Reklama

Otěhotnění při antikoncepci - jak poznat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 23.12.16 18:06
Otěhotnění při antikoncepci - jak poznat?

Zdravím, musím vám tu nejdřív popsat, co všechno se stalo a děje, než se vás začnu na něco ptát.. Pro začátek, beru antikoncepci Belara.
V listopadu (dejme tomu tak kolem 5-10) jsem se s přítelem milovala, a asi víte k čemu došlo, když píšu do složky „těhotenství..“
No asi týden předtím než k sexu došlo, jsem brala nitrofurantoin (lék na močový měchýř) který prý ale nesnižuje účinky antikoncepce.. I tak jsem to sem ale musela napsat..
V den sexu mi zbývalo dobrat ještě asi 20 pilulek do konce balení, a nejsem si vědoma žádné chyby v užívání.
Asi týden po tom „všem“ jsem dostala střevní chřipku (asi ale jen na 3 dny).. Průjem, teplota, bolest podbříšku, takže už jsem si opravdu myslela, že jsem těhotná.. Ale pořád jsem řikala, že vydržím do konce platíčka (zbývalo asi 13 dní do mensesu)
Za těch 13 dní se toho ale hodně událo.. V naší rodině se stala katastrofa (úmrtí člena rodiny) takže jsem byla pod opravdu velikým stresem, a do toho všeho jsem musela chodit do školy (studuji)..
No, dlouho očekávaný menses PŘIŠEL, ale velice slabý.. Belaru beru již půl roku a vždy jsem menses měla stejné síly, teď to bylo jiné…
No, teď je den před Vánoci, od toho"""incidentu""" je to už tak měsíc a půl a já dle mého názoru prostě mohu být těhotná.. Nebo si to asi jen vsugerovávám..
Začal u mě totiž pocit „nutkavosti na močení..“ Možná je to jen z rýmy kterou mám, nebo sem prochladla, ale opravdu jakýkoli výkyv ať už na hmotnosti, v náladě nebo celkově na těle, přisuzuji těhotenství…

Jsem hloupá a těhotenského testu se NEUVĚŘITELNĚ ALE NEUVĚŘITELNĚ BOJÍM.. kdybych tam viděla dvě čárky, zničil by se mi absolutně život.. jelikož studuji, na potrat nejsou peníze..

A teď už konečně k dotazu.. Myslíte si, že můžu být skutečně těhotná? I když na sobě nepociťuji žádné známky ničeho? Vsugerovávám si to? A co ta nutkavost močení, to je přece příznak těhotenství… A co ta slabá menstruace? Těhotenství nebo stres?
Asi zešílím, prosím vás o vaše názory..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2758 příspěvků 23.12.16 18:11

Brala jsi antibiotika, ta muzou snizit ucinnost HA, co vic dodat. Je fuk, co ti kdo rekl.
Nicmene zanety mocaku se velmi rady opakuji, tudiz byt tebou, tak hlavne piju jak vztekla a bojim se dalsiho zanetu.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 23.12.16 18:15

@Helileli To by se ale nedostavila menstruace… nebo jo? I přes těhotenství? Už jsem fakt na nervy

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 23.12.16 18:30

No krome tech antibiotik bych se bala spis te strevni chripky, HA se nemusela dobre vstrebat. Ale podle me si to vsugerovavas. MS pri brani HA neni smerodatna. Udelej si test, stejne se tomu nevyhnes, strach nestrach

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 23.12.16 18:39

@SussieS Střevní chřipka proběhla ale až po… I tak by to mohlo mít vliv? Já si právě myslela že ta chřipka je příznak těhotenství..

pinguin11
Povídálka 40 příspěvků 23.12.16 18:44

Ahoj. Zajímá mě když někdo nemá peníze na interupci, jak může mít peníze na to živit dítě… Jinak když nechceš test, tak počkej ještě pár týdnů pak to určitě poznáš

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42178 příspěvků 23.12.16 19:07

No, ono dokud nepocuras ten test, tak ti muze milion lidi napsat, ze je to urcite tak nebo onak, ale vypovidaci hodnota je nula. A kdybys tehotna byla, tim, ze neudelas test, to rozhodne nic nezmeni na tom, ze za sedm mesicu se dite rozhodne prijit na svet. Z toho co pises, vidim tehotenstvi jako dost nepravdepodobne, ale odpoved na uvodni otazku - jinak nez testem to poznas jen dle toho, zda za 8-9 mesicu od styku porodis nebo ne :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 23.12.16 20:22
@superwoman píše:
Zdravím, musím vám tu nejdřív popsat, co všechno se stalo a děje, než se vás začnu na něco ptát.. Pro začátek, beru antikoncepci Belara.
V listopadu (dejme tomu tak kolem 5-10) jsem se s přítelem milovala, a asi víte k čemu došlo, když píšu do složky „těhotenství..“
No asi týden předtím než k sexu došlo, jsem brala nitrofurantoin (lék na močový měchýř) který prý ale nesnižuje účinky antikoncepce.. I tak jsem to sem ale musela napsat..
V den sexu mi zbývalo dobrat ještě asi 20 pilulek do konce balení, a nejsem si vědoma žádné chyby v užívání.
Asi týden po tom „všem“ jsem dostala střevní chřipku (asi ale jen na 3 dny).. Průjem, teplota, bolest podbříšku, takže už jsem si opravdu myslela, že jsem těhotná.. Ale pořád jsem řikala, že vydržím do konce platíčka (zbývalo asi 13 dní do mensesu)
Za těch 13 dní se toho ale hodně událo.. V naší rodině se stala katastrofa (úmrtí člena rodiny) takže jsem byla pod opravdu velikým stresem, a do toho všeho jsem musela chodit do školy (studuji)..
No, dlouho očekávaný menses PŘIŠEL, ale velice slabý.. Belaru beru již půl roku a vždy jsem menses měla stejné síly, teď to bylo jiné…
No, teď je den před Vánoci, od toho""„inciden­tu“"" je to už tak měsíc a půl a já dle mého názoru prostě mohu být těhotná.. Nebo si to asi jen vsugerovávám..
Začal u mě totiž pocit „nutkavosti na močení..“ Možná je to jen z rýmy kterou mám, nebo sem prochladla, ale opravdu jakýkoli výkyv ať už na hmotnosti, v náladě nebo celkově na těle, přisuzuji těhotenství…

Jsem hloupá a těhotenského testu se NEUVĚŘITELNĚ ALE NEUVĚŘITELNĚ BOJÍM.. kdybych tam viděla dvě čárky, zničil by se mi absolutně život.. jelikož studuji, na potrat nejsou peníze..

A teď už konečně k dotazu.. Myslíte si, že můžu být skutečně těhotná? I když na sobě nepociťuji žádné známky ničeho? Vsugerovávám si to? A co ta nutkavost močení, to je přece příznak těhotenství… A co ta slabá menstruace? Těhotenství nebo stres?
Asi zešílím, prosím vás o vaše názory..

Asi jsem natvrdlá, k jakému incidentu došlo?

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 23.12.16 20:23

Jinak ano, jsi blbá, že si neuděláš test. To budeš čekat a zavírat před tím oči, dokud dítě nevyprdneš?

Jinak osobně si teda myslím, že pravděpodobnost těhotenství je docela malá.

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 23.12.16 20:39

@superwoman Tyden po bys zadne priznaky nemela… Hlavne jako po cem?? Po tech ATB, ktere neovlivnuji? Ja nevim, mne prijde ze vidis nejaky zadrhely tam kde nejsou

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 23.12.16 20:50

Otěhotněla jsem přes pravidelně a správně užívanou HA, poznala jsem to podle vynechané MS a samozřejmě těhotenského testu. Tomu se prostě nevyhneš.

A jinak, taky jsem studovala (a stále studuji), s tehdejším přítelem jsem spolu byli sotva půl roku a ta naše nechtěná katastrofa má už skoro 2 roky a k tomu i chtěného bratříčka narozeného do svazku manželského. Maminka mi vždycky říkala, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Udělej si test a uvidíš.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 23.12.16 21:01

Kdyby si náhodou těhotná byla, tak řekneš dr, že bereš antikoncepci, zatajíš střevní chřipku :) atd. a případný potrat by měl být zdarma, si myslim. Když jako otěhotníš při braní antikoncepce

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 23.12.16 21:42
@Laurie píše:
Kdyby si náhodou těhotná byla, tak řekneš dr, že bereš antikoncepci, zatajíš střevní chřipku :) atd. a případný potrat by měl být zdarma, si myslim. Když jako otěhotníš při braní antikoncepce

Tak tohle diky bohu neni pravda…

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 23.12.16 21:45

Fakt? někdo to tu řešil ale před pár dny a potrat proběhl, bez poplatku. dotyčná otěhotněla při braní antikoncepce

Mari.G
Závislačka 4326 příspěvků 23.12.16 22:30

Myslím, že dokud si neuděláš test, tak nebudeš mít jasno a my na dálku asi těžko poradíme. Znám několik holek, co přes HA otěhotněly, přesto, že neměly ani střevní chřipku a nic takového (a také si nebyly vědomy chyby při braní). Ale dle tvého psaní mi nepřijde, že bys měla tak „důležité“ příznaky, aby to mělo znamenat těhotenství. Ani slabá MS, ani nutkání na močení. Obojí může mít tisíc dalších vysvětlení.

Tak si udělej test a budeš mít jasno, stejně se tomu nevyhneš, pokud nad tím tak přemýšlíš.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama