Otěhotnění při vynechání pilulky

3
7.6.21 19:08

Otěhotnění při vynechání pilulky

Zdravím, prosím potřebuji prosím poradit. Zapomněla jsem užít pilulku asi 7-8 den z plata a všimla jsem si toho až nějak 10 den, kdy jsem si vzala pouze jen ten zapomenutý (ten sedmý nebo osmý) problém je v tom, že jsem měla 9 den pohlavní styk s ejakulací, ale v ten den jsem si prášek vzala, respektive jsem si zapomněla vzít prášek den-dva před stykem, ale v den styku jsem si normálně prášek vzala. Někde se píše, pokud zapomenu pilulku tak se mám 7 dní chránit jinak, že je antikoncepce neefektivní. Prášky beru dlouhodobě a většinou ve stejnou dobu. Užila jsem radši také i Postinor-2, ale jen jedmu pilulku místo dvou (ovlivňuje to nějak funkci?). Je zde riziko otěhotnění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5877
7.6.21 19:17
@Adinaa615 píše:
Zdravím, prosím potřebuji prosím poradit. Zapomněla jsem užít pilulku asi 7-8 den z plata a všimla jsem si toho až nějak 10 den, kdy jsem si vzala pouze jen ten zapomenutý (ten sedmý nebo osmý) problém je v tom, že jsem měla 9 den pohlavní styk s ejakulací, ale v ten den jsem si prášek vzala, respektive jsem si zapomněla vzít prášek den-dva před stykem, ale v den styku jsem si normálně prášek vzala. Někde se píše, pokud zapomenu pilulku tak se mám 7 dní chránit jinak, že je antikoncepce neefektivní. Prášky beru dlouhodobě a většinou ve stejnou dobu. Užila jsem radši také i Postinor-2, ale jen jedmu pilulku místo dvou (ovlivňuje to nějak funkci?). Je zde riziko otěhotnění?

Otěhotnět můžeš :nevim: Proč sis vzala jen jednu pilulku Postinoru místo dvou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.6.21 19:19

@Wani Bude to fakt debilní, ale při zapíjení jsem si dala prášky v kuchyňi na linku a omylem mi jeden spadl do dřezu a bylo po, nevěděla jsem jestli dojít do lékarny pro nový. Myslíte, že i ten jeden má nějaký účinek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5877
7.6.21 19:22
@Adinaa615 píše:
@Wani Bude to fakt debilní, ale při zapíjení jsem si dala prášky v kuchyňi na linku a omylem mi jeden spadl do dřezu a bylo po, nevěděla jsem jestli dojít do lékarny pro nový. Myslíte, že i ten jeden má nějaký účinek?
@Adinaa615 píše:

No mají se použít dva, takže u jednoho bych to na nějak velký účinek neviděla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.6.21 19:50
@Wani píše:
No mají se použít dva, takže u jednoho bych to na nějak velký účinek neviděla. :nevim:

Já vůbec nevím jak je to s tím, že se 7 dní má používat jiný ochranný prostředek. Netuším, jestli mě to chránilo, i když jsem dva dny před stykem pilulky brala, akorát teda tři dny před stykem jsem ten jeden vynechala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat