Otěhotnění při nemoci jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nagini
Povídálka 17 příspěvků 07.02.18 16:46
otěhotnění při nemoci jater

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, zda-li je tu nějaká maminka, které se podařilo otěhotnět při zvýšených jaterních testech, nebo při nějakém jaterním onemocnění?
Já mám už skoro 10 let vysoké jaterní testy, ale alkohol nepiju a ani mi nikdy neprokázali žloutenku. Na sonu mám vždy játra i žlučník v normě. Přesto mě dlouho bolí pod žebry a cítím se pořád unavená. Takže mě napadlo, že ty jaterky s tou neplodností můžou souviset, ikdyž to doktoři nijak neřeší.
Prosím jestli s tím máte někdo s tímto zkušenosti, nebo máte podobné zkušenosti, dejte prosím vědět.
 Díky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 22:41

Deti uz mam dve, ale vzhledem k tomu, ze mi ted zjistili autoimunitni onemocneni, ktere ma s jatrama dost spolecneho, netrapi Te i brneni koncetin nebo afty?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >