi vyšel duch, druhý negativní.
Když jsem si přečetla celý příbalový leták, psali tam že se mají proužky použít při pokojové teplotě. Já ale ten první udělala hned jak jsem přišla z drogerie, takže byl ještě studený, to vím. Mohlo to znehodnotit výsledek? Prosím prosím, opravdu potřebuji vaše rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.20 13:47

Ještě třeba říct, že testy jsou dělány ze stejné moči.

• Citovat
  • Nahlásit
58
9.12.20 13:51

Pokud bereš antinu, chlap se neudělal, měla jsi ms, tak co plašiš? To by byla náhoda asi stejně velká, jak vyhrát mega ve sportce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29238
9.12.20 13:52

Pokud byl styk před 5 týdny, gynekolog bx už něco vidět. Můžeš jít jako samoplátce na krev. Ale řekla bych, že těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 13:53
@BaruSed píše:
Pokud bereš antinu, chlap se neudělal, měla jsi ms, tak co plašiš? To by byla náhoda asi stejně velká, jak vyhrát mega ve sportce :think:

Ano, máte pravdu že to logicky není vůbec možné, ale to co mi vyšlo na tom testu dneska mě opravdu zmátlo.. a já jsem prostě stresař :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 13:53

@Russet dobře, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
515
9.12.20 13:55

Beres antikoncepci, pritel se neudelal a ms jsi dostala.
Nechapu, proc si vubec delala test 🤷🏼‍♀️ 😀

Jestli chces mit jistotu, tak jdi na gyndu, kde ti vezmou krev.

Test mohl byt falesne pozitivni a druhy uz ti vysel negativni, takze bych vubec nepanikarila.
Bez si koupit jeste jeden a uvidis, ze bude znovu negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 14:06
@janikema90 píše:
Beres antikoncepci, pritel se neudelal a ms jsi dostala.
Nechapu, proc si vubec delala test 🤷🏼‍♀️ 😀

Jestli chces mit jistotu, tak jdi na gyndu, kde ti vezmou krev.

Test mohl byt falesne pozitivni a druhy uz ti vysel negativni, takze bych vubec nepanikarila.
Bez si koupit jeste jeden a uvidis, ze bude znovu negativni.

Joo mate pravdu :D já dělám test protože jsem opravdu velký hypochondr a když si něco vsugeruju, tak automaticky si myslím že všechno co mi je, třeba křeče s příchodem ms, tak to prostě beru jako příznak těhotenství a už plaším. Ale máte pravdu, děkuji za uklidnění :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 13:52

Ahoj, tak jsem si dělala test z lékárny? Je to negativní že?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 13:55

Já bych řekla, že negativní

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat