Otěhotnění při používání kondomu

195
26.3.11 15:16

otěhotnění při používání kondomu

Ahoj holky, tak by me zajimalo, jesti jste nektera otehotnela pri pouzivani kondomu. Ted jsem tu projela nejake diskuze a dost jsem hledela, kolik vas tu otehotnelo pri brani HA. Tak premyslim, jestli ma cenu rvat do sebe hormony a nezustat u toho kondomu, ikdyz to ma spoustu svych nevyhod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14535
26.3.11 16:01

No já jsem stopro pro HA, je jí totiž v krabičce daleko víc :mrgreen: . Jinak v okolí neznám nioho kdo by otěhotněl přes kondom :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
26.3.11 16:13

tak pokud neni kondom prosly(sterely),nemas problem s lubrikaci(aby se trenim treba neprotrhl a nebo vam nezklouzne,tak by melo byt otehotneni desetina procenta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
26.3.11 16:15

a ja za skoro 10let uzivani antika neotehotnela :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.11 16:19

no, já bych do sebe antiko necpala ani rok, natož deset..to radši zůstanem u kondomů…

• Nahlásit
  • Citovat
179
26.3.11 16:19

Já brala 15let HA a neotěhotněla jsem, mimi se nám podařilo asi půl roka po vysazení. Neznám ve svém okolí nikoho komu by se podařilo otěhotnět přes kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
26.3.11 16:22
Anonymní píše:
no, já bych do sebe antiko necpala ani rok, natož deset..to radši zůstanem u kondomů…

hmmm,proc anonym?jako kdyz mas ms silnou jak svina,nepravidelnou, a velice bolestivou a antiko ti v tomto pomaha,tak nevidim duvod proc nepouzivat,kazdemu vyhovuje neco jineho a nejak bych to neodsuzovala,myslim ze kazdeho vec…navic treba kdyz jsem byla sama,tak jsem neuzivala a kdyz uz,tak jsem mela nizkohormonovou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
26.3.11 16:45

Pokud vám kondom nepraskne, tak je šance otěhotnění téměř nulová. A pokud praskne, tak to uvidíte a můžeš si zajít pro postinor. My jsem používali kondomy asi rok a půl a nikdy nám neprasknul, ani snad neznám nikoho, komu by se to stalo.
Zato má kamarádku, která brala HA pravidelně, 100% ví, že nevynechala ani jednou a pak zjistila, že je ve 4. měsíci. Takže až se nám miminko narodí, tak budeme používat opět kondomy a po druhém dítěti asi hormonální tělísko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5461
26.3.11 17:51

Já jsem HA brala 10 let pak jsme chtěli mimi a kvůli HA jsme měli problémy s otěhotněním.Podstoupila jsem různé pokusy IUI,IVF.Pak jsem otěhoněla po neúspěchu přirozeně.Sice další dítě nechceme,ale už to svinstvo do sebe cpát nebudu.MS mam tak 1× za 40-50 dní nijak mi to nevadí nemam šílené bolesti jako ,když jsem měla HA.S manželem používáme kondom a v pohodě.Švagrová otěhotněla ,když jim prasknul kondom,ale neuměli ho používat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
26.3.11 19:20

tak já ha nikdy nebrala kvuli zdravotním problémum :lol: tak jsme používali kondom nebo přerušovali a za 10 let se nic nestalo :think: ale asi nejsem chytlavá protože jsem ted otěhotněla po víc jak roce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
26.3.11 19:38

no zacala jsem ted brat nuvaring, mam ho mesic na zkousku, tak uvidime, ja jsem prave druhe pocala hned na poprve…dostala jsem HA i z duvodu rozhaseneho cyklu, ale porad o tom jeste nejsem presvedcena, ze to chci brat, no uvidime, pravda je, ze ten kondom uz me moc nebavi :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucipis
30.3.12 15:45

Ahoj holky…

Před 4 měsíci jsem si našla přítele, je to můj první kluk a když jsme to dělali poprvé, tak jediná ochrana byl kondom…který samozřejmě prasknul :zed: takže rychle rychle ráno do lékárny pro escapelle a napodruhé už jsem měla antikoncepci, ale přítel je tak opatrný (spíše byl :lol: ) že chtěl mít dvojí ochranu…napodruhé nám taky prasknul, tak jsme si řekli, že než aby ve mně zůstal OPĚT kus kondomu, tak ho vysadíme…a teď 4 měsíce bez kondomu jen HA a zatim žádný mimčo, dobrý ne? :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama