Otěhotnění při HA riziko

Anonymní
15.2.21 09:52

Otěhotnění při HA riziko

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Je mi 16 let, beru HA diecyclen 13 dní, (pravidelně max. 15 min. spozdeni). Vcera jsem mela pohlavni styk, snazime se byt zodpovedni a nespolehat jen na HA proto ma pritel vzdy jeste pro jistotu kondom a ejakuluje az kdyz vytahne penis. Ale tentokrat kdyz vytahoval tak byl kondom praskly, ejakuloval az kdyz byl VENKU ale prece bylo to primo naproti memu prirozeni, takze to striklo na pochvu a citila jsem ze to slo i dovnitr. Premyslela jsem i o Postinoru ale cetla jsem ze to je velmi velka naloz hormonu navic kdyz uz beru Ha. Jeste jsem asi 4 pred stykem mela strevni potize, ale uz si nepamatuji jestli to bylo uz po uziti pilulky, takze nevim jestli to zmensi ucinnost HA. Prosim tedy o radu, je mi teprve 16 a nechci riskovat nechtene tehotenstvi prave proto nevim jestli uzit postinor ale zase nechci uplne svoje telo znicit navic v tak ranem veku, a jestli to nahodou neni zbytecne a ja tu zbytecne plasim. Děkuji za všechny odpovědi! :srdce:

Příspěvek upraven 15.02.21 v 12:28

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24895
15.2.21 10:07

Pokud bereš HA poctivě, a ty střevní potíže byly až po vstřebání pilulky, a ejakulace byla mimo, tak riziko je minimální. Postinor je docela nálož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62226
15.2.21 10:50

Klid, šance je nula nula prd.. Máš více ochran, takže nesil.. Hlavně brát ha pravidelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 12:32

Právě teď nevím přesně jak dlouho po střebání pilulky ty potíže byly. Toho se právě bojím nejvíce, že Ha potom snizi ucinnost. A kdyz to slo i dovnitr… jsem ted kvuli tomu nervozni

• Citovat
  • Nahlásit
193
16.2.21 00:01

Otěhotnění se nemusíš bát. Jestliže jsi měla průjem jen jeden den, spolehlivost pilulek se zřetelně nesnížila. Navíc to přítel nenastříkal hluboko do Tebe, ale dostalo se jen něco málo na okraj a to je také důležité. Přemýšlej ale nad tím, proč se kondom roztrhl. Nevnikal do Tebe přítel příliš násilně nebo nebyl v punčošce vzduch? Může se v budoucnu stát, že se na pilulku z nějakého důvodu nebudeš moci spolehnout a bude Tě chránit jedině kondom, případně přerušovaná soulož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 08:57

Já se chci taky zeptat, přijdu si jak blb… Beru HAK od šestinedělí a teď ke konci cyklu jsem si všimla že jsem jednu pilulku vynechala - konkrétně druhou :zed: nikdy se mi to nestalo, máme doma čerstvé miminko a jak mám fofr a všelijaký režim tak jsem asi jednou zapomněla a ani si nevšimla.
Jaká myslíte že je šance otěhotnění? S mužem spíme občas, tak jednou týdně/za dva týdny, ale vím jak funguje zákon schválnosti :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat