Otěhotnění při Mireně - vrátí peníze?

4035
21.1.11 13:59

otěhotnění při mireně - vrátí peníze?

Dobrý den přeji,
jsem trochu vyděšená diskuzí „odvedle“ tím, že při Mireně lze snadno otěhotnět - nebo snadno… že pár případů tam dámy znají…
Kvůli Mireně mám nějaký trable a tak k ní zrovna vřelé pocity nechovám, i když - zachraňuje mě od vykrvácení menstraucí, tak budiž…
ale aby se mi ta mrcha nechtěla pomstít… mám poslední týdny podivný chutě, stavy a tak a kamarádka mě dneska vyděsila tím, že ona tohle měla při těhotenství. Tak mi to vrtá hlavou…
Asi si udělám zítra test…
ale čistě teoreticky - kdyby náhodou - kdo už třeba máte zkušenost - mirena je drahá jak blázen, byl by to důvod k reklamaci? Vrátí část peněz?
Vždyť selhala!!! a ne mojí vinou jako třeba u HA, kdy můžu opomenout, tady žádné riziko špatného použití ze strany ženy není!!!
To by byl průšvih…
nechci vypadat jako nějakej hamta, co chce prachy, ale přece jen, otěhotnět za šest tisíc a pak to řešit třeba tím nejhorším možným způsobem - jakože mě by asi nic jinýho nezbylo - tedy potratem, to jsou drahý sexuální špásy… (lepší je nesexovat, já vím, ale manžel není pro, bohužel…) :poblion:
NiKi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2921
21.1.11 14:04

Podle me nevrati, protoze nikde neni psano,ze zarucuje 100% ochranu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7806
21.1.11 14:12

taky si myslím že nevrátí,ale můžeš to zkusit. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
21.1.11 14:18

Tak na to na netu koukám a je tam napsáno: v prvním roce otěhotní 2 z 1000, v pěti letech 7 z 1000 žen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3362
21.1.11 14:19

nevrátí ti nic, protože žádná antikoncepce není 100%… tudíš ti nezaručují, že neotěhotníš bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
21.1.11 14:22

urcite nevrati:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.11 14:55

Povedlo se mi takto otěhotnět po Cilest (v 16-ti) Přerušení jsem měla zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.11 14:57

lol no alespon neco :cert: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
4522
24.1.11 00:59

Jednou se takhle ženská ptala a doktor odpověděl, že se u mireny zaručují, že se neotěhotní a i ten dr řekl, že on se o to zajímá a zatím se setkal s jednou ženskou za svou praxi, co při tom otěhotněla a výrobce mirény při selhání hradí přerušení těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
24.1.11 08:04

Můj dr. má zkušenosti s úspěšnou reklamací Mireny z důvodu nutnosti vyndání Mireny po cca 5měsících pro operaci žil - záleží asi na šikovnosti dr. jak to odůvodní - samotné problémy žil asi nejsou důvodem k reklamaci, ale nějak to uhráli - takže výrobce je docela solidní.
To otěhotnění by asi neprošlo jako důvod,protože to není 100%ochrana, jak už bylo psáno -tak alespoň ta kompenzace za interupci - ale psych.újmu nikdo neocení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
19.8.12 13:53

Já si myslím, že to záleží na dr, co doloží za podklady a třeba obrázky mireny v děloze, jak tam byla zavedena. Můžou třeba říct, že ji dr špatně zavedl nebo se posunula a proto ti to neuhradí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama