Otěhotnění při přerušované souloži

Anonymní
14.3.17 15:24

Otěhotnění při antikoncepci

Zdravím. Možná mám blbý dotaz, ale nejsem si jistá. Neberu antikoncepci, s přítelem používáme pouze kondom. Přítel je vždycky ve mě chvíli bez kondomu a pak si ho teprve nasadí před koncem. Je možné, že bych otěhotněla? Myslím si, že ne, ale co když…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

23148
14.3.17 15:26

Takovych tu je.. Ano, muzes otehotnet. Sance je mala, ale je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 15:26
@Anonymní píše:
Zdravím. Možná mám blbý dotaz, ale nejsem si jistá. Neberu antikoncepci, s přítelem používáme pouze kondom. Přítel je vždycky ve mě chvíli bez kondomu a pak si ho teprve nasadí před koncem. Je možné, že bych otěhotněla? Myslím si, že ne, ale co když…

Možné to je. A navíc, je to i dost pravděpodobné…Kapka lásky je svině…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
14.3.17 15:28

Je, kamarádka má takto syna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 15:31

Ano, šance je vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4174
14.3.17 15:41

Ani kondom po celou dobu sexu není 100% ochrana, natož, když si ho partner vezme až na konec.. takže ano, otěhotnět můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 15:54

Trvala bych na tom, aby ho měl celou dobu ;) jinak je to dle mého jen otázka času

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
14.3.17 17:45

Ach jo, porad dokolecka… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
14.3.17 17:50

Jde otěhotnět i přes HA a kondom. Žadná antikoncepce není na 100% :) Trocha teorie před praxí by neuškodila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
15.3.17 10:33

Otěhotnět můžeš hlavně, pokud se přerušovaně milujete několikrát po sobě během jednoho večera - v močové trubici můžou zůstat spermie z předchozí ejakulace. Já na přerušovaný sex nedám dopustit, ale na to je taky potřeba mít šikovného chlapa, který nemá v preejakulátu sperma - takže každému to nemusí fungovat jako nám.
Viz http://www.abctehotenstvi.cz/…-stale-tapou
Pokud fakt dítě nechcete, radši mějte kondom po celou dobu + třeba použijte spermicidní gel.

• Citovat
  • Upravit
368
15.3.17 11:07

Stačí kapka a jsi taťka :mrgreen:
Takže asi tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 12:50

Ahoj holky, prosím chtěla jsem se zeptat, přítel se strašne dlouho dělal, nešlo mu to a nakonec se mu povedlo vystříkat na břicho
Je možné že to mohlo spadnout i na povrch pochvy…mohu vyloučit otěhotnění??
( Hned potom jsem byla močit) děkuji za odpověď.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
9308
21.5.17 13:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím chtěla jsem se zeptat, přítel se strašne dlouho dělal, nešlo mu to a nakonec se mu povedlo vystříkat na břicho
Je možné že to mohlo spadnout i na povrch pochvy…mohu vyloučit otěhotnění??
( Hned potom jsem byla močit) děkuji za odpověď.. :,(

Ahoj. Při nechráněném pohl. styku je vždy nějaká šance že otěhotníš… Pokud na břicho tak ne ale pokud to tebe tak… Pokud se takto (chráníte)) tak musíte taky počítat s tím že se může stát že otěhotníš… Nám to teda vycházelo takto několik let a otěhotněla jsem až když jsme chtěli ale znám několik případů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 14:02

Dekuji…jojo na břicho to bylo…jen třeba jestli tam nemohlo něco stéct..ale hned potom jsem močila

• Nahlásit
  • Citovat
9308
21.5.17 14:10

Pokud se tak strašně bojí že otěhotníš tak si zajdi pro antikoncepci.. někdy to nemusíé vyjít… Aby si byla klidnější udělej si test cca za 14dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama