Otěhotnění při HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 13:13
Otěhotnění při HA

Zdravím, mám dotaz ohledně otěhotnění přes HA. Beru již přes rok Softine a před 12 dny jsem něco málo přes 4 hodiny po tom co jsem si vzala pilulku zvracela :,( rano před tim jsem měla pohlavní styk, ale protože to byly ty 4 hodiny tak jsem to nijak neřešila, ale posledních par dni mě bolí podbříšek, někdy mě v něm píchá na levé i pravé straně. Vzhledem k tomu, ze do MS ještě zbývá týden, tak test nebude fungovat. Zajímaly by mě počáteční pocity žen, které otěhotněly přes HA, prosím? Muže to byt těhotenství, nebo něco jiného? Děkuji.

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 09.05.19 13:19

Po 12 dnech už si test klidně udělej, ať tě to trochu uklidní, byvaji v krabičce dva, druhý si udělej třeba za ten týden. Ale podle me můžeš být v klidu. S účinností se nic nestalo. ;)

Lalelale
Závislačka 4468 příspěvků 09.05.19 13:57

Pokud bereš jak máš a je to klasická HA( tu značku neznám), tak je šance otěhotnění prakticky nulová. Všude se vyskytují ženy, co tvrdí, jak otěhotněly přes HA, ale jelikož aspon na emiminu je to většinou spojeno s žádostí o finanční pomoc miminku, myslím si o tom svoje

chs.jasmin
Echt Kelišová 9412 příspěvků 09.05.19 14:16
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz ohledně otěhotnění přes HA. Beru již přes rok Softine a před 12 dny jsem něco málo přes 4 hodiny po tom co jsem si vzala pilulku zvracela :,( rano před tim jsem měla pohlavní styk, ale protože to byly ty 4 hodiny tak jsem to nijak neřešila, ale posledních par dni mě bolí podbříšek, někdy mě v něm píchá na levé i pravé straně. Vzhledem k tomu, ze do MS ještě zbývá týden, tak test nebude fungovat. Zajímaly by mě počáteční pocity žen, které otěhotněly přes HA, prosím? Muže to byt těhotenství, nebo něco jiného? Děkuji.

Ahoj,

podbřišek bolí nejspíš z duvodu blížící se menstruace. Ano, HA není 100% ale zvracení po pohlavním styku určitě nebylo z duvodu těhotenství. To se neprojevuje do pár hodin :mrgreen:

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 09.05.19 15:51
@chs.jasmin píše:
Ahoj,podbřišek bolí nejspíš z duvodu blížící se menstruace. Ano, HA není 100% ale zvracení po pohlavním styku určitě nebylo z duvodu těhotenství. To se neprojevuje do pár hodin :mrgreen:

Zakladatelka ale asi nemyslela zvracení jako těhotenský příznak, ale možnou příčinnu těhotenství, když píše že to bylo 4 h po prášku a proto to neřešila a nový si nebrala, teď ale neví, jestli nemohla náhodou takto otěhotnět.

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 09.05.19 19:35

Tehotna urcite nejste ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 23:03

Děkuji :) právě, ze jsem si zde četla, kolik žen otěhotnělo při správném použití HA, až mě to znervóznilo :mrgreen: Test negativní, pro jistotu zopakuji později :kytka:

Váš příspěvek
Reklama