Otěhotnění při kojení a intimed testy z dm

Anonymní
2.9.21 17:49

Otěhotnění při kojení a intimed testy z dm

Ahoj, mám 6,5m dceru. Kojím ji co 2h krom noci, to spí celou noc. Měla jsem problémy s otěhotněním dříve..
Poslední 2 týdny mě pobolívá podbříšek a občas je mi nevolno. Menses od prvního těhu nemám. Zkusila jsem si večer 2 testy intimed, každý z jiného balení a na každém byl hodně slabý duch, (první test až po limitu) který se po uschnutí ještě vybarvil.. Nemáte některá zkušenost, že jste otěhotněly v době kojení? A co s testy intimed, hážou falešné duchy?
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.9.21 18:02

Otěhotněla jsem během kojeni. Kojeni není antikoncepce.
A intimed test má citlivost 25, takže klidně muže být slabší. Ale falešné mi nedělal.

• Citovat
  • Nahlásit
18479
2.9.21 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 6,5m dceru. Kojím ji co 2h krom noci, to spí celou noc. Měla jsem problémy s otěhotněním dříve..
Poslední 2 týdny mě pobolívá podbříšek a občas je mi nevolno. Menses od prvního těhu nemám. Zkusila jsem si večer 2 testy intimed, každý z jiného balení a na každém byl hodně slabý duch, (první test až po limitu) který se po uschnutí ještě vybarvil.. Nemáte některá zkušenost, že jste otěhotněly v době kojení? A co s testy intimed, hážou falešné duchy?
Díky

Já to nechápu. Všude se píše, v porodnici říkají i doktori na kontrole po 6 neděli, že kojení NENÍ antikoncepce. A to že ještě nebyla ms? Tak pred každou ms je nejdříve ovulace. Test udělej další za dva dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32451
2.9.21 18:03

Otěhotněla jsem během kojení dvakrát. Intimed mi ukázal výsledky spolehlivě :palec:
Už po porodu menstruuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
2.9.21 18:05
@lachtanice86 píše:
Já to nechápu. Všude se píše, v porodnici říkají i doktori na kontrole po 6 neděli, že kojení NENÍ antikoncepce. A to že ještě nebyla ms? Tak pred každou ms je nejdříve ovulace. Test udělej další za dva dny

Uz i na predporodnim kurzu nam to rekli. :lol: kazdej den tu jen skoro diskuze na stejny tema. Taky to nechapu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
2.9.21 18:07

@lachtanice86 @DandátkoP A ona někde píše, že jí to vadí? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
2.9.21 18:08

Já jsem otěhotněla v 6. měsíci dcery, taky za plného kojení po 2h :mavam:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
2.9.21 18:14
@Kolicek95 píše:
@lachtanice86 @DandátkoP A ona někde píše, že jí to vadí? ;)

Jenže se hrozně diví a ptá se, zda se tak dá otěhotnět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 18:19

Já to neberu jako problém :D jen mě více zajímájí ty testy z dm.
Je mi jasné, že ovu může být i při kojení. Chtěla jsem slyšet jen jestli se to někomu přihodilo taky :)
Dnes jsem byla na gyndě a mám nízkou sliznici takže nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
495
2.9.21 18:28

Hlavně udělej další test ráno, večer je moč hodně naředěná. Zítra ráno tam klidně může být dálnice 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18523
2.9.21 19:03

Mam za sebou několikaletou snahu o dítě, inseminace, umělé oplodnění a otěhotněla jsem během kojení… možné to je…máš foto testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
2.9.21 19:50

Udělej si test z ranní moči. A u kojení jsem otehotnela dokonce z prerusovanyho styku. Ale menstruaci jsem už měla pravidelnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
2.9.21 23:47

Pred prvnim tehotenstvim se nam nedarilo pres 5 let. Pak jsem 3× otehotnela behem kojeni, jednou i behem castejsiho, nez ted mas ty, v 6 mesicich dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 08:09

Já mela minulý měsíc na testu Intimed ducha, ale úplně malinkeho, já jim uz moc nevěřím :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1993
7.9.21 07:46

Holky a muzu se zeptat jal vypadaly ty vaši duchové u těch intime dm testu? Jsem dneska 12 dpo a cely ten test se mi nějak nezdá, přijde mi rozpity a ducha mám taky… :?
Edit: teď jsem se na to byla ještě podívat, je to 10 min od testování, tak už to zaschlo a vypadá to lip, aspoň už to není tak rozpity.. ale stejně nevím, u dcery jsem udělala jeden test a ten byl jasnej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat