Otěhotnění přes kondom a pharmatex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 13:46
Otěhotnění přes kondom a pharmatex

Dobrý den,
Mám dotaz ohledně možného otěhotnění - před týdnem a půl doslo k poslednímu styku, s přítelem používáme kondom i globule Pharmatex - mám dnes 3 dny po ovulaci a už pár dnů mám nateklá prsa, levé mě pálí, je mi velmi špatně od žaludku a přijde mi že jsem, horká’. Nikdy tyto stavy nemívám. Opravdu nechápu, jak by se to mohlo stát, ale příznaky jsou jasné. Zajímal by mě váš názor.

Reakce:
Lulina999
Kecalka 426 příspěvků 08.07.19 13:55

Příznaky jsou opravdu jasné. Třeba na zánět a možná i další věci :-)

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.07.19 13:58

Nic není nemožné, ale na paniku je IMHO brzy.

ugluk
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 08.07.19 13:59

Tak za prvé - pokud správně počítám, styk byl víc jak týden před ovulací, to je otěhotnění hodně nepravděpodobné. Za druhé - styk byl chráněný hned dvěma druhy antikoncepce - i v případě styku kolem ovulace by bylo otěhotnění opět velmi nepravděpodobné. A za třetí - tři dny po ovulaci opravdu nemůžeš cítit těhotenské příznaky, embryo by mělo sotva pár buněk a teprve by putovalo vejcovodem do dělohy. To vše tedy za předpokladu, že je ta ovulace jistější více, než z nějaké internetové či mobilní kalkulačky.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2444 příspěvků 08.07.19 14:24
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám dotaz ohledně možného otěhotnění - před týdnem a půl doslo k poslednímu styku, s přítelem používáme kondom i globule Pharmatex - mám dnes 3 dny po ovulaci a už pár dnů mám nateklá prsa, levé mě pálí, je mi velmi špatně od žaludku a přijde mi že jsem, horká’. Nikdy tyto stavy nemívám. Opravdu nechápu, jak by se to mohlo stát, ale příznaky jsou jasné. Zajímal by mě váš názor.

Jestli je tady neco jasne, tak leda zanet prsu..

Anonym732
Nováček 2 příspěvky 09.07.19 19:07

Je mi jasné že to ostatní může být vsugerované, ale pokud mám nateklá prsa, může to být z něčeho jiného než z těhotenství nebo (p)ms?

ugluk
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 09.07.19 20:03

Nějaká hormonální nerovnováha.

Anonym732
Nováček 2 příspěvky 09.07.19 20:21

Děkuji, poslední půl rok jsem zažila docela dost stresu, tak možná je to opravdu ta pravá příčina..

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 10.07.19 19:31

@Anonym732 buď je ti něco jiného nebo sis to vsugerovala, samozřejmě i těhotná být můžeš, ale příznaky tam brzy být nemůžou

Váš příspěvek
Reklama