Otěhotnění při antikoncepci a sex během plodných dnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:27
Otěhotnění při antikoncepci a sex během plodných dnů

Ahoj holky, je mi 17 a mám svého prvního sexuálního partnera. Už jsme to spolu párkrát dělali, ale včera se do mě omylem výstřikal a já mám zrovna plodné dny. Antikoncepci beru asi druhý měsíc, nikdy předtím jsem ji neužívala a nevím jestli bude fungovat. Co když ne? Je nějaká pravděpodobnost, že mohu otěhotnět, i když beru prášky ale partner se do mě udělal během plodných dnů? Předem děkuji za každou radu, jsem velice zoufalá :nevim:

Přečtěte si článek: Jak počítat plodné a neplodné dny?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.12.18 13:29

ten dotaz je myslen vazne? :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19703 příspěvků 05.12.18 13:32

Když bereš správně antikoncepci, tak nemáš plodné dny. K čemu by to jinak bylo. Pokud se moc bojíš a chceš si to pojistit, ať se nedělá dovnitř a riziko bude skoro 0.
Pokud se bere správně, je samozřejmě normální, že se partner může udělat i dovnitř.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 13:33

Bravíčko,vrať se :zed: Snad Ti na gynde vysvetlili jak antikoncepce funguje,ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:33

@Twixinka Ano, naprosto. Jsem zoufalá, vůbec nevím co se může stát. Nemám žádné zkušenosti. Moc prosím o radu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:34

@Oliverka28… Bohužel ne. Jen mi řekli jak se užívá

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 05.12.18 13:35

Ale příbalovej leták ještě máš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:37

@pikola Moc děkuji, ptala jsem se i kvůli tomu, protože jsem občas četla že antikoncepce nefungovala a sex během plodných dnů je rizikovejsi. Bála jsem se že antikoncepce třeba nebude fungovat. Omlouvám se, pokud byl můj dotaz příliš hloupý, ale chtěla jsem se ujistit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:39

@ugluk Ano, to mám. Tam se ale píše jen jak užívat, co dělat když vynechám pilulku a nebo jaké mohou být vedlejší účinky, jako třeba alergie nebo tak. O tomto se tam nepíše.

pocker
Kecalka 267 příspěvků 05.12.18 13:40
@Anonymní píše:
@pikola Moc děkuji, ptala jsem se i kvůli tomu, protože jsem občas četla že antikoncepce nefungovala a sex během plodných dnů je rizikovejsi. Bála jsem se že antikoncepce třeba nebude fungovat. Omlouvám se, pokud byl můj dotaz příliš hloupý, ale chtěla jsem se ujistit.

Pokud ji bereš pravidelně a nevynecháš, si chráněná pořád.

Petule030
Kelišová 5786 příspěvků 05.12.18 13:53

Hormony zabraňují zrání vajíček, tedy nejsou žádné plodné dny. Když se prášky berou pravidelně, není prostor pro plodné dny. Co se početí týče, hormonální antikoncepce je snad nejspolehlivější, tak nemusíš mít strach. Taky můžete kombinovat s kondomem nebo ať neejakuluje dovnitř ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 14:00

@Petule030 Moc Vám děkuji. Hned jsem klidnější. Dyštak se omlouvám, pokud byl dotaz hloupý, ale nemám žádné zkušenosti.

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 05.12.18 14:03

Taky se v příbalových letácích píše, k čemu je ten prášek dobrej. Třeba k zabránění početí nebo tak, ale možná to někdo bere, protože to dobře chutná, vím já.

Adysek.dupi
Povídálka 14 příspěvků 05.12.18 14:13

Ahoj holky chci se zeptat jak si mam spočítat plodné nebo ovulační dny.. Děkuji za odpověď ;) ;)

Popokatepetla
Závislačka 3218 příspěvků 05.12.18 14:16

To že máš plodné dny jsi zjistila jak? Dle kalkulačce na netu? Tak to můžeš být klidná, protože antikoncepce funguje tak, že zabraňuje ovulaci - tudíž plodné dny nejsou žádné, není žádné vajíčko, které by se mohlo oplodnit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >