Otěhotnění přes HA + potrat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.10.21 12:33

Otěhotnění přes HA + potrat

Ahoj, prosím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte zkušenosti se selhaním HA (belara) a následnou interrupcí. Mám podezření, že jsem těhotná, mám v plánu si udělat test… kdyby vyšel na 2 čárky, tak bych určitě chtěla jít na potrat… jsem na dítě dost mladá. Někde jsem slyšela, že potrat při selhání HA je zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36852
23.10.21 12:44
@Kaktusínos píše:
Ahoj, prosím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte zkušenosti se selhaním HA (belara) a následnou interrupcí. Mám podezření, že jsem těhotná, mám v plánu si udělat test… kdyby vyšel na 2 čárky, tak bych určitě chtěla jít na potrat… jsem na dítě dost mladá. Někde jsem slyšela, že potrat při selhání HA je zdarma

Není. Jak selhala antikoncepce? Bereš ji správně? Jak dokážeš, že selhala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34364
23.10.21 12:45
@Kaktusínos píše:
Ahoj, prosím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte zkušenosti se selhaním HA (belara) a následnou interrupcí. Mám podezření, že jsem těhotná, mám v plánu si udělat test… kdyby vyšel na 2 čárky, tak bych určitě chtěla jít na potrat… jsem na dítě dost mladá. Někde jsem slyšela, že potrat při selhání HA je zdarma
@Kaktusínos píše:

To jsi slysela blve. Teda ale ziram, jakou ma ta antikoncepce ucinnost. Podle zdejsich diskusi tak 40%

Příspěvek upraven 23.10.21 v 12:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
23.10.21 12:46

Ta HA je zlo :D By ji měli zakázat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.21 12:52
@Russet píše:
Není. Jak selhala antikoncepce? Bereš ji správně? Jak dokážeš, že selhala?

Beru ji každý vecer pravidelně přesně na 9tou hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27535
23.10.21 12:54

Udělej si nejdřív test a pak vymýšlej. Zdarma by to ale nebylo, kdyby náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18768
23.10.21 13:05

@Kaktusínos zdarma fakt ne, navic jak by si to jako chtela dokázat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3502
23.10.21 14:08

Nespletla sis to s tělískem? Pamatuju, že mi to kdosi dávno říkal 🤔 Je mi líto, ale tohle by fakt nevyšlo, nešlo by to jak dokázat víš 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
23.10.21 14:28

Určitě by to nebylo zdarma - kdyžtak pro Tebe bezplatně - zaplatila by pojišťovna, ale platí to jen u tělíska, u pilulky těžko dokážeš, že to bylo selhání a ne zapomenutý prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36852
23.10.21 16:39
@Kaktusínos píše:
Beru ji každý vecer pravidelně přesně na 9tou hodinu
Žádný průjem, zvracení, léky?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
23.10.21 17:42

No tady nejsme v Americe, určitě by ti to neprošlo. :lol: :lol:
S tím selháním je to možné, pokud jsi do hodiny od polknutilí pilulky měla průjem nebo zvracení… pokud ale bereš HA dlouho, musela bys mít fakt několik dnů v kuse třeba střevní chřipku, abys hned zapadla. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat