Otěhotnění při přerušované souloži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:03
Otěhotnění při přerušované souloži

Ahoj holky, vím, že je známá věc, že se takto otěhotnět dá. Ale mě by zajímalo, kdo takto opravdu otěhotněl bez toho, aby měli pohl. styk víckrát po sobě, kdy si muž mezitím nedošel na záchod, nebo jste si opravdu jistí, že chlapovi nic neuteklo. Prostě, kdo opravdu otěhotněl pouze z kapiček lásky?

Nejde mi o to, jestli o jde, ale o to, kolik takových „kapiček“ běhá po světě :) my přerušujeme již 6 let a zatím spolehlivě, ale já pořád v nějakou tu kapičku doufám. Třetí díte chceme oba, jenom manžel až déle, já bych ho brala hned :) a je mi trochu divné, že nám to pořád takto vychází… tak si říkám, že ta pravděpodobnost je asi dost malá..

Díky všem za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 15.11.18 14:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím, že je známá věc, že se takto otěhotnět dá. Ale mě by zajímalo, kdo takto opravdu otěhotněl bez toho, aby měli pohl. styk víckrát po sobě, kdy si muž mezitím nedošel na záchod, nebo jste si opravdu jistí, že chlapovi nic neuteklo. Prostě, kdo opravdu otěhotněl pouze z kapiček lásky?

Nejde mi o to, jestli o jde, ale o to, kolik takových „kapiček“ běhá po světě :) my přerušujeme již 6 let a zatím spolehlivě, ale já pořád v nějakou tu kapičku doufám. Třetí díte chceme oba, jenom manžel až déle, já bych ho brala hned :) a je mi trochu divné, že nám to pořád takto vychází… tak si říkám, že ta pravděpodobnost je asi dost malá..

Díky všem za odpovědi

Tak má manžel asi bohatou praxi. Já bych se na to spoléhat nechtěla, kdyby bylo dítě „problém“. Asi byste se měli domluvit, kdy to dítě budete chtít už oba. Pak netřeba přerušovat.

eva.pass
Stálice 70 příspěvků 15.11.18 14:09

:) po 2 letech přerušování

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 15.11.18 14:12

Kamarad prerusuje uz 20 let s různými partnerkami a ani jedna nehoda. Zalezi asi,jak je chlap sikovnej.

Hofida
Kecalka 261 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 14:12

Já, po pár týdnech známosti

Celina
Závislačka 3639 příspěvků 15.11.18 14:14
@karkarka píše:
Kamarad prerusuje uz 20 let s různými partnerkami a ani jedna nehoda. Zalezi asi,jak je chlap sikovnej.

A je na sto procent plodný? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:14

@Russet díte by problém rozhodně nebyl ;) a děkuji za názor, ale jde mi spíše opravdu jen o průzkum, kdo takto otěhotněl a né o to, co mám nebo nemám dělat. A domluveni jsme, že se začneme snažit za rok. jen já se asi nedočkám :D

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 15.11.18 14:17
@Anonymní píše:
@Russet díte by problém rozhodně nebyl ;) a děkuji za názor, ale jde mi spíše opravdu jen o průzkum, kdo takto otěhotněl a né o to, co mám nebo nemám dělat. A domluveni jsme, že se začneme snažit za rok. jen já se asi nedočkám :D

Moje máma takhle 2× za sebou otěhotněla. Průzkum ti je k ničemu. Záleží na tom, jestli tvůj muž má ještě před výronem šikovné pulce a jestli je soulož blízko ovulace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:17

Po 15 letech prerusovane souloze..to znamena ze uz jsme dale ani nepokracovali jsem prave ted tehotna..dve predchozi deti byli planovane..ted treti takle, ale po dlouhodobem soku se nakonec tesime..

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 15.11.18 14:17

@Celina jojo.uz dve deti ma s byvalou manzelkou.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 15.11.18 14:18

v jine diskuzi jsem cetla prispevek uzivatelky,ktera pry takhle otehotnela 4× :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:21

My také bez nehody. Jsme s manželem svoji první, takže žádný profík ze začátku a 10let a nic. Máme jedno dítě, ale chtěné.

skorotehotna
Kecalka 340 příspěvků 15.11.18 14:22

Já. A ne ze by to nestihl.

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 15.11.18 14:24

Já taky takle otěhotněla a ne prvně :oops: nicméně já sem asi nějaká super plodná kolem mě snad stačí projít :lol: přítel to takhle provozoval roky a žádná nehoda a se mnou už „nehody“ 3 :mrgreen: 2× zkončily SP, ale ani jednomu z nás miminko nevadí, naopak, takže sme další ochranu neřešili. Nicméně až když jsem byla tehotná a on koumal jak to, tak sem mu vysvětlila že chlapy vylučují kapičky lásky ze kterých lze taky otěhotnět, což vůbec netušil 8o

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 15.11.18 14:26

Kamarádka po třech měsících :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >