Otěhotnění přes nehormonální tělísko

Anonymní
8.7.21 19:33

Otěhotnění přes nehormonalni tělísko

Ahojte,
v lednu tohoto roku mi v práci dali nůž na krk a já si nechala zavést nehormonalni tělísko (důvody že to opravdu zaměstnavatel nesmí požadovat nebudu rozebírat).
I můj pan gynekolog mi říkal, že 3 měsíce můžu mít bolesti a rozhozený cyklus. Za mě bylo vše ok, občas to zabolelo.
Ale na začátku června jsem pár dní lehce špinila, nebyl to klasický menzes.
Nebrala jsem to v potaz.
Na konci měsíce opět lehké špinění.
V červenci zatím stále nic, jen mi občas táhne břicho stejně jako když jsem čekala syna před 4 lety.
Myslíte že jsem mohla otěhotnět i přes nehormonalni tělísko? Pro mě by to problém nebyl, z práce jsem odešla a chtěla si nechat tělísko vytáhnout, ale bylo mi strašně trapné chodit za gynekologem ani ne po roce že to chci vyndat.
Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
570
8.7.21 19:58

Tak za 1. si kup test. Za 2. nemyslím si že by byla velká pravděpodobnost otěhotnění, ale taky se tady určitě ozve někdo komu se to stalo. No a za 3. není vůbec nic trapného na tom aby ti gynekolog vytáhl tělísko ani ne po roce. Já jsem si nechala vytáhnout tělísko asi po roce a čtvrt protože jsme se prostě rozhodli ještě pro jedno mimino. Prášky jsem brát nechtěla tak co. :nevim: Myslím že si nikdo nebude myslet že jsi divná. Jo a tvůj bývalý zaměstnavatel je prase. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:02

Znám dvě ženy, kterým se narodilo dítě i když měli tělísko. Jedná je má příbuzná a druhá dobrá kamarádka. Je to možné, udělej si test

• Citovat
  • Nahlásit
7334
8.7.21 20:03

To děláš kur.vu? :think: Jinak u nehormonalniho tělíska je úplně běžný že můžeš otěhotnět. Nech si ho vytáhnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:07

@Le_lenaz právě jsem si říkala jestli nebudu za blázna že si chci dělat test :)
A zaměstnavatel byl idiot, hlavně tedy paní ředitelka no…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:09

@mackA159 kurvu jsem opravdu nedělala a nedělám :roll: jen mi ředitelka jednoho nejmenovaného obchodního řetězce dala nůž na krk, že chce potvrzení o tom tělísku jinak mě vyhodí.

• Citovat
  • Nahlásit
7334
8.7.21 20:16
@Anonymní píše:
@Le_lenaz právě jsem si říkala jestli nebudu za blázna že si chci dělat test :)
A zaměstnavatel byl idiot, hlavně tedy paní ředitelka no…

To jsi spíš idiot ty, že jsi na něco takového pristoupila 8o kdyby ti řekla že chce potvrzení o sterilizaci, doneses ho taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:21

@mackA159 nechtěla jsem přijít o práci :nevim: sterilizace je něco jiného než tělísko. Ale jak jsem psala, nejde o tohle.

• Citovat
  • Nahlásit
195
8.7.21 20:47

Asi nejsem dostatečně znalá. Ale který zaměstnavatel ti může nařídit tělísko nebo obecně zakázat mít dítě? Co to jako je? 8o to je minimálně na nahlášení na inspektorát práce. Myslím, že po tomhle by se tam našlo i víc jobovek k prošetření :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
8.7.21 20:48

Tak to slysim prvne, ze by zamestnavatel pozadoval po svych podrizenych. :think:
Nicmene si ho nechej vyndat, je to tvoje telo.
To si musela byt asi hodne zoufala, ze si na to vubec pristoupila, jestli je to pravda. Ani se mi nechce verit, ze by byla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
8.7.21 21:02

Tak to bych si nahrála s šla s tím ven, to by byl titulek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu