Otěhotnění při nemoci jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nagini
Povídálka 17 příspěvků 07.02.18 16:46
otěhotnění při nemoci jater

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, zda-li je tu nějaká maminka, které se podařilo otěhotnět při zvýšených jaterních testech, nebo při nějakém jaterním onemocnění?
Já mám už skoro 10 let vysoké jaterní testy, ale alkohol nepiju a ani mi nikdy neprokázali žloutenku. Na sonu mám vždy játra i žlučník v normě. Přesto mě dlouho bolí pod žebry a cítím se pořád unavená. Takže mě napadlo, že ty jaterky s tou neplodností můžou souviset, ikdyž to doktoři nijak neřeší.
Prosím jestli s tím máte někdo s tímto zkušenosti, nebo máte podobné zkušenosti, dejte prosím vědět.
 Díky

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 22:41

Deti uz mam dve, ale vzhledem k tomu, ze mi ted zjistili autoimunitni onemocneni, ktere ma s jatrama dost spolecneho, netrapi Te i brneni koncetin nebo afty?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama